30
Subsistence
  • Ironman2
    Na lehet szerót bérelni g-portalon,újdonságként belekerült a Subsistence játék.Mondjuk azt megnézném,hogy a gépi ellenfelek hogy népesítik majd be a szervert.Amúgy még mindig alfa állapotban van,utoljára júniusban volt frissítés,az alfa53-as nevet kapta.
  • Norbertboy
    A játékba végre belekerült, játszható formában a coop
  • Norbertboy
    Csak napszakok váltják egymást.
  • Balázs 17
    időjárás van a játékban? esetleg évszakok
  • Norbertboy
    Frissítés jött ki
  • Norbertboy
    Sajnos nem. 2 hónap múlva nyári vásár lesz a steamen, biztos akciós lesz.
  • Balázs 17
    nem tudsz egy virágboltit, mert amit én találtam az hervadt mind?
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2017.04.23. 14:05:01
  • Norbertboy
    Szívesen, jó kis játék ez!
  • Balázs 17
    Hali
    Én már nagyon régóta szemezgetek a játékkal még valamikor ki is próbáltam, de túl unalmas volt - nem találkoztam úgy senkivel és semmivel ,egy kósza medve mászkált és kész
    Lehet nem adtam neki elég időt vagy azóta már sokat bővült

De most a lenti videósorozat miatt ismét kedvet kaptam hozzá, köszi :)
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2017.04.22. 17:11:28
  • Norbertboy
    Frissítés érkezett

Kedvcsináló a játékhoz:

Season 1

Season 2

Season 3
  • Norbertboy
    Köszi Iron, Te egy úr vagy!
    ;-)
  • Ironman2
    Ez nem jött össze.D

Ez lett volna a linkje:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLPcjz6_PBY5yy509UAwEqpLQ6X3PvD6Se
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.03.20. 01:36:15
  • Norbertboy
    Nagyon jó játék, ha szereted a túlélő játékokat. Link
  • Norbertboy
    Sorozat a játékról
  • Norbertboy
    Köszi!

Megnézem majd!
  • Ironman2
    Jan 3-i verzió van feltöltve wirágban,ebben már a nehézségi fokozatok is bekerültek,és ki-be lehet kapcsolni a vadászokat.

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://yadi.sk/d/f6sRhukv36mU5d

oldalt fehér download gomb

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.08. 12:38:56
  • Norbertboy
    Mi újság a játékkal Iron?
  • Ironman2
    Előfordulhat,bár én minden letöltést leellenőrzök a Malwarebytes+ESET Smart Security comboval..
  • Norbertboy
    Én félek a virágbolti verziótól, egyszer még kémprogit is kaptam vele együtt. Azóta óvakodom tőlük. Normális torrent oldalon meg nincsenek fent az alpha játékok, vagy én nem ismerem őket...
  • Ironman2
    Na megvan a legfrisebb változat nekem.
  • Ironman2
    Ja igen,valami lehet,mert a trailer végén megjelennek a vadászok,és vannak jópáran.
  • Ironman2
    Én arról nem tudok.Egyébként most olvasom hogy a játék célja nem túlélőjáték lesz,bár most sok ilyen elem van a korai változatban,hanem a bázis menedzselés felé tolják majd ki inkább az egészet.Másik meg az ami van a listában hogy a gépi ellenfél is épitgeti a saját bázisát valahol,mint egy igazi rts-ben!!! Hoppá!!! Érdekes lehet,én még nem találkoztam vele.Viszont a havas hegyre fel lehet menni.
  • Norbertboy
    Horda itt is van 7 naponta? Lehet rá nézek...
  • Ironman2
    Tiszta ugyanaz mint a Rust,a crafting rendszere is hasonlít rá.Most baszta fel az agyamat,mert a farkas simán bedarált,mikor újratöltöttem a pisztolyt.Cuccaid elvesznek,keresheted,vagy más megtalálja.Egyébként jó nagy a kerítéssel körbehatárolt terület.Fát meg nagyon sokat kell vágni,itt nem dől ki a fa,hanem amit kivágtál belőle,a földre pottyanik,és azt kell felszedni.Utána piros körrel áthúzza a fát hogy már nem lehet kivágni.Gondolom egy darabig csak.DD Elég primitiv megoldás.Én még az épitkezésig se jutottam el.Medvéket is láttam,npc-et még nem,de állítólag azok is kolbászolnak.Igaz én a 24-i patchel játszom most,mert az van kinnt wirágban,még várok kicsit a vétellel,milyen irányba indul el a játék.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.11.29. 14:14:16
  • Ironman2
    Hmm,elég érdekes,inkább a Rust-hoz van jobban köze.
  • Ironman2
  • Ironman2
    A látvány gyönyörű amúgy,gondoskodik róla az Unreal4 motorja.Aki vétel előtt ki akarja próbálni,dobjon nekem privit.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.11.28. 14:52:04
  • Ironman2
    Na szépen körbe van határolva kerítéssel a pálya többi része,nehogy bejöjjenek a migráncsok:

• Ironman2
    Tiszta 7Days zombik nélkül!!
  • Ironman2
    Subsistence egy sandbox,nyitott világú túlélőjáték,egyelőre single-player mod van,multiplayer fejlesztés alatt! Épitsünk bázist,és védjük meg a vadon élő állatoktól,és a kóborló ellenfelektől.

STEAM oldala

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.11.28. 14:02:24