2
  • kazsolti
    #2
    Nagyon nagy vonalú ez a Vodkafon! Mielőtt mindenki örömtáncot jár ennek hallatán, elfelejtették az emberek hogy legalizált kizsákmányolás folyik, és egy perc egy másodpercért két percet fizetnek ki! Nem tudom mekkora összegért hunyt szemet a fogyasztóvédelmi felügyelet amikor ezt megengedték, hogy bevezessék? Régen amikor én kezdtem a mobilos időszakom (westel900), akkor még másodperces elszámolás volt. Tehát annyira ne ájuljon el senki ettől, mert több esetben fogja kifizetni a dupláját annak ellenére hogy közel sem beszélte le! Mindig a kis csillaggal, és az akár-al kezdünk, aztán megyünk tovább!
  • bobijub
    #1
    már csak az hiányzik hozzá, hogy bevezessenek mellé egy kedvezményes családtagtelefonszámhívó vagy kedvenctelefonszámhívó szolgáltatást, és az hiányzik hozzá, hogy családi alapon lehessen osztozkodnia több számnak egy feltöltésen. ez nekem speciel nem azért kellene, hogy évente egy alacsonyösszegű feltöltéssel elevickéljek, hanem azért, hogy az egyszerre befizetett nagyobb összeggel hosszabb ideig ellehessek anélkül, hogy oda kellene figyelnem, mikor melyik családtagét kell feltöltenem, egyszer az egyikét másszor a másikét, stb.