41
Subsistence
  • Ironman2
    #1
    Subsistence egy sandbox,nyitott világú túlélőjáték,egyelőre single-player mod van,multiplayer fejlesztés alatt! Épitsünk bázist,és védjük meg a vadon élő állatoktól,és a kóborló ellenfelektől.

    STEAM oldala



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.11.28. 14:02:24
  • Ironman2
    #2
    Tiszta 7Days zombik nélkül!!
  • Ironman2
    #3
    Na szépen körbe van határolva kerítéssel a pálya többi része,nehogy bejöjjenek a migráncsok:



  • Ironman2
    #4
    A látvány gyönyörű amúgy,gondoskodik róla az Unreal4 motorja.Aki vétel előtt ki akarja próbálni,dobjon nekem privit.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.11.28. 14:52:04
  • Ironman2
    #5
  • Ironman2
    #6
    Hmm,elég érdekes,inkább a Rust-hoz van jobban köze.
  • Ironman2
    #7
    Tiszta ugyanaz mint a Rust,a crafting rendszere is hasonlít rá.Most baszta fel az agyamat,mert a farkas simán bedarált,mikor újratöltöttem a pisztolyt.Cuccaid elvesznek,keresheted,vagy más megtalálja.Egyébként jó nagy a kerítéssel körbehatárolt terület.Fát meg nagyon sokat kell vágni,itt nem dől ki a fa,hanem amit kivágtál belőle,a földre pottyanik,és azt kell felszedni.Utána piros körrel áthúzza a fát hogy már nem lehet kivágni.Gondolom egy darabig csak.DD Elég primitiv megoldás.Én még az épitkezésig se jutottam el.Medvéket is láttam,npc-et még nem,de állítólag azok is kolbászolnak.Igaz én a 24-i patchel játszom most,mert az van kinnt wirágban,még várok kicsit a vétellel,milyen irányba indul el a játék.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.11.29. 14:14:16
  • Norbertboy
    #8
    Horda itt is van 7 naponta? Lehet rá nézek...
  • Ironman2
    #9
    Én arról nem tudok.Egyébként most olvasom hogy a játék célja nem túlélőjáték lesz,bár most sok ilyen elem van a korai változatban,hanem a bázis menedzselés felé tolják majd ki inkább az egészet.Másik meg az ami van a listában hogy a gépi ellenfél is épitgeti a saját bázisát valahol,mint egy igazi rts-ben!!! Hoppá!!! Érdekes lehet,én még nem találkoztam vele.Viszont a havas hegyre fel lehet menni.
  • Ironman2
    #10
    Ja igen,valami lehet,mert a trailer végén megjelennek a vadászok,és vannak jópáran.
  • Ironman2
    #11
    Na megvan a legfrisebb változat nekem.
  • Norbertboy
    #12
    Én félek a virágbolti verziótól, egyszer még kémprogit is kaptam vele együtt. Azóta óvakodom tőlük. Normális torrent oldalon meg nincsenek fent az alpha játékok, vagy én nem ismerem őket...
  • Ironman2
    #13
    Előfordulhat,bár én minden letöltést leellenőrzök a Malwarebytes+ESET Smart Security comboval..
  • Norbertboy
    #14
    Mi újság a játékkal Iron?
  • Ironman2
    #15
    Jan 3-i verzió van feltöltve wirágban,ebben már a nehézségi fokozatok is bekerültek,és ki-be lehet kapcsolni a vadászokat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://yadi.sk/d/f6sRhukv36mU5d

    oldalt fehér download gomb

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.08. 12:38:56
  • Norbertboy
    #16
    Köszi!

    Megnézem majd!
  • Norbertboy
    #17
    Sorozat a játékról
  • Norbertboy
    #18
    Nagyon jó játék, ha szereted a túlélő játékokat. Link
  • Ironman2
    #19
    Ez nem jött össze.D

    Ez lett volna a linkje:

    https://www.youtube.com/playlist?list=PLPcjz6_PBY5yy509UAwEqpLQ6X3PvD6Se
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.03.20. 01:36:15
  • Norbertboy
    #20
    Köszi Iron, Te egy úr vagy!
    ;-)
  • Norbertboy
    #21
    Frissítés érkezett

    Kedvcsináló a játékhoz:

    Season 1

    Season 2

    Season 3
  • Balázs 17
    #22
    Hali
    Én már nagyon régóta szemezgetek a játékkal még valamikor ki is próbáltam, de túl unalmas volt - nem találkoztam úgy senkivel és semmivel ,egy kósza medve mászkált és kész
    Lehet nem adtam neki elég időt vagy azóta már sokat bővült

