78
Quake Champions
  • JonasSandor
    #78
    Csoda történt megjelent a játék.
  • frango
    #77
    Egyébként meg szerintem ne szenvedjetek ezzel. Annyit nem ér. Egy rakás trágya ez a játék. Inkább menjetek QL-ozni, vagy majd Diaboticalozni.
  • frango
    #76
    A Bethesda accot kösd össze a Steammel! Bethesdára belépsz és ott van, hogy:"Linked Accounts". Ott hozzáadod a Steames fikókot. Steamen letöltöd a játékot és a Bethesdás accal fog belépni steamről is. :)
  • RelakS
    #75
    Parancsolj. Jött ma frissítés, van benne új pálya is.
  • mégvadabbdisznó
    #74
    Mikor hozzáadod a játékot van alul egy olyan opció, hogy "böngészés"... arra kattints és manuálisan keresd meg a Quake exe fájlját. A Bethesdán belül a "game" mappában találod. Úgy már hozzá tudod adni a játéklistához.
  • Synchronous
    #73
    Hogyan kössem össze? A nem steam-es játék hozzáadása opcióval csak a Bethesda Launchert tudom hozzáadni, mert a QC nincs a hozzáadható progik listáján. Ha pedig így indítom steamről, akkor ugyanúgy elindul a Bethesda Launcher, és abból tudom indítani a játékot. Bár ha így kevésbé akarja majd letölteni a játékot minden indításnál, nekem oké.
  • JonasSandor
    #72
    Ja értem.
  • RelakS
    #71
    Április 7 az már elég rég?

    Ja, ez szerver volt, a játékot Április 2-án frissítették. Kb negyed évente jön hozzá frissítés amúgy.
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2020.06.27. 20:15:55
  • JonasSandor
    #70
    Steamen elég rég volt frissítve.
  • RelakS
    #69
    Gondolod?
    Folyamatosan fejlesztik, úgy néz ki, lesz új pálya is végre:

  • JonasSandor
    #68
    Ez sem jelenik meg sose már. Nem is hallani felőle semmit.
  • frango
    #67
    Kösd össze a játékot a Steammel! Jobban jársz. Nekem a bethesda launcher minden egyes frissitésnél letöltötte az egész játékot...
  • Synchronous
    #66
    Közben Total Commanderrel megtaláltam a gépen a játékot, tehát nem tűnt el csak a Launcherből nem indítható, sőt a játék mappájában az exe fájlal indítani is tudom, csakhogy játszani már nem enged. Már a menübe lépéskor valami UI backend 10004-es hibára hivatkozik. mikor pedig el akarok kezdeni egy meccset akkor Data Centers N/A feliratok... mindegy, beszoptam, szerintem az egészet újra le kell tölteni.
  • Encore
    #65
    Ilyen eltűnést nem tapasztaltam, steam alól indítom (persze csatlakozik a beth-hez) és az elmúlt 7-8 napban minden nap beléptem és játszottam. Valami egyedi hiba lehet ez az eltűnés.
  • Synchronous
    #64
    Letöltöttem pár hete a full játékot, toltam is valameddig, most pár nap kihagyás után játszanék vele, elindítom a Bethesda launchert és sehol sincs a játék... pedig már egyszer letöltöttem és feltelepítettem, most meg sehol és újból le akarja nekem a launcher tölteni. Csakhogy szar nettel 22 GB eléggé lassan jön le.
    Most mit csináljak, szedjem le megint csak azért hogy pár nap múlva újra eltűnjön? Egyáltalán hogy lehetséges ez?
  • undY1ng #63
    Mikor akarják már Hunter-t behozni? :D :D Egyből feltenném a játékot.
    Továbbá mi ez az új EXP rendszer?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.01.26. 13:14:07
  • undY1ng #62
    Akkor azért nem vettem észre, bár már pár hónapja pihentettem... De azért ezen az instagiben is van mit csiszolni... Azért remélem egy Freezetag féle jön a közeljövőben.
  • RelakS
    #61
    Az alapjáték. Pár hete máűr ingyenes volt, ha más nem, akkor egy drabig.
    A Champions upgrade-ért még mindig fizetni kell.
  • JonasSandor
    #60
    ingyenes lett.
  • RelakS
    #59
    Eddig is volt instagib, épp csak nem volt különválasztva az FFA-tól.
    Ment is folyton a morgás, hogy az egyik az instát utálja, a másik az FFA-t, válasszák már szét. Most szét van, frankó, 4-en voltunk egy pályán, ott is morgott valaki, hogy miért használom a Dire Orb-ot XD
  • undY1ng #58
    VÉGRE MEGJÖTT AZ INSTAGIB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • RelakS
    #57
    Tegnap felraktam, ha már ingyen van.
    Jó volt egy pár percet rakétázni hosszú idő után :D
  • frango
    #56
    Naggyon fa.za lett az új frissítés. RL direkt hit 25, 7 de volt 1 is. LG-vel néha alig pattognak a hitek. Hitreg is még mindig késik, mint a szemét. :)
  • undY1ng #55
    Hát az túlzás, hogy folytatása, de ez lenne a trendi Quake.... Grafika/Játékmenet/mechanika csillagos 5-ös, de ez a champion skillezősdi nagyon rossz...
  • steweee
    #54
    ez lenne a Quaqe 3 Team Arena folytatása ?

