31
  • arty
    #31
    bocs a károgásért, bégess csak tovább, birka! :D
  • caius marius
    #30
    Ezzel kezdtem én is.
  • Tetsuo
    #29
    Hogy egy átállási időszakban fellép némi inkompatibilitás, azt ki nem sz@rja le? A technika fejlődésnek ez lenne az ára. A kérdés inkább az, ez tényleg technikai fejlődés, vagyis előrelépés-e?
    Az USB fizikalilag nagyon gyatra megoldás - szerintem, főleg a jackhez képest.
  • caius marius
    #28
    Láttál te már telefont belűlről?
  • caius marius
    #27
    Szerinted az usb van annyira erős csati mint a dzsek? Az átalakító is kényelmes a zsebben? Jó lesz majd kivenni és ránézni? Némá, hosszabító fityeg a 60 ezres fejhallgatóm végin. Micsoda innováció!
  • caius marius
    #26
    Igen nyugodtan aludtak a Nokia "nagyjai" is. Aztán ezzel együtt húzták le a rolót.
  • zola2000
    #25
    Vagy legközelebb olyan telefont vesz amiben benne van a jack, később usb fülest...

    Egy telefonnál valahogy meg tudom érteni, hogy minden mm hely számít, annyi helyen többszáz miliamperórát adó akksihely kijön.
  • Sir Cryalot
    #24
    koreai chaebol világkép:

    öröm = e-pénisz = kalifornia = öpöl = örömszerzés = stratégia = vitatahatatlan , ha vitatkozol elmebeteg vagy

    utána lehoznak pár sírósszájú cikket hogy nagy a függés a chaeboloktól

  • wraithLord
    #23
    Ja, csak ennek az lesz a vége, hogy talicskát is fognak adni az telókhoz, hogy legyen miben vinni a sok kacatot, amit kihagytak belőle, hogy vékonyabbra tudják csinálni. :D
    A Macbook már kb. itt tart. Meg a Razernek az a MacBook koppintása is pl. :D

    Nem tudom mekkora egy ilyen átalakító, egy fejhallgatónál biztos elhanyagolható, de egy fülhallgatónál már sok lehet, és nem fér bele a kis tatyójába azzal együtt.
  • M2 #22
    Jack dugódat bedugod egy usb átalakítóba és állandóan rajta marad. Ennyi lesz az összes kelemetlenséged: egy dugás. :-)
  • Elemir
    #21
    az igen. De ha mindenféle fül és fejhallgatót megkapsz majd ilyen csatlakozóval, akkor fájni fog? Mert hogy ha a két legerősebb gyártó vált, a fejhallgatót gyártók is fognak. Felesleges károgni.
  • hungi
    #20
    A katódsugárcsöves tv volt domború, arra gondolt...
  • bakkerman
    #19
    ja,sokan mondták ezt már anno az S3-ra is,aztán félgiga plusz ram,1-2 plusz megapixel,és már rohantak az S4-ért.Utána az S5-ért,s6-ért,s7-ért
  • zola2000
    #18
    Inkább xiaomi mix.
  • Krisztiam #17
    kell a francnak majd ez a telefon, marad az s7 örökre, vagy ameddig bírja
  • Tetsuo
    #16
    A tévé homorú, a telefon domború kijelzőjű. Ezt hívják innovációnak mostanság.
  • Tetsuo
    #15
    Az agyhalott amerikai sem annyira agyhalott, vagy a balga belga, hogy röhögve fizesse a cserét. Az igazán agyhalott az, aki elhiszi, hogy a legfejlettebb országokban az emberek nem törődnek a pénzzel.
  • bigjoe
    #14
    Már jó pár éve Samsungot használok, de ha nincs Jack akkor majd keresek más márkát. (Már a beépített akksi is szopás). Igen van vezeték nélküli (Bluetooth ) fülesem, csak három baj van vele: 1. Nem akarok folyamatosan az agyamtól centiméterekre rádiófrekvenciás cuccot használni. 2. Lemerül és akkor jön a vezetékes. 3. A hangminősége közel sincs a vezetékeshez.. Az átalakítókkal meg mindig csak a szopás van!.
  • arty
    #13
    "max ahogy eddig is, nem veszek olyan telót, amin nincs jack"

    anno igy voltam a nanosimmel ... ;) egy ideig... aztán elfogyott a lehetőség.

