6
  • leeloodallas
    #6
    "Föl kell tolni a Wikileaks-ra, hagy szóljon"

    HAGY szóljon? Tisztában vagy a szó jelentésével? Arról nem is beszélve, hogy WikiLeaks-RE kell FELtolni.

    Talán nyelvtan-náci vagyok, de a kommentelést egy minimális nyelvismerethez kötném. Igaz, nem sokan maradnánk...
  • Skylake
    #5
    Föl kell tolni a Wikileaks-ra, hagy szóljon. Egészen kíváncsi lettem, hogy a puncogó vajon klasszikus konfigurációban van-e, vagy valamilyen formában trimmelve van e a UI, vagy pedig maximális az UX e?

    Biztos értékelnék a kukkoló hajlamú népek, főleg azokat, amikor Matthew-el, vagy kivel, összeteszik amijük van.

    Hátha lenne némi pozitív hatása az esetnek az IT-biztonságra, az userek agyiszintjén, meg a cégeknél.
  • Ender Wiggin #4
    Nem kéne ekkora pánik, ha ezek az idióta, semmire sem jó csajok nem fotoznák a csúnyájukat állandóan...
  • fonak
    #3
    Azok jó helyen vannak szerintem, mondjuk egy svájci széfben. :)
  • Cat #2
    Én Ráhelka esküvőn ellopott telefonjának fotóira lennék kiváncsi, amik miatt az életvédelmi osztály nyomozott, és több tucat DNS vizsgálatot is végeztek sokmillió forintért.
  • BrockSamson
    #1
    Egyszer ha nagy leszek, biztos megertem majd a brittek kiralyi csalad fetiset.