4
  • Rick Walsh
    #4
    Nincs ebben a filmben túlbonyolítva a történet? Az első (könyv) ben nem kellett ennyire figyelni. A korhatárt én kevésnek tartom, erre rátenném a tizennyolcast (az elsőnél jó a 16). Én a fő szálat, ami a bűnhöz vezet (kevésnek tartottam. Annyira jól volt felépítve az első könyv filmváltozata. Az bármikor nézhető. Ez se rossz s ez lényegesen feszültebb). A lezárásnál ez nem kapott olyan látványos bosszújeleneteket, mint az első. Én máshol nem kötnék bele, mert nekem második nézésre is tetszett. Az első is jó volt, de az nem volt ilyen feszült :) E könyveket inkább vihetné végig Cruise a mission impossible-ök helyett (azt be kellett volna fejezni az ötödikkel), mert ezek szórakoztatóak. A leszámolás unalmas lett, hosszú és érdektelen. Megnézem a nyolcadikját is, de: ekkora csalódást, mint a leszámolás első felvonása. Ott lombozódtam le, hogy: ez a mesterséges intelligencia ábrázolása? Akkor már inkább ne tették volna bele, mert: Én valami olyanra számítottam, hogy HUNT több terminátor hadsereg elől menekül.
  • Dewri
    #3
    "Az olvasó-rajongók már a szereplőválasztásnál kiakadtak, hiszen a regényben Reacher egy 120 kilós afro-amerikai fickó, míg ugye Cruise nem az. "

    Nem tudom kik írják ezeket a cikkeket itt, de nem kell hozzá különösebb jártasság az adott témában az biztos... Reacher a könyvben egy 190 cm magas, 120 kilós fehér férfi, szőke hajjal... Tudom, mert olvastam az első 20 könyvet...

    Ennek a filmnek a 17. könyv a témája, nem meglepő módon a könyvben máshogy zajlanak az események, de annyira azért nem rossz, sokkal rosszabb könyvadaptációkat is láttam már, sőt...
  • aru
    #2
    Egész jó film lett igaz más, mint az előző rész, de jó. :)