14
  • MZperX75
    #14
    "Észvesztően jó hónappal nyitjuk a mozis évet "

    Utoljára szerkesztette: MZperX75, 2017.01.09. 18:44:10
  • 0sm
    #13
    Cica és akkor hogyan tartózkodok?
  • HyBrIDNyLA
    #12
    Gyakorlatilag, szét fogom mozizni magam a hónapban. Ebből egy rakás film érdekel. Ma kipipáltam a Nagy Falat, ajánlom annak, aki szereti az akciót és a látványelemeket, ott van a szeren.
  • Macropus Rufus
    #11
    de ez hibás képet fog adni, mert nem jelenik meg a válaszod az értékelésben hiszen nem is válaszoltál.
  • Macropus Rufus
    #10
    olyan választás miért nincs, hogy egyiket sem akarom megnézni?
  • Hoz_Hun
    #9
    És aki nem szavaz csak a cikket olvassa el? Az aoutomatikusan az "egyiket se" opcióhoz sorolják?

    Én egyetértek azzal, hogy kéne egy "Ezek közül egyik sem érdekel" opció. Úgy lenne korrekt.
  • MerlinW
    #8
    Cikk egyedi látogatói - szavazók száma:)
  • cateran
    #7
    Ize, ugye erted mi lenne 1 felmeres lenyege....vagy hogyan is mered azok szamat akik "egyik sem"-re szavaznanak?
  • ddt500
    #6
    Ma megnéztem a Nagy Falat. Egész jó volt. Akinek a bemutató tetszett annak érdemes beülnie.
    Viszont előtte volt a Vakfolt c. film trailere. Életemben ilyen okádék filmet még nem láttam. A 3 perces bemutató fizikai fájdalmat okozott. Az a "színészi játék".....
  • Cat #5
    Izé, ha egyik sem érdekel akkor nem szavazol, nem?
  • Jim Morrison
    #4
    idén ilyen erős felhozatal még nem volt, azért :)
  • lammaer
    #3
    Nem BRUTÁLIS a január? :)
  • MerlinW
    #2
    Ezek a cikk címek:) Minden hónap eszméletlen-észvesztően-zseniálisan-fantasztikusan-elképesztően-letesszük-a-hajunkat jó. Hiába, az élet már csak szép:)
  • Yagami
    #1
    Persze megint nincs ott az "egyik sem" opció :) Nincs új a nap alatt az sg-n :D