25
  • Ender Wiggin #25
    Hát kvázi nem gyilkolta meg, élhettek 80 évig együtt, ellenben a nő segítsége nélkül mindenki meghalt volna. tehát ez az egész morálisan sokkal bonyolultabb annál, mint amit a semmihez sem értő kritikusok belemagyaráznak.
  • ostoros
    #24
    Ahogy te is.
  • molnibalage83
    #23
    Szokás szerint csak trollkodásra vagy képes.
  • ostoros
    #22
    Te is tudod, hogy az. Hülyeségre nem szokás érvelni, azt le szokás söpörni, ahogy te is szoktad.
  • molnibalage83
    #21
    Akkor lássunk egy érvet, hogy miért hülység. Ja, hogy érvelni nem szokásod...
  • fonak
    #20
    Fordítva viszont szerinted is romantikus lenne. :)
  • ostoros
    #19
    Jaj, hagyjuk azt a hülyeséget, hagyd az origón ezt!
  • kalapos01
    #18
    Szép? Szép, ha egy pasi felkelt (meggyilkol) egy nőt azért, mert dugni akar? És aztán úgy írják, hogy meg is bocsásson neki a csaj? Férfi szemszögből lehet, hogy szép.
  • takysoft
    #17
    hát ez az....
    scifit vártál.... rossz a marketing.

    ez egy szerelmes film. annak viszont szép :)
  • molnibalage83
    #16
    Hát, ez tényleg űbergagyi.
  • morguldae
    #15
    A történet szinte semmi. Jól megvolt csinálva, de ha nincs, ami lekössön unatkozok.... Egyszer nézhető.
  • Cat #14
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig mennyivel izgalmasabb lett volna, ha egyesével felébresztenek embereket, és nekiállnak levadászni ketten, versenyezve hogy épp ki öli meg. De ez... hol vannak a gyerekeik? mi lett velük három év múlva, amikor már baromira unták egymást? Miért biztos, hogy meghalnak 90 év múlva? (Fiatalok voltak, és gondolom ahol ilyen űrhajó van, ott az életkor is jelentősen kitolódott.)
  • zetortraktor
    #13
    Semmi. Nem a vége a fontos, de ha érdekel:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Boldogan éltek és meghaltak, mielőtt megérkezett volna a hajó. És az életük során jó kis növényvilágot alakítottak ki az űrhajón. Aztán meg felébredt a többi utas.
  • zetortraktor
    #12
    Vagy fordítva - ennek a szkriptje már 2005-ben elérhető volt bárki számára. De végülis mindegy, mert pár hasonló motívumtól eltekintve a Cargo teljesen más.
  • NEXUS6
    #11
    Szerintem a Cargo kisköltségvetéses film jellege ellenére is ezerszer jobban sci-fi. Ez tényleg egy limonádé ahhoz képest, egy Loveboat future edísön.

    A téma rengeteg jó könyvet, novellát adott már. Ez valami nagyon gyenge sztori a rengeteg lehetőségből, és ezért tartom egy rossz filmnek. Kb. olyan, mintha megcsinálnák a világ első időutazásos filmjét, ahol azt boncolgatják, hogy a főhős visszaállítja az órát hogy ne késsen a melóból, meg randiról és ez mennyire zsír.
  • professional
    #10
    Mondjuk a vérfertőzött unokákat én is megnéztem volna, meg az abból kinövő bolygószaporulatot :D :D
  • Atisz #9
    REMAKE alert!

    Nem láttam a filmet, de a koncepció szinte 1- az 1-ben ugyanaz (aki látta megerősítheti, vagy elvetheti).
  • molnibalage83
    #8
    Spilerbe leírnád, hogy mi volt? Pénzt nem adnék ki ezért a vacakért.
  • Cat #7
    Rengeteg jó befejezés lehetett volna, és kiválasztották a leginkább semmitmondót. De tökéletesen illik a filmhez, hiszen egyébként is dögunalmas, hihetetlenül nem történik benne semmi.
  • zetortraktor
    #6
    Meg voltam győződve arról, hogy az lesz a vége, hogy Jim ott marad az űrben, és Aurora felébreszt magának egy pasit.

    Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy változtatna-e a nézői véleményeken az, ha meg merték volna lépni, hogy az eredeti tervek szerint kipöttyintik az űrbe az 5000 hibernáltat a malőr miatt, vagy hogy mutatják a végén Jimék gyerekeit és unokáit.
  • Ironman2
    #5
    Látványban tökéletes,de témában igen gyenge film.Egyszer nézhető kategória.
  • Glutamin
    #4
    Teljesen jó, nézhető film. A sci-fi vonalat mondjuk nem vitték túlzásba.
  • PeeTeR
    #3
    romantic/sci-fi, nagyon latvanyos, teljesen nezheto, ajanlom
  • Kisssssss
    #2
    jenny még mindig szépen néz ki.
  • Montanosz
    #1
    igen kicsit szappanoperás, de jó hétvégi kakapcsolodás