77
Quake Champions
  • frango
    Egyébként meg szerintem ne szenvedjetek ezzel. Annyit nem ér. Egy rakás trágya ez a játék. Inkább menjetek QL-ozni, vagy majd Diaboticalozni.
  • frango
    A Bethesda accot kösd össze a Steammel! Bethesdára belépsz és ott van, hogy:"Linked Accounts". Ott hozzáadod a Steames fikókot. Steamen letöltöd a játékot és a Bethesdás accal fog belépni steamről is. :)
  • RelakS
    Parancsolj. Jött ma frissítés, van benne új pálya is.
  • mégvadabbdisznó
    Mikor hozzáadod a játékot van alul egy olyan opció, hogy "böngészés"... arra kattints és manuálisan keresd meg a Quake exe fájlját. A Bethesdán belül a "game" mappában találod. Úgy már hozzá tudod adni a játéklistához.
  • Synchronous
    Hogyan kössem össze? A nem steam-es játék hozzáadása opcióval csak a Bethesda Launchert tudom hozzáadni, mert a QC nincs a hozzáadható progik listáján. Ha pedig így indítom steamről, akkor ugyanúgy elindul a Bethesda Launcher, és abból tudom indítani a játékot. Bár ha így kevésbé akarja majd letölteni a játékot minden indításnál, nekem oké.
  • JonasSandor
    Ja értem.
  • RelakS
    Április 7 az már elég rég?

Ja, ez szerver volt, a játékot Április 2-án frissítették. Kb negyed évente jön hozzá frissítés amúgy.
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2020.06.27. 20:15:55
  • JonasSandor
    Steamen elég rég volt frissítve.
  • RelakS
    Gondolod?
    Folyamatosan fejlesztik, úgy néz ki, lesz új pálya is végre:

• JonasSandor
    Ez sem jelenik meg sose már. Nem is hallani felőle semmit.
  • frango
    Kösd össze a játékot a Steammel! Jobban jársz. Nekem a bethesda launcher minden egyes frissitésnél letöltötte az egész játékot...
  • Synchronous
    Közben Total Commanderrel megtaláltam a gépen a játékot, tehát nem tűnt el csak a Launcherből nem indítható, sőt a játék mappájában az exe fájlal indítani is tudom, csakhogy játszani már nem enged. Már a menübe lépéskor valami UI backend 10004-es hibára hivatkozik. mikor pedig el akarok kezdeni egy meccset akkor Data Centers N/A feliratok... mindegy, beszoptam, szerintem az egészet újra le kell tölteni.
  • Encore
    Ilyen eltűnést nem tapasztaltam, steam alól indítom (persze csatlakozik a beth-hez) és az elmúlt 7-8 napban minden nap beléptem és játszottam. Valami egyedi hiba lehet ez az eltűnés.
  • Synchronous
    Letöltöttem pár hete a full játékot, toltam is valameddig, most pár nap kihagyás után játszanék vele, elindítom a Bethesda launchert és sehol sincs a játék... pedig már egyszer letöltöttem és feltelepítettem, most meg sehol és újból le akarja nekem a launcher tölteni. Csakhogy szar nettel 22 GB eléggé lassan jön le.
    Most mit csináljak, szedjem le megint csak azért hogy pár nap múlva újra eltűnjön? Egyáltalán hogy lehetséges ez?
  • undY1ng
    Mikor akarják már Hunter-t behozni? :D :D Egyből feltenném a játékot.
    Továbbá mi ez az új EXP rendszer?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.01.26. 13:14:07
  • undY1ng
    Akkor azért nem vettem észre, bár már pár hónapja pihentettem... De azért ezen az instagiben is van mit csiszolni... Azért remélem egy Freezetag féle jön a közeljövőben.
  • RelakS
    Az alapjáték. Pár hete máűr ingyenes volt, ha más nem, akkor egy drabig.
    A Champions upgrade-ért még mindig fizetni kell.
  • JonasSandor
    ingyenes lett.
  • RelakS
    Eddig is volt instagib, épp csak nem volt különválasztva az FFA-tól.
    Ment is folyton a morgás, hogy az egyik az instát utálja, a másik az FFA-t, válasszák már szét. Most szét van, frankó, 4-en voltunk egy pályán, ott is morgott valaki, hogy miért használom a Dire Orb-ot XD
  • undY1ng
    VÉGRE MEGJÖTT AZ INSTAGIB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • RelakS
    Tegnap felraktam, ha már ingyen van.
    Jó volt egy pár percet rakétázni hosszú idő után :D
  • frango
    Naggyon fa.za lett az új frissítés. RL direkt hit 25, 7 de volt 1 is. LG-vel néha alig pattognak a hitek. Hitreg is még mindig késik, mint a szemét. :)
  • undY1ng
    Hát az túlzás, hogy folytatása, de ez lenne a trendi Quake.... Grafika/Játékmenet/mechanika csillagos 5-ös, de ez a champion skillezősdi nagyon rossz...
  • steweee
    ez lenne a Quaqe 3 Team Arena folytatása ?

