27
  • Lapajka
    #27
    Konkrétan azért a Riddick legutolsó részét ő rendezte, ő fizette... de sebaj.... Amúgy sajnos réteg film lett, kimondottan sci-fi- és Riddick rajongóknak, én pl imádtam, szerintem a Riddick sorozat legjobb része, nagyon remélem hogy lesz még folytatás... ez a karakter egyszerűen korszakalkotó hiánypótló és zseniális!!!!
  • Lapajka
    #26
    Vin is szétcseszte a jóreményű pályáját, hogy eladta a lelkét pénzért egy förtelmes franchise-ra, a Halálos Iramban című borzadályra... és nagyjából erre fecsérelte el karrierje delét... Holott lehetett volna inkább a Riddick sorozatra koncentrálnia vagy a Babylon AD-re, mivel nyilvánvaló, hogy az akció sci-fi áll vagy ha tetszik, fekszik neki a legjobban.... ehhez képest azt a szánalmas fejjátszós műmájer macsakajancsit képes vagy 20 éve el-ripacskodni abban a felháborítóan szánalmasan förtelmes csiribiri agymosó agyhalott dirr-durr tüzijáték pénzpazarlásban, amit Halálos Iramban-nak csúfolnak... Az XXX-et is lehetett volna folytatni, mert az első rész kitűnő volt... persze hogy kifulladt szerencsétlen, hogy azt a színészileg abszolút igénytelen förtelmes borzalmat kellett csinálnia, ahelyett, hogy a tehetségét kamatoztatta volna komoly, tartalmas, egyúttal szórakoztató alkotásokban (holott a képessége meg volna vagy meg lett volna rá)... saját bukását saját hülyeségével valósította meg... most meg már öregszik ki és annyira viszont MESSZE nem jó színész, mint pl egy Nicholson, Shutterland vagy egy Hopkins, hogy öregen is képes legyen hozni a nívót, mint akció sztár (ez még Bruce Willis-nek, Mel Gibson-ak, Svarcinak és Stallone-nek sem ment túl könnyen ugyebár és mind döglődtek hosszú évekig, illetve kivéve Willis-t aki jobb színész nyilván és prímán meg tud oldani másféle karaktereket is) másféle szerepekben... ebből illetve az ilyen gödörből felállni kevesen tudtak,... sok világsztár, aki néhány évig, legfeljebb 5-10 évig tündökölt, csúszott már le hasonlóképpen... Nem tudom sajnálni... éhezni nem fog... és a rossz döntései következményét meg legalább viseli....
  • Jawarider
    #25
    Munka és 2 sör utánra jó lesz szerintem :)
  • MZperX75
    #24
    Mikor készül el a folytatás Chuck Norris versus xXx
  • zetortraktor
    #22
    " Riddick-et és a filmeket konkrétan ő találta ki, írta, rendezte, finanszírozta. "

    Konkrétan se nem írta, se nem rendezte, se nem találta ki, se nem finanszíroztak. Az első hármat megnézheted a stáblistában, és egy színész sem fog kiadni 23 millió dollárt egy filmre - még egy Michael Bay-nek is kuncsorognia kellett és bevállalnia egy újabb Transformerst, hogy megtudja csinálni a szerelemprojekt, kisebb filmjeit. A Riddick-ben későbbi már komolyabb kreatív szerepet vállalt Diesel, és abban még nagyobbat, hogy készülhetett folytatás, de azok még drágábbak voltak, azokra sem ő adta a pénzt.
  • MerlinW
    #21
    Riddick-et és a filmeket konkrétan ő találta ki, írta, rendezte, finanszírozta.
  • barret
    #20
    Az űrhajókat hőpajzs védi,hogy vissza tudjanak térni a föld légkörébe.
    Műholdra ilyen nem kell,mert általában nem jönnek vissza.
  • Ingy2
    #19
    Nem baj majd Groot-tal megint beindul a sikerszéria
  • AcsMarci
    #18
    Szerintem én tök más filmet láttam mint a cikk írója:
    "Sajnos azonban, mint már korábban említettem, a főszereplő megjelenésével elkezdi teljesen komolyan venni magát a film és ez nagyon rosszul áll neki." Maximum akkor ha valaki az ilyen filmeket komolyan tudja venni. Ezek az emberek azok, akik egy standup show végigülnek csöndben, és fel vannak háborodva, ha nevetni mersz mellettük.
