5
  • Ender Wiggin #5
    Ha jól tudom, lehet, hogy nem... a Netflix pl. Chrome, Opera és Firefox alatt csak 720p-ben jön maximum. És persze a menőség jelentősen ingadozhat. Vagyis a minősége nem maradéktalanul kielégítő. És a torrent ingyér van, a szolgáltatásért fizetni kell. Sőt, odáig megyek, hogy nagyon sok sorozat van, amit egyszerűen nem lehet megtalálni a streaming szolgáltatások adatbázisában. Csak letöltős verzióban valahol...
  • Arnika19
    #4
    Egyre több a legális stream-platform, azonban az oldal még mindig az illegális filmmásolatok első számú lelőhelye.
    Nem pontos a mondat szerintem.

    Egyre több a legális stream-platform, azonban az oldal még mindig az illegális filmmásolatok linkjeinek első számú lelőhelye.
  • jkedzs
    #3
    jól mondod.
  • dchard
    #2
    Talán úgy lehet, hogy sok fizetős szolgáltatás minősége a mai napig sem üti meg például egy tisztességes internal encode minőségét, bár ezeket nem a TPB-n kell keresni. Kb. mint a szénné tömörített IPTV és/vagy kábeltv adások: annak ellenére gagyi a képminőség és a kontent is, hogy fizetnek érte, nem is kevesen. Nincs ezen mit csodálkozni :-)
  • MerlinW
    #1
    A fizetős streamek mellett népzerű az ingyenes torrent. Nem is értem hogy lehet ez:D