8
  • gaszton421
    #8
    A wingletek ma már szinte az összes új típuson jelen vannak vagy 20 éve, az lett volna furcsa ha nem úgy építik.
  • caprine #7
    Nekem nagyon tetszenek ezek a felfelé hajtott szárnyvégek.

    Kínai veszedelem meg adott. Az USA 3000 milliárdos adóssága az ő kezükben van, innentől kezdve azon se csodálkoznék ha kínai lenne a következő usa elnök:)
  • Akva
    #6
    "nem háborúról beszélek"

    Nyugodtan beleveheted a háborút is. A jég hátán is megélnek, tuti, hogy jobban bírnák.
  • gforce9
    #5
    Szerintem alulbecsülöd Kínát. Oké még nincs a toppon... bár mondjuk a világ jónagyrésze örülne, ha úgy állna gazdaságilag, mint Kína. Be tud inteni bárkinek. Van ereje, háttere és tartalékai. De minek intene be annak akiből él? Mindenesetre és ezt így nem látom, hogy beint nyugatnak és abba ő is beledöglik. Az elmúlt évtizedekben olyan pályát futott be, az a kontinensnyi ország, hogy csak pislog a világ rajta. Hogy milyen eszközökkel? Ő dolguk. Én abszolúte nem mernék olyat állítani, hogy egy Kína vs nyugati világ ellentét esetén (nem háborúról beszélek), gazdaságilag Kína szopna nagyobbat.
  • gaszton421
    #4
    Meg az Uraltól keletre is, szerined mit fog csinálni azután az a kb 100 millió kínai munkás akik az európai és az amerikai piacra termel most?
  • Ender Wiggin #3
    A 919-es (és úgy néz ki a 929-es is) alumíniumból készül, mikor már mindenki a kompozitra állt át. Ráadásul olcsón akarják eladni... Hát nem tudom, ha az autógyártásukból indulunk ki, akkor nem hiszem, hogy jól jár velük bárki. A 919-re van egy külföldi megrendelő.
  • bunny
    #2
    Ami nem kínában készül, az hamisítvány - a sárga veszedelem már régóta velünk van, vagy szerinted miért néz el a világ nagyjából bármit a kínaiaknak? Mert tudják, ha odaát beintenek, akkor Uraltól nyugatra bedől minden.
  • dzsagon
    #1
    A szó amit kerestek az a "sárgaveszedelem".