7
  • tomy88trance
    #7
    Helló! Másnak nem volt olyan problémája,hogy konkrétan be se töltötte a játék menüt? Ja és amíg a fejlesztők felsorolása ment az elején stb addig 1 fps-em volt ami azért kicsit durva o.O :D
  • JaSoN HuNTeR #6
    nagyon jó játék , csak sajnos nincs megfelelően optimalizálva. Fél év múlva talán már játszható lesz mint minden mai játék...
  • Lapajka
    #5
    GTX 980 TI-n, i7 4790k-val (szintén Win7 64) fullhd ultra grafika beállításokkal, a Disonhored 2 stabil 60 fps (limit van vsync miatt, szóval lehet menne feljebb is), szerintem nincs gond a gépigényével... (ahogy az előző résznek sem volt), ha normális játék vasa van valakinek (és nyilván messze nem highend-ről beszélünk ugyebár). Szerintem hardvergyilkos inkább a Deus Ex Mankind pl... na az húzott GTX 1080-on Skylake-el is, és még mindig csak fullhd-n (!!!!!), 4k ról szó nincs, ha mindent ultra-ra kapcsolsz: 25-30 fps, tehát vissza kell veszegetni pár képi beállítást ultráról, hogy normálisan menjen... 8-o
  • ugh
    #4
    Egy 4 gigas 1050 ti-n very high bealliatsokkal antialias nelkul ritkan esik 30 fps ala.
    Egy 2500k-n es 8 giga ramon, win7 home 64 bit.
    Lattad te botcsinalta, szerzok legalja ezt a jatekot egyaltalan mielott cikket fostal rola?
    A problemazok nagyresze meg valami fos amd-cuccot hasznal (folag a procik a gond).
    Kib@szottul egy egy percet nem jatszottal ezzel a jatekkal.
    Az egy dolog ha nem tetszik ez a grafikai stilus, de ezert 3-ast adni bazmeg.
    Technologiailag rendben van.
    A palyak gyonyoruek.
    Te meg egy barom vagy..
  • ugh
    #3
    A cikk szerzoje egy legalabb izelsficamos, de valoszinubb, hogy izlesnelkuli hugyagyu balfasz.
    Ennek a jateknak a grafikajara 3-ast adni retardalt elmere vall.
    Gondolom a fotorealt tartja a jonak, pedig az pont nem idotallo mivel a division pl. 1-2 ev mulva mar biztos nevetsegesnek fog tunni.
    Ez egy stilus. Kicsit festmenyszeru.
    Gondoom a star wars grafikaja is jobb akkor, mint mondjuk a gru-e, nem?

    Lehetene, hogy ezeket a teszteket ne egy zsak csiga irja?
    Utoljára szerkesztette: ugh, 2016.12.08. 09:41:15
  • Lapajka
    #2
    Ad egy, ízlés dolga... ad kettő, pont talán emiatt amúgy, finomítottak a cyberpunk (amúgy inkább steampunk) stílusán ennek a sorozatnak, hiszen pontosan azt látják és érzik, amit jelzel is, hogy túlzottan ki volt egy adott szubkultúra kultikus stílusára hegyezve, aki ezt nem annyira szereti, nem ínyére és ízlésére való, az nem játszott vele nem szerette, holott lehet hogy ha nem ennyire ilyen, akkor érdekelte volna... (nyilván ebben üzleti megfontolások is vannak mindig)... érdemes tehát megsasolni ezt az új részt, mert ahogy itt valóban a kulcsszavaknál be is tették a Thief-et, inkább már a Thief világára hajaz, ami egy igen lájtos steampunk, inkább már valamiféle történelmi AC fíling... és ezt nagyon jól tették (a Dishonored első része nekem is tömény volt, nem is bírtam végigtolni, mert elvesztetem az érdeklődésem), főleg hogy sok hasonló megvolt már addigra, pl a Fallout és a Bioshock után, nehéz még ezt a műfaj és stílus iránt fenntartani az izgalmat (ha valaki nem a szubkultúra rajongója)... nagyon finoman ötvözik és adagolják az új részben a markáns stílusjegyeket, emiatt, nemhogy nem zavaró már, hanem elmerülés során már észre sem vehető ez a kis "kellemetlenség"... nagyon ajánlom ezt a játékot, szerintem sokkal jobb mint az előző rész..! (megkockáztassam hogy kimondottan zseniális..?)
  • sárkánylovag
    #1
    Én ezt a Cyberpunk Dieselpunk világot nem tudtam megszokni...
    Vagy lehet csak nekem nem ezt jelenti a 'dízelpank' ? Nem tiszta a stílus hanem olyan mosott...
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2016.12.04. 20:59:34