7
  • kékherceg
    #7
    Hát ez a sztori elég nagy baromságnak tűnik.
  • Paddy
    #6
    Érdekes módon a vallásosság enyhén negatív ábrázolását csak akkor hozzák fel Hollywoodban témaként, ha keresztény vallásról van szó. Érdekes módon az izraelita, muszlim stb. az mindig minden percben teljesen rendben van, sőt kötelező.
  • Cat #5
    Mel Gibsonnal az a baj, hogy ahogy öregszik, egyre inkább előtérbe kerül a vallásossága. Ez egyébként más idős(ödő) embereknél is megszokott.
  • pzs
    #3
    Nagyon vártam.Szinkronosan néztem meg, de angolul is megfogom.Nagyon megfogott a bemutatója ezért sokat olvastam utána a főhősnek.Tényleg megcsinálta, de nem úgy mint a filmben van.Ott 2 napnak tűnt az egész szerintem az a rész több időt igényelt volna a fimben.Sajnos méltatlanul kevés fókuszt kapott a film itthon sem játssza minden mozi.Nagyon ajánlott.
  • DaemoonHunter
    #2
    Mel Gibson minden bizonnyal szintet lépett, jó visszatérés ez rendezőként, soha rosszabbat, sem témában, sem közvetített értékben!
    Nagyon ajánlott.

    Spoileres lehet:
    Csak azt nem értem miért tűnt a kritika szerzőjének Doss egy "gyenge hívőnek". Sem fizikailag, sem szellemileg nem volt gyenge: egyiket a kiképzőpályán, másikat a csatatéren (is) bizonyította.

    Hugo Weaving tényleg ütős volt, szinte éreztem az alkohol szagát átütni a mozivásznon :).
  • ozimak
    #1
    Tudom ajánlani!