19
  • Macropus Rufus
    #19
    szeretek régi fórumokat ismét felkeresni, mert pár év távlatából lehet látni, hogy az akkori véleményünk mennyire nincs még csak köszönő viszonyban sem a valós adatokkal.

    "Amugy ez az uj nintendo kutyu mar most dogrovason van.
    Azaz zako. "

    Hát ebből a vasból 2019.03.31 - 2020.04.01 között 55.7 millió darabot adtak el. És több mint 330 millió játékot is eladtak mellé. A zakó, az nem ilyen ;)
  • tom_pika
    #18
    Ha sikerül leszoknod az alvásról is, nyerhetsz még napi 8 órát!
  • InfoCsill
    #17
    de jó, hogy leszoktam a játékokról évekkel ezelőtt, sosem voltam ennél szabadabb
    Utoljára szerkesztette: InfoCsill, 2016.10.29. 20:45:50
  • zola2000
    #16
    Mivel most lett hivatalos a nintendo üzleti jelentéséből hogy a 3DS átlépte a 60milliót, nem feltétlenül.
  • Tripax
    #15
    Ez így nem teljesen valós. Kétfelé bontanám. Az egyik az Androidra írt és az nem kevés. Pl.: Én tableten játszok és a tv- re van kiküldve (hdmi), bluetooth kontrollerem van hozzá. A másik eset az emulátor játékok Sega meg Nintendo, itt külön meg kell említenem az Amiga emulátort amit lehet külön konfigurálni (sok opció).
  • ugh
    #14
    Ja? ez szep? csak a kontrollert tamogato jatekok szama kb. a 0-val egyenlo androidon.
    Amugy ez az uj nintendo kutyu mar most dogrovason van.
    Azaz zako.
  • Alien69
    #13
    Ezek a frázisok már RÉG elavultak. NEM ez az első kézi konzol... A Tamagochi sem helyettesítette a kutya-macska tartást sem, a Gameboy (meg a Tetris) kézi izék sem helyettesítette/váltotta fel a sportot, és az emberi kapcsolatokat. Persze, kirívó esetek MINDIG voltak, 1-1 idióta MINDIG is volt, de ez meg platform független. WoW miatt is halt meg csecsemő, mert az idióta szülők inkább wowoztak.
    (de lehet keverem más játékkal, tökmindegy)
  • tobias88
    #12
    Tanulság: ha kiviszed a tengerpartra sétáltatni a kutyát, játssz továbbra is a telefonoddal és ne a tájban gyönyörködj vagy esetleg sportolj egy kicsit...
  • UUUU
    #11
    Mutass mar innovaciot a Playstationnal, es az Xboxnal, amelyek ugyanazon vonalat folytatjak mar kb 18. eve.
    Utoljára szerkesztette: UUUU, 2016.10.23. 09:04:49
  • Major
    #10
    Switch innováció?

    Utoljára szerkesztette: Major, 2016.10.23. 00:00:32
  • zola2000
    #9
    Az nem is sült el jól, de pl a dpad (nes) ravaszok (snes) analógkar és rezgőmotor és bővíthető konzol (n64) vr szemüveg (virtualboy : ) analóg ravaszok (gamecube) mozgásérzékelős irányítás (wii) nintendonál jelent meg először, a kézikonzolt alapból a nintendo találta fel (game&watch és gameboy) de ott csak hozták a kötelezőt, és csak a DSnél kezdtek el innoválni.

    most meg összevonják a két vonalat, meglátjuk mi lesz ebből.
  • Major
    #8
    Valóban nagyon innovatív volt a tepsi nagyságú kontroller.
  • Gauge
    #7
    Baromi nagy ötlet. Egyedüli félelmem az, hogy a teljesítmény rovására megy majd a kézi konzol miatti kötöttség. Kéne karácsonyra, bár olvastam, h csak márciusban várható:)
    Utoljára szerkesztette: Gauge, 2016.10.22. 04:47:25
  • Jagdgeschwader
    #6
    Már most imádom, de bárcsak cartridge-olvasó is lenne hozzá! NES, SNES, n64 kompatibilitással akkorát szólna!
  • Tinman #5
    Nintendo konzolok melyekért megvesztem:

    - NES - volt, imádtam
    - GC - sajnos kimaradt
    - NDS - imádtam

    A Wii emulátornak hála, Wii hiányom nem igazán lesz, ami nagyon érdekel lenyomom rajta. Ami hiányzik egyedül az a Bayonetta 2.
  • UUUU
    #4
    Eleg innovativ, ahogy azt mar a Nintendotol annyiszor megszokhattuk.
    Az ilyen cegeket en jobban szeretem, mint amelyek kevesbe mernek valtoztatni a korabban bevalt modszereken eszkozeiken es kevesbe nyitottak az uj fele.
    Utoljára szerkesztette: UUUU, 2016.10.21. 10:24:15
  • etniez
    #3
    Nekem tetszik, talán végre lesz egy normális grafikás kézikonzolom a 3ds xl után. Remélem jön Zelda meg Mario :D
  • Totti5
    #2
    Mikor veszed a WiiU-t? vagy semmi nem kell az Ntől?
  • Tinman #1