15
  • zola2000
    #15
    (meg 30 giga is le tud menni gyorsan, ha valaki sorozatokat néz, hiába na, a technológia korlátozott nem lehet mit tenni az 5G-ig, de akkor sem lenne szerencsés ha mindenki otthon is azt akarná használni a 4-8K tartalmakhoz)
  • Dobronski
    #14
    Fasza "katalogus", instant lejátszás. Amint több tartalom lesz (igerik) szuleimnek elofizetek.
  • Tetsuo
    #13
    Még ha 100% lenne is, torrentet használnék, mert nem látom előnyét a Netflixnek semmiben. ;-)
  • Tetsuo
    #12
    30 GB net, 15 fontért... És használható is? Ángliában több az átverés, mint otthon.
    Ilyen csomag természetesen nincs.
  • Tetsuo
    #11
    Amikor korlátlan mobilnet-csomagom volt (itt Ángliában), akkor a sebesség csúcsidőben visszaesett, míg néhány GB havi korlátnál kiemelt sebességű végig -sajnos így játszanak vele. Ráadásul egy csomó helyen nincs rendes lefedettség.
    Magyarországon sokkal jobb a helyzet.
  • kalapos01
    #10
    Nem hiszem, hogy akkora gond lenne mobilnetezni. Én szinte csak kint, tömegközlekedésben, kocsiban, edzésen, szülőin használom a Netflixet.
  • kalapos01
    #9
    És akkor 2000 cucc lenne, amit nem láttál, most meg 200 van, egyiket sem fogod tudni soha megnézni. De az egész lényegét félreérted. Ez nem váltja ki a torrentet. Nemcsak azért, mert nem ingyenes, hanem mert torrent akkor is megmarad, ha minden elérhető lenne. A Netflix a sorozatévadokat csak akkor teszi ki, ha lemegy a tévében a 13 vagy 22 rész. 99%-ban csak a sajátgyártások világpremierek, azok pedig itthon és kint is rögtön el lehet érni.
  • pixx
    #8
    Én előfizettem rá, de 4 hónap után feladtam, alig jöttek új filmek. A legtöbb 5-10 vagy annál idősebb film volt.
  • Dobronski
    #7
    Amugy marad a torrent amíg a filmek 11%, sorozatok pedig 14% erheto el Mo-n amcsihoz mérten.
  • Dobronski
    #6
    itt*kint
  • Dobronski
    #5
    Ott direkt nincs, biztonsági okokból. Voltam kint, semmi gond nem volt. 15£/ho ert korlatlan hivas,sms, 30gb net + iphone5. Csak itt ez egy hónapban 1 óra munkának felel meg, nálunk pedig 3 napnak (magyar arakkal/fizetessel szamolva).
  • Tinman #4
    A lefedettség még hagyj ám, de mennyibe kerül a mobilnet? Brutálisan magas összeg lenne, ha valaki ezen netflixezne...
  • takysoft
    #3
    Azt je felejtsd el, hogy a nagy menő nyugaton mennyivel rosszabb a lefedettség, mint nálunk.
    De még nálunk is sok olyan vonat van (pl Zalaegerszeg felé) ahol kb nulla a térerő.

    Londonban a metroban sincs térerő. Pedig ez nálunk már egy évtizede alap.
  • MerlinW
    #2
    Ne Magyarországból indulj ki. Nyugaton, pl Angliában is vannak korlátlan mobilnetcsomagok.
  • zola2000
    #1
    "böngészőben és tvkben nem"
    persze, mert mobilon létfontosságú a dolog, ott van korlátozott net, míg otthon és irodában inkább korlátlan.

    (remélem a crunchyroll és a viki.com appja is átveszi a dolgot)
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2016.12.01. 10:18:34