9
  • Jawarider
    #9
    Plusz a T5-ben a valódi Swarcin is fiatalítottak picit a film elején.
  • Jawarider
    #8
    Még pár év -vagy már most ott vagyunk-, hogy annyira élethűen meg fogják tudni csinálni a szereplőket, hogy nem is kell forgatni már. Pl. M. Douglas a Hangyában is jól nézett ki.....
  • zsozso29
    #7
    gyöhet már alig várom a filmet
  • TSImike
    #6
    Azért nézz utána, hogy mi az amnesztia meg az amnézia (amit szerintem írni akartál) között a különbség... Ezt a kettőt azért nem kezelném egy szinten. Michelle Rodrigezről tudjuk, hogy amúgy él és virul a való életben. Ugyanez szegény Paul-ról nem mondható el.
  • NEXUS6
    #5
    Jajjj! Hát ezt most nagyon nem kéne. Bár ahogy Michelle Rodrigezt is amnesztiával visszahozták a sírból, az No1 dél-amerikai szappanopera szint volt.
  • TSImike
    #4
    Azt hogy meghal meg lehet oldani úgy is ha nem szerepel a filmben... Attól még lehet az a sztori amit Te mondasz. Az meg hogy "hülyén veszi ki magát ha ő nem tér vissza" - hát igen bármennyire is hülyén hangzik, szerencsétlen meghalt, és biztos nem fog visszatérni. Attól még, hogy a tesói hasonlítanak rá, nem ő lesz az, és mindenki tudni fogja, hogy csak pótlékok. Személy szerint nem nagyon tetszene, egy ilyen megoldás.
  • Dewri
    #3
    Pedig a film sztorija szerint nincs elbúcsúzva. A kaland végén két irányba autóztak, van pénz, van gyerek, család, ennyi. De nem halt meg, nem utazott elérhetetlen helyre, nem sittelték le a karaktert, így ha mindenki visszatér, hülyén veszi ki magát, ha ő nem...

    Gondolom ők nem akarnak olyan váltást, mint ami a barátok köztben volt a Tildával, hogy bement a szobába az egyik csaj, aztán mikor kijött, már más játszotta, ultragáz megoldás volt... Inkább olyasmit képzelek el, hogy az elején még szerepel, jön valami balhé, meghal, meg kell bosszulni, csapat összeáll, máris megvan a sztori...
  • TSImike
    #2
    Nagyjából pont ezt gondoltam én is. A testvérei helyében élből elutasítanám. Az más, hogy adódott egy helyzet amiben segítettek, hogy be lehessen fejezni a filmet, és "el lehessen varrni a szálakat". Vagy ennyire hiányzik nekik a 15 perc hírnév?
  • PeeTeR
    #1
    sikerult nekik olyan szepen elbucsuztatni, miert kell elbaszni...