    " Itt be is szúrnám gyorsan, hogy ez a helyzet már önmagában nevetséges, hiszen a légkörünkbe belépő műholdak szinte azonnal elégnek, de mindegy, lépjünk tovább." Na ezt nagyon nem kellett volna, ugyanis 2011-ben a ROSAT nevű német űrtávcső 2.5 tonnájából 1.8 csapódott a földbe (vagyis nem égett el). Egyébként, ha ez a feltevés igaz lenne, akkor egyetlen egy űrhajó sem térhetne vissza a földre épségben, hiszen az égést szerintem nem befolyásolja, hogy az adott dolgon vannak-e emberek vagy sem. Szóval ez a mondat egy az egyben cáfolja az összes sikeres küldetését a NASA-nak és a többi hasonló hivatalnak.
  • Totti5
    #17
    Nagyon fájhat neked az a sorozat.
  • bacsiferi
    #15
    nekem megvolt már a jegyem, mire utánajártam a kritikáknak, hogy mennyire "szarul is sikerült" ... megjegyzem nem csak itt, hanem más filmes oldalakon is hasonló kritikák voltak, hogy mennyire gyenge lett... ennek tudatában azért beültem. Kellemes csalódás volt. hozta a régi XXX szintet. persze az ma már kevés, de a hangulata megvolt. nem bántam a mozijegy árát. a Filmet kritikabuzik meg kicsit sokat vártak ettől a filmtől.
  • Paddy
    #14
    Korábban Diesel tudott jó karaktereket hozni. Az első - és talán második - Riddick, Dom Toretto. Viszont akár a Boszorkányvadászt nézzük, akár az új xXx-t az a helyzet, hogy képtelen megújulni. Nagyrészt ugyan azt a stílust hozza. Azért itt a rendezőnek és forgatókönyv rónak is van némi sara, mert ők is felelnek azért, hogy egy karaktert milyennek lássanak a nézők, a filmek sztorijáról nem is beszélve. Egy erősen B kategóriás színészről van szó, aki az igazi karaktereket megformáló "aktorokhoz" egyelőre képtelen felérni.
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Még szerencse, hogy Vin Diesel is itt fórumozik - igaz, álnéven, és folyékony magyarsággal -, így most biztosan el is süllyed szégyenében, hogy milyen szar filmeket gyárt (hisz író, producer), és még szarabb filmekben szerepel (hisz színész is)... mert az SG.hu Megmondó Tanácsa úgy döntött...
  • Ender Wiggin #10
    Ja, Dízel lassan olyan kemény lesz, mint Chuck Norris...
  • Bandicoot
    #8
    Amilyen jól indult Diesel úgy fulladt bele az egykaptafa "Én vagyok a keménygyerek a rosszfiú aki valójában jó" szerepekbe. Dögunalmas ráadásul már a szánalmas kategóriát hasítja akárcsak a Halálos iramban filmek amik autós filmből átalakultak egy ordító akcióbaromságba. Jól példázza az emberek szellemi leépülését hogy ilyen filmek a legnézettebbek... Vin Diesel lassan olyan kemény lesz hogy nyomhatnának vele egy Godzilla vs Diesel-t amiben nagy dumák közepette ledarálja kemény arccal a 6000x nagyobb dögöt miközben kiemeli a család fontosságát....
  • Totti5
    #7
    Szerintem egy sikeres filmsorozat, de nem kötelező megnézni...
  • MerlinW
    #6
    Hidd el azok a részek hozták magasan a legtöbb bevételt, amiben Diesel játszott. Nézz utána.
  • ntex
    #5
    Szerintem menj ki azt szívj egy kis friss levegőt
  • MerlinW
    #3
    Ahogy Totti is írta, F7 az egyik legjobban teljesítő mozi volt.
  • Totti5
    #2
    Furious 7 made $353 million in the USA & Canada and $1.16 billion in other countries, for a worldwide total of $1.515 billion against its $176 million budget.[4] Worldwide, it is the sixth highest-grossing film of all time,[89] the third highest-grossing film of 2015,[90] the highest-grossing film in The Fast and the Furious franchise and the second highest-grossing Universal Pictures film.[91] It was also the fastest film to reach the $1 billion mark at the time, doing so in 17 days;[92][93][94] It is also the 20th film to gross over $1 billion. It also became the first film to pass 1 million in 4DX admissions worldwide.[95] Deadline.com calculated the net profit of the film to be $354.03 million, when factoring together all expenses and revenues for the film.[96]
    Worldwide, Furious 7 was released across 810 IMAX theaters, which was the largest worldwide rollout in IMAX's history,[97][98] Its worldwide opening of $397.6 million was the fifth-highest opening of all time.[99] The film had an IMAX opening weekend total of $20.8 million.[100] Furious 7 also became the first film distributed by Universal Pictures to earn more than $1 billion in its original run.