21
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
  • fluency
    #21
    A GOG-on most ingyen be lehet húzni a játékot. Szóval, aki eddig nem vette meg csak szemezgetett vele, annak itt az alkalom. :)
  • hawkie22
    #20
    Én tegnap akadtam a játékra, nem is tudom, miért maradt ki eddig nálam, a YT-n nézelödtem Desperados 3 videók után és ott mutatták ezt. A Commandos-sorozat illetve a Desperados 1 és a Robin Hodd Legend of Sherwood mind mind a kedvenc taktikai játékaim közé tartoznak, szóval miután megláttam a ST-t, nem volt kérdés, hogy rögtön megveszem. Tegnap este még csak az elsö pályán sikerült játszanom, még annak se értem a végére, de már most látszik, hogy sok órát fogok beleölni a játékba. Júniusban meg ugye jön a várva várt Desperados 3. :)
  • darkSectorxxx #19
    Én sem hallottam róla, egészen egy véletlen elkapott youtube trailer-ig....Érthetetlen, miért nem reklámozzák jobban
  • darkSectorxxx #18
    Huh megvettem a játékot, remélem faszányos lesz.
    Amit eddig láttam gamyeplay-ekben nagyon jónak tünt, izometrikus lopakodós cucc ilyen japán körítésben...
  • Shep
    #17
    Ebben a játékban a parasztok több bajt okoznak, mint a katonák, marhára idegesítőek!
  • sata75
    #16
    Megtaláltam ezt a K...A jó játékot és csodálkozom, hogy csak ennyi hozzászólás van....
    Ezt mi ez?
  • jarlaxxe
    #15
    42 óra alatt végeztem én is, ha nem ennyire év végén jön ki ez a játék simán tarolt volna a GotY szavazásokon, szvsz.
  • wedge31
    #14
    Végére értem, tipikusan az a eset amikor egy játék minden kifizetett fillért megér.
  • Nos
    #13
    meg a norvég hopliták :)
  • NIBI
    #12
    Szerintem van az több is. :D
    Egy speedrun videót megnéznék (ami sikerül is :D)... elég elképzelhetetlenek ezek a megadott idők...
    Utoljára szerkesztette: NIBI, 2016.12.14. 16:27:41
  • jarlaxxe
    #11
    Én nem megyek rá külön a challenges feladatokra, ami sikerül az jó, ami nem az nem.
    Szvsz, kb 10 óra plusz játékidö ha mindent ki akarsz maxolni minden pályán.
  • NIBI
    #10
    Én ma kezdem el a 11.-et. :)
  • wedge31
    #9
    Most csinálom a tizediket, eddig 38 órát mutat a steam, nem lesz egy rövid játék...a challenges feladatok néha igencsak megnehezitik az adott pályát, persze tudom, hogy opcionális de azért megszoktam csinálni.
  • Shep
    #8
    Sikerült belenéznem, nem rossz, gyakorlatilag Desperados Kínában, persze lehet mondani, hogy a Commandos volt az alap ami igaz is, de a kezelőfelület egyszerűsödése, a quick action stb. mind a Desperadossal jött be. Azt tudni már ,hogy hány pálya van benne?
  • Nos
    #7
    :)na igen, egy speedrunt eleg durva lehet vegigtolni, azzal nem fogok kiserletezni
  • NIBI
    #6
    Elég vicces achievmentek vannak... 20 perces speedrun, jah... 4 órát küzdöttem azzal a pályával. :D (Jó volt benne egy ebédelés is és elfelejtettem megállítani :D, dehát fél óránál nem volt az több.)
    Utoljára szerkesztette: NIBI, 2016.12.13. 20:08:44
  • Nos
    #5
    Ennek mindenkepp erdemes eselyt adni. Hangulatos, baromi jo, agyalni is kell idonkent. Hc-n megyek. Kimaxolni nem fogom az osszes achievmentet, de probalok minden palyat alarm nelkul megcsinalni. Lehetne foleg pozitivumokat es keves negativumokat emliteni, de ha csak a jatekelmenyt nezem, akkor ez nalam eleg eros.
  • NIBI
    #4
    Én is beleküldtem már azt a 30 órát. :D Mindig elcsodálkozom hogy mi a fene tartott órákig egy pályán, de ennek ellenére élvezem... Totál Commandos a hangulat és a játékmenet, bár azt még kis koromban nem tudtam végigjátszani, úgyhogy ezt most amolyan tiszteletből mindenképp meg akarom tenni. :)
    Normal és hardcore fokozat között nem tudom mi a különbség, én nem éreztem semmit... így is úgy is voltak nagyon húzós részek, mert bizony vannak elég genya részek/helyzetek, mikor tényleg egy adott pillanaton múlik az akció sikere. :)

    Értékelés:
    + Ötletes és változatos pályák, mellé jó kis sztoryval. :)
    + Grafika/kidolgozottság/látvány kiváló, hangulat szuper (a vicces beszólásokkal, storyval stb)

    - A shadow mode lehetne jobban programozható, olykor kevésnek érzem az egy mozdulatot...
    - Egy kicsit hamar megkapjuk a karakterek teljes képességeit.
    (De azért lesznek pályák, ahol meg "kell" válnunk tőlük (prison). :) Akkor kicsit melós, de élvezetes kihívás megdolgozni értük. :)
  • jarlaxxe
    #3
    Nálam az év egyik meglepetése, csoda, hogy még nem volt szó itt róla.
  • Kisssss
    #2
    nem néz ki rosszul...
  • wedge31
    #1
    Múlt héten találtam rá erre a játékra majd a demó után azonnal megvettem és azóta már harminc órát beletettem.

    A játék a commandos alapjaira épit és rendkivül addiktiv, a japcsi hangulat / föleg ha japán szinkronnal és angol felirattal játszik az ember / meg mindent visz.
    Nehéz fokozaton böszme nehéz is de ez igy van jól...



    Érdemes ránézni a steam értékelésekre 97% pozitiv.
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2016.12.12. 11:30:51