6
  • pistike81
    #6
    Én kifizetnék havi 5 EUR-t egy olyan legális tartalom szolgáltatásért, ami a hazai vezető torrent site-ra hasonlít (na nem kinézetben, hanem tartalomkínálatban :)).
  • Cat #5
    Akkor mégegyszer leírom, hogy Netflixen nincs reklám, az előfizetéses tartalmaik torrentes letöltése zavarja őket.
  • Ender Wiggin #4
    Van mód otthoni digitális rögzítésre a reklámok kihagyásával (legális eszközzel, mint pl. a TiVo). Ez a tévés kalózkodás messze nem akkor károkozás, mint a mozis, nem értem a reakciójukat. Az "élő adás" közbeni reklámokat sem hiszem, hogy túl sok néző figyelné kezében a bankkártyájával. Akkor szokott mindenki kulaszünetet tartani meg kibontani egy sört...
  • Andrevv
    #3
    "Mi az a netflix? Én csak az nCore-t ismerem." Az emberek 90%-a ezt mondaná.
  • Cat #2
    Netflixen nincsen reklám, ők előfizetéses rendszerben működnek. Nekem nincs előfizetésem - nem látom értelmét akkor, ha az USA-ban elérhető tartalmaik alig 11%-a látható Magyarországon, és ezek sincsenek magyarul - viszont már néztemNetflix által finanszírozott sorozatot kalózfeliratozással.
  • Agyturbinikusz
    #1
    Egy valamit nem ertek. Ha felveszem az adott adast pl VHS-re (tudom mar nincs csak gondolatkiserlet) es megnezem atporgetve az esetleges hirdeteseket akkor az most mivel jobb nekik? Vagy FETCH tv modjara digitalisan felveszem es megnezem amikor akarom? Mi a kulonbseg? Vagy arra gondoltak, hogy rengeteg ember nem fizet elo inkabb letolti? En ezt ertenem is meg nem is mert sok esetben nem lehet ezeket a sorozatokat megvasarolni sem pl DVD-n. Akkor most mi van? Meg olyan orszagokban ahol az adott tartalom/szolgaltatas nem elerheto? Vagy csak a kubai peldat ismerve, hogyan terjesszek a szerencsetlenek, ha csak egy embernek van internete, ha szerencseje van, nem hogy Netflix????