5
  • Rita79
    #5
    A magyar felirat a STEAM-en vásárolt példánynál is elérhető lesz?
  • takysoft
    #4
    A Watch Dogs nem volt csúfos bukás.
    Csak csúfos botrány volt körülötte.

    Egy kiadónak illik igyekezni, hogy ne mutassa a játékát többnek, mint ami. Ez történt a No Man's Sky-jal is. Ami amúgy egész korrekt kis játék.
    Csak épp többnek mutattaa kiadó, mint ami.

    Olyan pályákat játszott, amik nem random generáltak voltka (ergo meg voltak benne a játékban végül hasonló részek sem.)
    És hazudott arról, hogy a játékosok találkozhatnak egymással.

    Watch Dogs esetén az volt a botrány fő oka, hogy az E3-on bemutatott "gameplay" videó grafikája közel egy generációval múlta felül a végleges termék grafikáját. Millió összehasonlító videó van a neten.

    És amitől leginkább elkurvult a botrány, maikor kiderült, hogy ez a grafika BENNE IS VAN a játékban. Csak letiltották. Fáljmódosításokkal vissza lehet kapcsolni. Erre vannak modok.

    A kiadó hivatalos közleménye szerint azért, mer tnem volt stabil az a rész.
    De a felhasználói tapasztalatok nem ezt mutatják.

    Egyszerűen csak az volt a PS3 éra vége, és a PC pofátlanul erősebb és szebb volt a konzoloknál.

    (nem tervezek platformháborút indítani... én PC-n játszom xbox controllerrel :P )

    Szóval ott az Ubisoft hozott egy néhány igen rossz piaci döntést.

    Nem úgy, mint a cikkben is említett Witcher 3...
    Ami alapvetően is imádtak az emberek. (az egyik legjobb rpgjáték EVER...)
    De mikor bejelnették, hogy lesznek ingyenes DLC-k... és meg sem álltak ezekkel, míg ki nem adtak egészen 16-ot...
    Szóval így kell játékot csinálni.. na...
  • Totti5
    #3
    Ajánlom elolvasni :

    Watch Dogs broke the record for biggest first day sales in Ubisoft history.[95] Watch Dogs had the biggest launch of a new IP in the United Kingdom ever, beating 2011's L.A. Noire by more than half its sales.[96][c] Overall, Watch Dogs is the 17th biggest game launch in the United Kingdom of all time.[96] A week after its release, Ubisoft announced that the game had sold 4 million units worldwide.[98] Watch Dogs sold more than 94,000 copies during its debut week in Japan.[99] As of 10 July 2014, the game has shipped 8 million copies.[100] On 30 October 2014, Ubisoft revealed that Watch Dogs has shipped 9 million copies, and has helped Ubisoft sales rise more than 65 percent.[101] However, the Wii U version of the game performed poorly in its launch week, debuting at No. 14 on the Wii U chart in UK.[102] As of 31 December 2014, Watch Dogs has shipped 10 million copies.
  • Ender Wiggin #2
    Egyetértek (méghogy a GTA primitív karaktereivel lehet azonosulni, ja, ha elég primitív a játékos, akkor talán). Egyébként a szerző hol álmodta, hogy az első rész csúfos bukás volt? Első héten 4 millió eladott példány rekord a nem folytatás játékok történetében. A gamespoton 8/10-et kapott. És minden platformon 75-85% körüli értékelése van Ha ez a csúfos bukás, akkor kívánok ilyen buktát mindenkinek.

    UI: T-bone szerethető karakter, csak a szerző nem játszott az első résszel.
    Utoljára szerkesztette: Ender Wiggin, 2016.11.27. 15:19:26
  • dregnarr1 #1
    Én az első részt sokkal jobban élveztem, mint a GTA új részét. Utóbbit egyébként annyira untam, hogy a történeti szálat sem bírtam végigjátszani.