kb. mint a new Unreal Tournament ?
  • undY1ng
    Remélem valami freezetag-et behoznak mert így kifog halni ez a játék...Főleg ez a champion skill... "skill". :D
  • RelakS
    Meg egy kis gémpléj

• RelakS
    Már azt hittem, nincs ilyen topik :D

Doomguy/marine/slayer:

Utoljára szerkesztette: RelakS, 2017.08.23. 23:11:03
  • Malakai
    Most nagy tech teszt megy, még pár napig, 21-ig szabadon ki lehet próbálni.

Valami iszonyat béna vagyok benne, rég volt már, hogy aréna sútert játszottam, látszik. :)
  • undY1ng
    Következő beta vajon mikor? Már most várom.. :)
    Olvastam is, hogy ez egy jó hosszú beta folyamat lesz, mire a teljes játék megjelenik. Véleményem szerint, eddig egész jó munkát csinálnak a srácok.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.04.24. 12:33:17
  • undY1ng
    Bocsi, küldtem!
    Elkelt mind a 2 kulcs.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.04.22. 19:42:08
  • kzolee216
    Írtam pü-t. El tudnád nekem küldeni az egyik kódot? Köszi.
  • undY1ng
    Ez az ultra gyorsasá gnekem nagyon bejön... !!! Végre ami Q3-ban volt anno és a strafejumping is. Nagyon remélem, hogy lesznek dedikált szerverek és lehetőleg champion power mentes. De még egy freezetagnek is nagyon örülnék. :)
  • undY1ng
    Egy kedves fórumozótól kaptam egy kulcsot, még1x köszönet érte!
    És persze most mind a 2 e-mail címemre küldtek kulcsot... Aki esetleg nem kapott, az írjon rám privátban!
  • undY1ng
    Ééééés ismét nem jutottam be. :)
  • undY1ng
    Azért regisztráltam megint 3 címre... biztos ami biztos! :D
  • frango
    Szerintem még nem küldték ki a következő adagot. Szerintem csak holnap reggel fog kiderülni, hogy kaptál-e.
  • undY1ng
    Megint nagyon jól invájtoltak! :D
  • undY1ng
    Gondolom nem kell még1x regisztrálni.
  • frango
    Na meg is jött a válasz. Április 13. :)
    Amúgy kiderült, hogy miért van az, hogy sokszor nem adja. Nem véletlen voltak sokan Nyx-szel. El van cseszve. Gondolom a hitbox.
  • frango
    Gondolom majd a mostani cbt adatok alapján fognak optimalizálni. Én is úgy felidegesítem magam néha, hogy ennyire s*ar nem lehetek. Rail Gunnal azért QL-ban inkább eltalálom az enemyt, mint nem és itt van vagy 15%-os accom vele...LG-vel ugyan ez. Rl-ről meg ne is beszéljünk...1-2* volt már olyan kör, amikor pár percig jó volt és akkor tényleg gyönyörűen beadott szinte mindent. LG-vel is csak úgy patogtak a számok. De, ahogy nézem valakinek meg adja rendesen. Szóval gondolom függ ez attól is, hogy melyik országból játszik az ember és milyen nettel. Amikor minden ki lesz javítva és szép simán fog menni a játék-hasonlóan a ql-hoz- akkor fas*a lesz ez! :)
    Persze sok apróság van, amit még bele kell rakni(Az összes effektet is kikapcsolhatóvá kéne tenni, mert az kriminális, hogy a sok vacaktól lofa*zt nem látni.), de gondolom előbb-utóbb meg lesz minden.