326
horizon_zero_dawn_banner.png
  • Zsoltee_a_bator
    #321
    Kerdes, hogy mennyivel.

    Pl leveszed az arnyekot mediumra, meg smaa-t valasztasz valami supersampling mellett es kb felezed a gepigenyt csak ezzel. A legtobb embernel - aki nem tudna pontosan mit keressen - atmenne egy vakteszten a max-al szemben.

    En is max manias voltam, de most butyolok egy also/kozepkategorias hobbiprojectet es meglepoen jo eredmenyt lehet kihozni.. szoval fogom a fejem mennyi penzt kiszortam eddig folyton aktualis felso/kozep kategorias konfigra.
  • RJoco
    #322
    Üdv!
    Hogy van az, hogy küldetéseknél mindig besötétedik, míg járkálok, szép világos van?
    Az elején olyan sokáig volt világos, azt hittem már, hogy nem is lesz sötét. Illetve nem is gondoltam rá.
    Aztán a vizsga után a fontosabb feladatokat mindig sötétben kellett megcsinálnom.
    Ha megtámadok egy bandita tábort, akkor hirtelen besötétedig.
    Nem értem.
    Másnál is volt így? Vagy csak én fogom ki ilyen szerencsétlenül?
    Milyen időtartamú a sötétség és világosság a játékban?
  • uwu2020
    #323
    Vannak ezek a vadászmezős küldetések, a haramadik vadászmező zsákmány lopós küldetésénél jelentkezett a bug: nem lehet fegyvereket kézbe venni.
    Ha visszatöltök egy korábbi mentést, ideiglenesen megjavul, de hamar előjön újra, és az a mentés is elromlik, és így tovább...
    A mai mentéseimnek már annyi. Van erre orvosság, vagy vége a játéknak?
    Nem szeretném alőlről kezdeni, meg félek megint előjön.

  • uwu2020
    #324
    Megoldódott. Kicsit más a probléma, van egy tűz ahol nem szabad menteni, csak úgy tűnt elszállnaka mentések, valójában csak kerülni kell azt a helyet. Nem túl kellemes, de legalább végig lehet játszani.
  • Seth
    #325
    Ez most a PC verzió? PS-en nem volt ilyen probléma
  • RJoco
    #326
    Én olyanba futottam bele, hogy Nora-ban, ahol a madarak faroktollát kell lelőni gyakorlásból, nincs meg az összes madár.
    10 darabról kellene lelőnöm. Nem tudom hányszor futottam neki, de mindig csak 9 lett meg. Utoljára még a szirtről megszámoltam őket és akkor is csak 9 volt, meg 3 Watcher.
    Egy másik érdekes jelenség a Frozen egyik tutorial-os feladatánál, hogy 3 gépet kell lelőnöm. Ezek a nagy létesítményhez vezető úton vannak és csak ott. A nevükre nem emlékszem. A fejlesztett jégfegyveremmel kellene először fagyasztanom, majd jégszilánkkal megölnöm.
    A területen van is 1 darab, meg két madár szerű. Szóval a létszám itt is hiányzik, bár a tábortüzek között járkálva gyorsan spawn-olnak. De mindig ebben a felállásban.
    Szerencsére nem a trófeákba születtem, így nem érdekel a platina és a tutorial-okat sem szeretem annyira, főleg melyek ilyen macerásak és kézre sem állnak. De a hiba azért kicsit zavaró.