58
Mass Effect: Andromeda Sci-fi RPG
  • Ulthane
    #58
    Én most vagyok még az angaráknál (hát, ez a faj elég béna lett), de valahogy nincs meg az a vágy, hogy már a munkahelyen az járna a fejemben, hogy de jó lesz nyomni, ha hazamegyek. A harcrendszer tényleg jó, bá teszem hozzá, hogy egy assault rifle-lel végig lehet vinni szerintem az egész játékot, így mindenféle fejlesztés teljesen értelmetlennek tűnik, igaz, én normál fokozaton játszom.

    Azt hittem, hogy majd megjelenik, és beszippant, mint a trilógia, de a nyomába se ér. Kzben már toltam Nioht, Bloodbornet meg a Nier demót is, szóval egyértelműen látszik, hogy kalandozom.
  • Kongy
    #57
    Végigvittem. A sztori utolsó küldijét múlt szombaton fejeztem be. Elég harmatos lett, azt kell, hogy mondjam. Ahogy a felfedezés is... Ideig óráig szórakoztató, de nagyon hamar fárasztóvá, és önismétlővé válik. Itt valahogy nem érzem azt, mint a DA: Inquisition-nél, hogy érdemes még felfedezni újabb helyeket, mert lényegében minden bolygó ugyan olyan kopár, mint a másik. Csak az egyiken hóvihar van, a másikon meg homokvihar... Szóval összességében nem lett rossz az Andromeda, de valamilyen szinten mégis csalódás kicsit. A harc, és a profilok realtime váltása viszont eszméletlen jó lett, ha van dolog, amit nem untam a játékban egyszer sem, akkor az a combat! Szívesen végigvinnék egy Mass Effect 2-t ezzel a típusú harcrendszerrel. Tényleg minden képességet ki lehet próbálni, fejleszteni, és nem vagy leragadva egy specnél, mint eddig. Sőt, dinamikusan lehet váltani bármikor. Rohadt jó ez a része, na.
  • Ulthane
    #56
    Na, ki hogy áll a játékkal? Végigtoltátok már?
  • darkSectorxxx #55
    Mondtam én hogy nem jó ez...:D
  • TomStorm
    #54
    Még visszahúztam Normal-ra.Valahogy ez nem megy magasabb fokozaton.

    Pedig úgy tetszik az automata fedezékbe húzódás csak éppen keveset sebzek és nagyon lerohan ellen és képességem gyenge mármint kevés.
  • darkSectorxxx #53
    Nekem is X1-en ez volt a bajom a demo-ban nem tudtam hogy kell elrakni, iszonyatzavaró és én is ezt a scan on/off-ot használtam.
    Azt PS4-en rájöttem a TP, de X1-en nem tudom mit kell, mert ott szerintem minden gombot lenyomtam már, vagy nyomvatartottam....:D
  • darkSectorxxx #52
    Majd meglátom, de nem szeretnék szenvedni vele. :D
  • TomStorm
    #51
    Unwavering Trophy ad 2 választást?
    Vagy Single(Insanity) vagy 5 valami Co-op meccs goldra?
    Utóbbi sokkal egyszerübben hangzik.
  • TomStorm
    #50
    Azért ha egy idő után túl könnyű tegyed ám magasabbra!
  • TomStorm
    #49
    Rá nem jöttem volna:)
    Köszi!

    Eddig a Scant-t kezdtem meg és úgy rakta csak el fegyvert
  • Seth
    #48
    Marmint fegyvert hogy lehet elrakni ? Touchpad-et nyomva tartod
  • darkSectorxxx #47
    Én Causal-t tolom mert nem vagyok annyira jó csak annyi hogy 1x végig akarom majd vinni. :D
  • TomStorm
    #46
    Combat modból hogy lehet váltani normál nézetre?
  • TomStorm
    #45
    Hardcore már kellemesebb:)
  • TomStorm
    #44
    Oké,vegyem csak vissza azonnal nehézségi fokozatot!Szinte egy helyben toporgok Insanityn,brutál nehéz:)
  • TomStorm
    #43
    Meg a kamera forgás is indul szép lassan aztán begyorsul őrült módon
  • TomStorm
    #42
    Nektek nem fura a célzás?Olyan mintha lecsúszna ellenfélről.
    Vagy mintha lagolna nem is tudom de nehéz így játszani
  • darkSectorxxx #41
    Nálam hálisten hibamentes volt a cucc...lekopogom, animációk meg ugyanaz mint régiben, csak sokkal szebb az egész játék és nagyobb, az első részt kivéve nekem nem tűnik szarabbnak, akció/story legalább olyan fasza, a többi max ugyanaz, csak jobb lehet. :)

