22
Marvel X-Men sorozat
  • Kmarha
    #22
    Hát szépen beindult az évad. Igazán kiírhatnák mindig az elején, hogy az aktuális rész elkészültét, melyik drog túlfogyasztása támogatta meg
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2018.04.30. 14:34:13
  • ToCsEk
    #21
    itt lesz, majd ha kész
  • datango
    #20
    masodik evad masodik reszehez van valakinek magyar feliratja ?
  • ToCsEk
    #19
    le is maradtam az első 2 részről :D
  • ToCsEk
    #18
    Április 3.-án indul a 2. évad.
  • ToCsEk
    #17
    megnéztem az évadzárót hát kemény volt főleg a stáblista után mi az már :D
  • datango
    #16
    hát, az azt jelenti hogy meg 3 resz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remelem nem az lesz a vegen hogy az egesz storyt amit eddig lattunk csak elkepzelte valamyelik "beteg" es közben meg egesz vegig ott ültek a terápián...

    https://fsmedia.imgix.net/2b/2b/3e/54/f630/4738/b9ff/67d0f4a431a2/could-this-be-mojo-in-the-new-fx-series-legion.png?rect=0,0,1440,480&dpr=1.5&auto=format,compress&q=75

    Utoljára szerkesztette: datango, 2017.03.12. 21:25:05
  • ToCsEk
    #15
    yep :(
  • datango
    #14
    ilyen rövid az evad?
  • ToCsEk
    #13
    15 Mar. 2017 Chapter 6
    22 Mar. 2017 Chapter 7
    29 Mar. 2017 Chapter 8
    és vége az évadnak
  • DantesHUN
    #12
    MI A FENE EZ AZ EGÉSZ? MI TÖRTÉNT MI EZ MOST AKKOR...MI VAN?

    Mikor jön az új rész?!

    Ez a véleményem dióhéjban.
  • ToCsEk
    #11
    masterpiece brainfuck aztakurva mi a fasz what
  • datango
    #10
    EP5 röl vkinek velemeny ? :)
  • Inquisitor
    #9
    Azt hiszem lukra futottam az EP4 alapján Sidney karakterével, viszont egyre több mindenről nem tudni mi valóság és mi nem.
    A kérdésre válaszolva, bár csak tippelek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem lehetetlen, hogy David kinyírta a saját anyját valamelyik kontroll nélküli képességével és a szál azért jön elő,
    mert ez az egyik olyan dolog amit el akar rejteni a megváltoztatott emlékek között.
    A sárga szemű meg nyilván a "légió" legszemetebb tagja lehet, azaz a legrosszabb énje. Azt se zárnám ki, hogy e két dolog nem független egymástól.
    Amit nem értek az az, hogy Lenny nyilván nem valódi, viszont ezek szerint Benny meg az volt. Ezek szerint Lenny ahol felbukkan, ott meg van változtatva az emlék? És egyben "kapuőr" is, hogy ne derüljön ki mi van ott eldugva?

    Érdekes karakter ez az Oliver, ahhoz képest hogy hol van és miért, eléggé tájékozottnak tűnik.
    Ami engem érdekel nagyon, hogy mit rejthet a "Mit mondtak a csillagok?" szál, mert ennek elrejtése amire a legtöbb energia lett fektetve.
  • ToCsEk
    #8
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennek a világ legrosszabb kisgyerek aki levágta anyukája fejét szálnak mi az értelme? És a sárga szemű démonnak?
  • Inquisitor
    #7
    Sidney talán igen, deeee ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Feltűnt már, hogy David mennyire összerándul amikor valaki megérinti akár ruhán keresztül is?
    Gumicukros Lanny viszont már az első részben látottak alapján sem létezik, ő az aki kimondja David gondolatait. Nem is tudtam hová tenni a halálát, de mivel azóta is beszélgetnek, így nem kell rajta agyalnom.

    Amúgy nem csak az érdekes, hogy ki létezik és ki nem, de az is kérdéses mi az ami megtörtént és ami nem, részben mert David skizó, részben mert úgy látszik valaki belenyúlt a memóriájába, akár saját maga. A másik érdekes dolog, hogy nem csak abból kéne kisakkoznia a nézőnek mi is van, amit lát, hanem sok esetben lényeges amit NEM látunk. Tehát konkrétan valaminek a hiánya.
  • DantesHUN
    #6
    Talán Sydney létezik...viszont olyan ez mint a Csodálatos elme c. film, csak nem matematikusról hanem szuperképességű mutánsról szól
  • Blasta
    #5
    Sziasztok!
    Igen, én is erre tippelek. Daviden kivul majdnem mindegyik karakter akit bemutattak csak kitaláltak és csak az O fejében vannak. Sydney, a mento osztag a végén, azok mind David meghasadt tudatának egy-egy személyisége lesz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak azt nem tudom megérteni, hogy a faszba lehet szerelmesnek lenni a meghasadt tudatod egyik személyiségébe??? :DDD
  • DantesHUN
    #4
    Oké ez nagyon fasza volt. Jöhetne már is a második rész. Na lehet így is szuperhősös sorozatot csinálni.

    Egyébként tipp: szerintem a végén az összes harcoló mutáns: az ő. Mindegyik ő, egy-egy személyisége, csak képzeli és egymaga tört ki és mészárolt le mindenkit.
    Tuti ez a csavar benne, elvégre ,,légió" a neve.
  • ToCsEk
    #3
    "little fat Mojo guy" :D
    nagyon creepy volt, vége szerintem kicsit gagyi volt
  • dienesoft
    #2
    Nagyon rendben volt az első rész, már ami a WTF-élményt illeti. Tényleg egy elborult sorozat lesz, nagyon sok agyturkászással (Mr.Robot jutott eszembe). Azért szerintem mindenkinek maradt legalább 5 kérdése a pilot után :D...NÉZŐS.
  • ToCsEk
    #1


    "Az FX-re készülő Legion főhőse egy bizonyos David Haller lesz, aki Charles Xavier fia, és tinikora óra mindenféle mentális betegségben szenved, a diagnózis szerint skizofrén, visszajáró vendég a pszichiátrián, ahol egy fura betegnek köszönhetően rádöbben arra, hogy az általa hallott hangok és látott képek valóságosak. (Legion érdekes karakter a képregényes világban, minden személyisége más és más szuperképességgel bír.)"
    sorozatjunkie.hu

    Index cikke

    Magyar felirat itt várható



    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2017.02.09. 20:01:04