7
  • Ender Wiggin #7
    A 18-49-ben 1.1 a rating. Az közel van a kaszát jelentő 1 alatti értékhez. Hogy a stúdió rendelt még egy évadot az nem jelenti azt, hogy siker. Vagy igen? Ellenben a nézői és a kritikusi vélemény arra utal, hogy nem hogy nem siker, de egyenesen rossz...
  • Celeborn
    #6
    Ott a Firefly. 9.1 pont, mégsem élt meg egy fél évadot sem. És ezzel nincs egyedül.
  • kalapos01
    #5
    Csatorna: "Jól teljesít a sorozat, kérünk be plusz részeket belőle."
    Gyépés, 1.0-ás magyar Pistike: "IMDB!!! 4 PONT!! BUKÁS!!"

    Nyilván a csatorna, ha bármilyen szempontból bukta lenne számára, akkor is bekérné, mert jótékonysági intézmény.

    Vajon kinek van egy cseppnyi köze a témához? Vajon Pistike rádöbben idővel arra, hogy a.) minőség nem egyenlő a mennyiséggel, b.) a kutyát sem érdekel az olyan IMDB-pontszám, aminél sokan divatból egyessel szavaznak, csak azért, mert feldolgozásról van szó?

    (De komolyan, mekkora ész kell ahhoz, hogy valaki azt higgye, hogy 3000(!!!) (előttem a kép az Austin Powers-ből "Egy... millió... dollár!") szavazatra azt higgye, hogy bárki is leszarja sokmilliós nézőszám ellenében?)
    Utoljára szerkesztette: kalapos01, 2016.10.19. 04:20:59
  • Jackal
    #4
    Nemtom a szerző mit szívott miközben nézte vagy írta ezt a cikket. Nekem is kéne belőle, mert anélkül szenvedés volt(olvasni is ezt a fizetett hirdetést).
    De én vagyok a hülye, hogy rákattintok...
    Utoljára szerkesztette: Jackal, 2016.10.18. 17:33:01
  • MZperX75
    #3
    4.4pont Hehe ,talán lesz 2. évad.

    8.5pont alatt nem nézek sorozatot :)
  • molnibalage83
    #2
    Mi van...? Siker? Imdb-n 4 kröüli pontozással áll. Úgy el fogják kaszálni, mint a szél. Elmúlt már az net előtti időszak, hogy 4-6 pontos sorozatok megéljenek több évadot...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.10.18. 15:35:43
  • Ender Wiggin #1
    "MacGyver has received generally negative reviews from television critics, with many poorly comparing it to the original"

    "Rotten Tomatoes shows a 25% "rotten" rating with the sites critical consensus reading, "Despite using spare parts from countless successful TV procedurals, the new MacGyver fails to cobble together a compelling show."

    IMDB 4.4

    4 epizód, hetente egy-egy millióval kevesebb nézővel.

    Összegezve: "nagy siker."