9
  • helsinkirokker
    #9
    Az első részt kb. 40 perc után kikapcsoltam, mert szerintem mindent megtudtam a kaptár franchise-ról. Utólag sajnálom azt a 40 percet is az életemből.
  • Lapajka
    #8
    Felfogni nem bírom, hogy ezt a borzadályt, aminek (egy élvezhető első rész után) már a második része megbukott, és azóta is minden rész pocsék és bukás, mégis 6-részig húznak... ez még a Halálos Iramban rétestészta szégyenletes förtelemnél is durvább... túl sok fölös pénzük van ezeknek az idióta amcsiknak....
  • Ender Wiggin #7
    Azokat a filmeket, melyeket "jó" kategóriába sorolsz, nem Anderson írta. Az ultrafosokat meg igen.
  • Zombee
    #6
    Attól, hogy neked tetszett, még lehet rossz. Mint ahogy az is. Az első még korrekt volt, a két folytatás még nézhető, a negyedik csapnivalóan rossz. Az ötödiket még félidő előtt kikapcsoltam. Nálam a bűnös élvezet a Machete, a Sharknado, meg a random megacápa filmek, amik annyira rosszak, hogy már jók, és szórakoztatnak. A Resident Evil 4-5 nem ilyen volt, nem meglepő, hogy ez is szar lett.
    Pedig Paul W. S. Anderson tud jó trash filmet is csinálni (A katona, Mortal Kombat), sőt még jó filmet is (Halálhajó). Csak ezekhez ott van a mocsokszar Alien vs. Predator, meg a három legrosszabb RE rész is, a steampunk A három testőrről nem is beszélve.
  • Totti5
    #5
    Vagyis sokan vannak akik kedvelik, de te pont nem. Így.

    Nekem tetszett a sorozat, jó volt.
  • RelakS][
    #4
    Szerintem lett volna elég potenciál ahhoz, hogy az embert infarktus közeli állapotba hozzák. A hangos ordítással megspékelt jump-scare-ekre semmi szükség nem lett volna...
  • Malachit
    #3
    Az akció jelenetek kapkodó széjjel szabdalt vágásától idegbajt kaptam majdnem a film alatt :(
  • KaOz
    #2
    Addig el sem jutottam. A 3. részt lőttem ki 15 perc után. Utána felejtős. Elkúrták. Az első rész volt a best, ennyi.
  • Dynamic
    #1
    Elképesztő, hogy tudott ennyi részt megérni ez a sorozat. Jó persze, értem én, de ha a minőség követelmény lenne egy folytatáshoz, akkor az első rész után abba kellett volna hagyni. Az előző 2 részt 15 perc után kikapcsoltam, ebbe jó eséllyel már bele sem fogok nézni.
    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2017.02.01. 06:00:38