    De most a lenti videósorozat miatt ismét kedvet kaptam hozzá, köszi :)
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2017.04.22. 17:11:28
  • Norbertboy
    #23
    Szívesen, jó kis játék ez!
  • Balázs 17
    #24
    nem tudsz egy virágboltit, mert amit én találtam az hervadt mind?
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2017.04.23. 14:05:01
  • Norbertboy
    #25
    Sajnos nem. 2 hónap múlva nyári vásár lesz a steamen, biztos akciós lesz.
  • Norbertboy
    #26
    Frissítés jött ki
  • Balázs 17
    #27
    időjárás van a játékban? esetleg évszakok
  • Norbertboy
    #28
    Csak napszakok váltják egymást.
  • Norbertboy
    #29
    A játékba végre belekerült, játszható formában a coop
  • Ironman2
    #30
    Na lehet szerót bérelni g-portalon,újdonságként belekerült a Subsistence játék.Mondjuk azt megnézném,hogy a gépi ellenfelek hogy népesítik majd be a szervert.Amúgy még mindig alfa állapotban van,utoljára júniusban volt frissítés,az alfa53-as nevet kapta.
  • undY1ng #31
    Látom nem nagyon pang ennek a játéknak a topikja, viszont már elég régóta nyomon követem a játékot!
    Olvastam is egy kedvcsináló "kritikát" a játékról, konkrétan egy fanatikustól aki már átlépte vele a 2000 órát és azt írta, hogy a jelenlegi formájában nagyon élvezhető és sok órára le tud kötni. Nálatok mi a helyzet?

    14 euró igazán semmiségnek vélek egy ilyen játékhoz.
  • Norbertboy
    #32
    Nekem megvan a játék. Igaz már rég nem játszottam vele, de láttam hogy nagyon sok tartalom kerület bele. Szerintem simán megéri az árát még akkor is ha nem játszol vele kétezer órát.
  • KiruHoshino
    #32
    Elég Hardcore game. Kell idő mire belerázódik az ember, de nem rossz.
  • undY1ng #34
    Mindig egy single player Rust jut róla eszembe (ezt a játékot pedig imádom). Biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog! :)
  • Norbertboy
    #35
    Arra készülj fel, hogy a Blöff filmet idézve "nem cumizó verseny" . Igazi hardcore élmény ahogy írták is előttem.
  • Balázs 17
    #36
    100 órám van a játékban, de már kedvem nem lenne elindítani
    Sajnos a játék totál üres, negyed-fél véente jön hozzá egy frissítés (ez nem lenne gond), amitől maga az alap játék nem elsz jobb semmivel
    Élettelen az egész map, nagyon jó alap lenne egy kurva jó játékhoz, de jelenleg én nem ajánlom
    Inkább azt a pénzt forest2-re verd el :D

  • undY1ng #37
    Jelenleg a hype miatt nem érzek ürességet. Annyi szent, hogy kell benne grindelni mint az állat és a HC része (még a Rust-nál is) kemény(ebb).
    Bár nem tudom, hogy mikor játszottál vele utoljára de úgy tapasztalom igen is van élet: még ha csak le vannak spawnoltatva az állatok de rengeteg mászkál és az Hunter részig még el se jutottam, továbbá a grafika is ki van maxolva az UE 3-hoz képest.

    Tudom, hogy a Forest 2 fényévekkel "jobb" de azért a fejlesztőcsapat között is vannak különbségek.
    Még rá érősnek ítélem azt a játékot de addig ezzel bőven el leszek de aztán lehet nekem is elegem lesz belőle 100 óra után, meglátjuk. :)
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2023.03.02. 10:07:52
  • Balázs 17
    #38
    Jah, nekem is csak úgy belerepült az a 100 óra elég lazán, cask az építkezéssel el lehetett lenni órákig
    Az tény, hogy maga a játék elég szép igen, azt jól megcsinálta a fejelsztője
    Hunterekkel vigyzáni kell, én azt ajánlom h csak bosszú támadást állítst be elsőnek (vagy mindig), mert alapon vicces, hogy 5x gyorsabban fejlődnek mint te és oneshotolnak :D
  • undY1ng #39
    Pár napja léptem át a 100 órát (eléggé beszippantott ) és azt kell, hogy írjam mégjobban leköt a játék mint az elején. Az első játékomnál volt egy elég béna kis vityillesz amit csúnyán beraideltek a hunterek majd már vissza se tudtam időben érni a hullámhoz és hát odaveszett az a loot. Most másodjára már sokkal több dologra odafigyelek de még így is jönnek új dolgok / ötletek.

    Láttam vicces pvp videókat és szerintem simán alkalmas ez a játék arra is. Remélem a ColdGames-es srác nem hagyja veszni ezt a remek kis survival játékot!
  • Norbertboy
    #40
    Örülök hogy tetszik. Jó kis játék és ennyi pénzért ajándék.