7
  • igazamvanvagyig
    #7
    Jelenleg motorola z ami majdenem stock android,(+ egy moto app a stokhoz),lényegesen kevesebbet fagy mint pl egy samsung.De volt nexus 6 om is az is fagyott.(és az aksi volt a legnyagyobb kudarc ami miatt elég gyorsan megszabadúltam tőle.
  • tomboy013
    #6
    Nexus 5X: Android 6.0, 6.0.1, 7.0, 7.1.1. Eddig ezek voltak és van a telómon de 8 hónap alatt egyikkel sem fagyott meg, beta programban sem. Szóval ez semennyit nem fagy :) Hidd el számomra a legmeglepőbb mennyire stabil ez a "szar" android :D.
    Utoljára szerkesztette: tomboy013, 2016.12.09. 13:34:57
  • igazamvanvagyig
    #5
    Így igaz!
    De a reklámok eladják a laggoló fagyós (na jó mindegyik android fagy csak nem mindegy,hogy mennyit) csamcsungot.
  • Cat #4
    A kínai márkátlan mobilokon mind stock android van. Mégse szárnyalnak.
  • CairoJack
    #3
    Én szurkolok, hogy igaz legyen, a tiszta Androidot csak elbaxni lehet. Egy vegytiszta android szerintem baromi komoly versenyelőny. Csodálkozom is, hogy a legtöbb gyártó nem ismerte fel, milliókat ölnek a saját szutykaik fejlesztésébe, amitől lassabb, és instabilabb lesz a rendszer, lényegi előnyöket pedig nem adnak.
    Szóval szerintem ez egy bölcs döntés lenne.
  • Elemir
    #2
    úgy-úgy :)
  • hungi
    #1
    Lol, az eredeti cikkben semmi nem utal a "tisztaságra", egyetlen mondatban emlitik a Google-t:

    "HMD is building its smartphone operating system in partnership with Google and all its Nokia devices will be manufactured by Foxconn"

    Még csak szorosnak sem szoros az az együttműködés. Szinte minden gyártó valamilyen partnership agreement-el együttműködik a Google-lal, ez nem újdonság.

    Irjunk egy cikket a semmiről?