12
  • Ender Wiggin #12
    Hát nézd, kérlek alássan, a multi engem személy szerint nem érdekel, ha lövöldözni akarok van a BF 1-nél jobb is. Másrészt a cikk emelte ki, hogy a kampány milyen hosszú, ennek megfelelően reagáltam. Tehát én is visszakérdezhetnék, hogy most akkor volt-e értelme paraszt módon kommentelni?
  • etniez
    #11
    Ez nem szimulátor.
  • lac coo
    #10
    Szerintem rohadt hosszú a singlekampány... !
    Nekem biztosan ,mert olyan gagyi, hogy talán egy év alatt átkínlódom magam rajta :))
  • Bandicoot
    #9
    Á az Otherworld videó amiben a balfasz nem elég hogy láthatóan easy-n tolta (hiába hazudozik normal szintről), de még egyértelműen lejön hogy a multival sem tolta csak valamit befröcsög?
    Az Operations capture the flag mód? Játszott már ez CTF-el egyáltalán?
    Meg a 16v16 a legelterjedtebb? Otherworld """szinvonal""".....
    Meg is érdemli ai ezeknek a f*szfejeknek a videóira hallgat...
  • Gladiator
    #8
    Jeeezusom, ez mennyire szar. A videoban 30x tamadta le hatulrol az ellenfelet, es mind a 30x hajszalpontosan ugyanaz a mozgas, ugyanaz a tehetetlen AI... Video alapjan a legsegghulyebb mesterseges intelligenciaval van dolgunk...
  • Tikal #7
    inkább a duplája...
  • wraithLord
    #6
    Már is nagy szó, hogy egyáltalán van benne normális sztori mód, mert ez elsősorban egy online multiplayer játék. Nagyon jól sikerült, hangulatos kis a kampánya van, az alapján, amit a gameplay-ekben láttam... Több kis történetből áll, amiben tkp. mindent ki lehet próbálni, ami majd a "nagybetűs játékban lesz".
  • Major
    #5
    Valahol talán a kettő között, nekem olyan 6-7 óra között volt.
  • molnibalage83
    #4
    Költői túlzás, az OW értékelésnél az volt, hogy az kb. 3-4 óra.

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.10.30. 20:07:15
  • Bandicoot
    #3
    A BF1-be meg 1000+ órákat ölnek a rajongók multiban mert ez a bf lényege. Akkor volt értelme megint okosat kommentelni?
  • sárkánylovag
    #2
    Gyönyőrű a játék, bár lenne ilyen RPG-be.
    De egy dolgot nagyon eltúloztak, mégpedig a lövés számot.
    Multiba második világháborús fegyverropogás van folyamatosan.
    Játékélmény nagyszerű hitelesség nulla.
  • Ender Wiggin #1
    8-10 órás kampány? Az jó? Ennyi pénzért? Az SW2 nem valami szövegelős RPG de már túl vagyok a 20. órán is...