    (az is nagyon kellett, a microsimen amit nyertünk, egyből megkaptuk hatalmas akkumulátor-méret növekedésben, jaham.)
  • wraithLord
    #12
    Nem hiszem, csak az Apple volt az első, aki "teljesen" száműzte, és ott már elmondta mindenki, aki és amit akart ezzel kapcsolatban.

    Szerintem hülyeség. De nekem mindegy, max ahogy eddig is, nem veszek olyan telót, amin nincs jack. Bluetoothot nem akarok használni, ha USB Type-C-n keresztül akarok zenét hallgatni, akkor majd veszek olyan fülest. Más kérdés, hogy a jack-es fej- és fülhallgatóimat nem 3000-ért vettem, szóval nem fogom lecserélni egyhamar.

    Egy szó, mint száz - hadd döntsem el én, hogy jack vagy USB (elvi szinten).
  • pixx
    #11
    Ha Apple lenne 10x ennyien savaznátok a cikket. Úgy látszik mégis ez a fejlődés iránya.
  • arty
    #10
    hja és k. anyád alma.
    és k. anyád kóreai szemétgyárosok, hogy követitek őket. szar vagy sem, kitérdekel - alma, tehát azkell a parasztnak, biztos.
  • arty
    #9
    de ha az irány vásárlói szemszögből szopás, azé vásárlóként még fanyaloghatunk vagy azt se szabad? :P
  • barret
    #8
    Ja hogy ez telefon?? Azt hittem első ránézésre hogy krumpli...
    Nagyon remélem hogy a tévéknél és a monitoroknál nem térnek vissza a domború képernyőhöz! Már megszoktam hogy a képernyő széle nem torzítja a képet :D
  • NEOreg3
    #7
    eddig sem akartam samsungot venni, ezek után meg sem fordul majd a fejemben

    átalakítókkal meg szenvedjen, akinek két anyja van
  • Bagoly81
    #6
    épölnél is szivárogtattak, és úgy is lett. akkor ez is közel lehet az igazsághoz.. nem ?
  • Dynamic
    #5
    Vicces, hogy mindig vannak kommentelők, akik néhány cikk alapján kellő magabiztosságot éreznek, hogy egy több milliárdos cég stratégiáját megkérdőjelezzék. Hidd el, hogy nyugodtan alszanak, és nálad kicsit jobban képben vannak az eladási adatokból. A jack dugó elhagyásán egy csomóan röhögtek, aztán úgy tűnik mégis csak ez lesz az irány. Pár év múlva meg már a kutyát sem fogja érdekelni, hogy miért nincs jack.
  • hapi
    #4
    Ezeket a modelleket nem az agyhalott magyar vásárlóknak készítik akiknek nem jut kajára fűtésre, de 200 ezer forintos telefonra igen. Akik ezeket vásárolják pont leszarják ha eltörik vesznek másikat.
  • caius marius
    #3
    Gratulálok a csamcsungnak! Szemmel láthatóan mindent megtesznek azért, hogy szoros versenyben az eplel az összes vásárlójukat elveszejtsék. Hajrá csamcsung, csak így tovább!
    Balfaszok...
  • bunny
    #2
    xiaomi max. A kínaiak valahogy elhúznak, bár a legelgondolkoztatóbb, hogy mindkettő távolkeleti, és nem pl. az apple az innováció húzóneve már.
  • Alien69
    #1
    Tehát akkor a fejlesztés nulla. Ha maradnak ennél az edge elrendezésnél, akkor meg még több vásárlótól szabadulnak majd meg, mert sokkal sérülékenyebb, mint a hagyományos sík kijelző... Ki a francnak van kedve 60-70E pízt kiadni egy képernyő cserére.
    Utoljára szerkesztette: Alien69, 2016.12.08. 06:37:07