    Persze ez saját meglátásom.
    Kivéve az akció/story dolgot, az egyértelműen ugyanaz, engem inkább a 2. érszre emlékeztet összességében.
  • darkSectorxxx #40
  • TomStorm
    #39
    Azt se tudom mi van nem néha hanem mindig.
    Kegyetlen a Combat ezen a szinten:O
  • TomStorm
    #38
    Ja és Diff.Selection:Insanity:))
  • Amiga
    #37
    Az első óra csalódást keltett, sok volt a bug és a tíz évvel ezelőtti animációk sem nyűgöztek le. De már sokat javított a játék, így kb. nyolc óra játék után már tetszik. Nem ér fel az eredeti trilógiához, de jó.
  • TomStorm
    #36
    És ott is van!Idei játékaim közt toppos ez is!
    Úgy mint a Horizon,For Honor.
    Nagyszerü hangok,zenék és Combat.
    Motion Capture beszédeknél gyenge de szarom le.Ez ilyen,ha nincs az se érdekel de mégis felidézi nekem SWTOR-nál ami volt anno PC-n.Imádtam:)

    Leader-t kezdtem.

    A Twin mire kell amúgy?
  • darkSectorxxx #35
    Más kategória, ahoz kár hasonlítgatni. :D
    De a gameplay összetettebb ebben.
  • TomStorm
    #34
    Közbe jött sok minden mióta megjött a game.Még el se kezdtem de ma mehet már.

    Majd írok,hogy tetszik vagy sem

  • Amiga
    #33
    Sajnos ez egy határ szar eddig, de Mass Effect téma elviszi. Horizon után egy fos.
  • darkSectorxxx #32
    Neked nem korlátlan? :D

    Nekem korlátlan a mobilnetem, havi 700ft-ért.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.24. 19:34:07
  • PiszkosFred
    #31
    Egyebkent mar eles a mass effect archives weboldal, ami tarolja/megosztja a custom Rydereket (a me3-as kodok es korabbi masseffectfaces.com helyett)
  • TomStorm
    #30
    Most telepít valami iszonyat lassan és olyat jelez amit még nem láttam"Error 1"

  • TomStorm
    #29
    De lehet ő Wifi-n használja csak erre nem gondolt
  • AntiHero
    #28
    Nekem is szivja is lefelé a mb-okat. :D
  • darkSectorxxx #27
    jaja annyi kéne. :)
  • LBandi77
    #26
    4
  • darkSectorxxx #25
    Kevés az 1 óra. :D
  • Ulthane
    #24
    Hat gyerekek, ez a jatek minden, csak nem jo. Az animacio es a karakterek kritikan aluli. Fel nem fogom 2017-ben hogy lehet ilyet kiadni. A jatek 4k-ban akad, van vagy 30 fps se. A szinkron szerintem igenytelen, a karaktergeneralo vallalhatatlan, ahogy van. A harcrendszer egesz jo lett viszont, a hangulat is ME, de gyakorlatilag ennyi pozitivumot lehet mondani a jatekrol.

    Eddig nekem hatalmas csalodás. Kb. Negy ora hosszat jatszottam eddig vele.
  • darkSectorxxx #23
    Köszönöm, mindenképpen meglesem. :)
  • Panzeradler #22
    Elvileg hajódon a saját kis szobadban elérhető, meg nem próbáltam.
  • darkSectorxxx #21
    Pre-order ruhát, armort csak multiplayer-ben lehet felvenni? :D
  • darkSectorxxx #20
    Nekem simán megy mobillal is. :D
  • AntiHero
    #19
    Mobil netesek likeolják a képet :D