    kb. mint a new Unreal Tournament ?
  • undY1ng #53
    Remélem valami freezetag-et behoznak mert így kifog halni ez a játék...Főleg ez a champion skill... "skill". :D
  • RelakS
    #52
    Meg egy kis gémpléj

  • RelakS
    #51
    Már azt hittem, nincs ilyen topik :D

    Doomguy/marine/slayer:

    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2017.08.23. 23:11:03
  • Malakai
    #50
    Most nagy tech teszt megy, még pár napig, 21-ig szabadon ki lehet próbálni.

    Valami iszonyat béna vagyok benne, rég volt már, hogy aréna sútert játszottam, látszik. :)
  • undY1ng #49
    Következő beta vajon mikor? Már most várom.. :)
    Olvastam is, hogy ez egy jó hosszú beta folyamat lesz, mire a teljes játék megjelenik. Véleményem szerint, eddig egész jó munkát csinálnak a srácok.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.04.24. 12:33:17
  • undY1ng #48
    Bocsi, küldtem!
    Elkelt mind a 2 kulcs.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.04.22. 19:42:08
  • kzolee216
    #47
    Írtam pü-t. El tudnád nekem küldeni az egyik kódot? Köszi.
  • undY1ng #46
    Ez az ultra gyorsasá gnekem nagyon bejön... !!! Végre ami Q3-ban volt anno és a strafejumping is. Nagyon remélem, hogy lesznek dedikált szerverek és lehetőleg champion power mentes. De még egy freezetagnek is nagyon örülnék. :)
  • undY1ng #45
    Egy kedves fórumozótól kaptam egy kulcsot, még1x köszönet érte!
    És persze most mind a 2 e-mail címemre küldtek kulcsot... Aki esetleg nem kapott, az írjon rám privátban!
  • undY1ng #44
    Ééééés ismét nem jutottam be. :)
  • undY1ng #43
    Azért regisztráltam megint 3 címre... biztos ami biztos! :D
  • frango
    #42
    Szerintem még nem küldték ki a következő adagot. Szerintem csak holnap reggel fog kiderülni, hogy kaptál-e.
  • undY1ng #41
    Megint nagyon jól invájtoltak! :D
  • undY1ng #40
    Gondolom nem kell még1x regisztrálni.
  • frango
    #39
    Na meg is jött a válasz. Április 13. :)
    Amúgy kiderült, hogy miért van az, hogy sokszor nem adja. Nem véletlen voltak sokan Nyx-szel. El van cseszve. Gondolom a hitbox.