9
  • Fregat
    #9
    10 éve használom a steamet soha nem volt gond vele, te hol vásárolsz game-t?
    Ja te nem vásárolsz értem.
    Akkor miért aktiválod a steamen ha lehordod?
    A steam egyike azon kevés platformoknak ahol pénzt lehet keresni.
  • Yagami
    #8
    Jajj ezt a Portal 2 kamu-hype istenem. Kedvenc játéka, meg ami a szívéhez a legközelebb állt. Persze, H
    hagyjuk már. Fejleszteni se kellett az alapoktól, mert ugye átvették mástól még az első részt. Különben is egy "bohóc" játék egy HL-hez képest, akármilyen "mélysége is van" néhol. Ha ennek a cégnek a feje, aki még 1998 körül egy kis senki kocka volt és munkatársai a semmiből hozták össze a világ egyik legjobb és legértékesebb játékát, nehogy már meg akarja nekem magyarázni, hogy nem az a "kedvence", meg áll hozzá a legközelebb. Csak már kerüli mindenhol ezt a témát. Jó, hogy nem Left for Dead-et mondott már :D
  • Zombee
    #7
    Milyen létező Dishonored-et akarsz összevonni?
  • Ender Wiggin #6
    Karácsony előtt vettem pár játékot. Gotham Knight + Season Pass + DLC-k, Syndicate + Season Pass + DLC-k, a teljes Sniper Elite-sorozat DLC-kel. És négy digitális boltot néztem a Steammel együtt, illetve még kettőt, ahol lemezes verziókat árulnak és a fenti játékokból csak egy volt olcsóbb a Gameliebe-n, mint a Steamen, a Syndicate alapjáték. Az is csak pár euróval.
    Atisz hozzászóláshoz csak annyit, hogy nincs versenyképes kedvezmény a Steamen? nebazz már. Évente legalább háromszor vannak olyan akciók, amikor 30-40 eurós játékokat 10 alatt meg lehet venni...
  • molnibalage83
    #5
    Az első ponthoz nem tudok szólni. Nekem soha nem volt szükségem a supportra edig.
    Ez sem érint, de ilyen problémám sem volt soha.
    Ezt végképp nem értem, olyan leárazások vannak néha, hogy beszarsz. Inkább a probléma az a gond, hogy néha (?) pofátlanul drágán adnak. A Witcher III-at a GoG-on töredék áron vettem meg az összes extrával. Ha a GoG-on több új játék lenne előbb utóbb nagyon komoly vetélytárs lehet. Régi játékok terén meg értelemszerűen szart sem tud a steam.
  • Tinman #4
    ???

    Na de ki vásárol Steam-en? Van még ilyen idióta? Ne már :-D

    Steam = az a platform ahová azokat a játékainkat aktiváljuk be, melyeket nem a Steam-en vettünk
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.01.19. 10:14:31
  • Atisz #3
    Azt sajnálom, hogy pont a végére értem oda, amikor elköszönt (komolyan, az akkor jelent meg :)), mert fel tudtam volna tenni én is néhány kérdést:

    - miért elérhetetlen a support és mikor óhajtják kidobni a naplopó moderátorokat?
    - miért nem lehet összevonni a 2 létező Dishonored verziót?
    - miért nem éri meg nekik a steam store oldalon versenyképes kedvezményeket adni, mint régebben (mielőtt bárki elkezdene értetlenkedni, a korábbi árakat ajánlanám megtekintésre)?
  • Malakai
    #2
    Neem, soha, senkinek. B)
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2017.01.19. 01:13:45
  • takysoft
    #1
    Portal, Portal 2, Half-Life, Half-Life 2, Half-Life 2: Episode 1, Half-Life 2: Episode 2, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Team Fortress, Team Fortress 2, Dota 2....

    Nem tűnt még fel senkinek sem, hogy a Valve nem szereti a 3-as számot? :D