11
  • Cat #11
    A karkötön kivül az összes többi közvetett bizonyíték.
  • Kara kán
    #10
    Kijelentő, és nem kérdőmondat van ott, ha jól látom, de lehet, hogy csak nyelvtani trehányság esete forog fent.
  • Kara kán
    #9
    Nekem a karkötős bizonyíték nem áll össze, de lehet, hogy nincs minden benne a cikkben.
    Amúgy honnan volt egy millió dollárja óvadékra ennek a gazfickónak?
  • Laza
    #8
    A szeme sem áll jól :D :D
  • Tinman #7
    Pisztollyal... ott a cikkben, hogy lelőtték.
  • mcganyol
    #6
    Azt a mindenit, ha ezt nem viccnek szántad, sűrgősen szakorvosi segítségre van szükséged!
    Azt gond nélkül megértenéd ha a csúnya feleségét lőtte volna agyon?!?

    Az ügyben a karkötő kb semmit sem számít ahhoz képest hogy az otthoni hálózatról a telefonján keresztül osztott meg videókat, meg küldött emailt.... biztos a betörő volt, csak ki akarta próbálni a cuccokat mielőtt ellopja.
  • Gyuszopapa
    #5
    Csak én látom úgy hogy tipikus terrorista feje van a csávónak.
  • Kissssss0 #4
    ekkora egy idióta fasz... már a nézésén is látszik hogy ö volt az.
  • Voltan
    #3
    Pontosan. A nyomozók és az ügyészek sem hülyék, tény, hogy a gyilkosságok több, mint 90%-át az élettárs, közeli hozzátartozó, közeli ismerős követi el. Mindig ez az alap, kábé ebben a sorrendben indul a nyomozás. Mindig.
    Ha agyonütöm az asszonyt, és azt mondom a rendőröknek, hogy egy maláj piócatenyésztő ölte meg, a rendőrök nem rohannak zuhogó nyállal Malajziába :D
  • bakvarnyu
    #2
    Hogy tud valaki egy ilyen szép nőt megölni.
  • NEXUS6
    #1
    Már kezdtem örülni, hogy jók valamire ezek a vackok, de ahogy látom a rahedli bizonyíték és ellentmondás mellett ez csak egy apró tényező, igazából ha nem lenne is bajban lenne az özvegyúr. Nem ez a koronatanu.