37
  • UUUU
    #37
    Orulok, hogy magadra ismertel a jellemzeseddel. A segg hizelgo rad nezve.
  • T2k
    #36
    Az lett volna az irónia, hogy hülye vagy ehhez a kérdéshez is mint a segg de azért belepofázol?
  • fonak
    #35
    Elég óvodás dolog ilyen erős érzelmekkel vitatkozni ebben a témában, nem? :D
    Én mondjuk őszintén sajnálom, ha a piacon csökken a szereplők száma, és szerintem a Microsoft kudarcát az okozta, hogy a divatp.csáknál és férfi megfelelőiknél csak az alma rúghatott szóba a fanboyoknál pedig csak a droid, ennyi. Egyszerűen nem maradt a Windows Phone-nak tér, nem volt "menő", ezért nem fejlesztettek rá elegen stb. Főleg a legfontosabb piacokon, Mo-n pl. elég sok ember vett windowsos telefont pár évvel ezelőttig (ismeretségi körben), de hát mi nem számítunk.
  • UUUU
    #34
    Kiashatnad a fejed a homokbol. :DDDD

    https://www.statista.com/statistics/276623/number-of-apps-available-in-leading-app-stores/
  • M2 #33
    Lám, például az irónia szónak is megtanulhatnád a jelentését.

    Meg megint ezek az ovis dumák tőled: "az ótvar fos az te vagy".

    Ezek után sejtem, milyen csúcsszuper programokra célzol: pukizós, kakakenős, cicaugratós, kiszínezős, vonattologatós... :-)
  • M2 #32
    Nem lenne rossz, ha tudnál mondjuk magyarul. Esetleg szöveget is értelmezni.
    Segítek egy aprósággal:
    a "hozzád hasonló" nem azt jelenti, hogy téged konkrétan.
    Érted-e?

    Az "érveid" meg annyira gyerekesek, el is csodálkoztam, hogy már az ovikban is van ingyen wifi a gyerekeknek. Lásd: "az én tudásom nulla a témában akkor a tied mínusz végtelen". Hány éves vagy te, hat?
  • T2k
    #31
    Jaaa, hogy nálad a betonhülyeség lenne az irónia?
    Nem úgy VOLT rá, hanem most van annyi. És ezek között rengeteg kiváló program akad. A készülékekkel pedig nem volt különösebb hw gond, sőt.
    Ezek után teljesen egyértelműen bebizonyosodott, hogy az ótvar fos az te vagy. És ez nem irónia.
  • T2k
    #30
    Ha az én tudásom nulla a témában akkor a tied mínusz végtelen.
    Az MS pedig soha nem nevelt engem ki semmire sem, de a te idióta világodban ez úgysem érthető.
  • tomboy013
    #29
    Ne zavarjon, hogy 2000 óta van hordozható eszközre szánt operációs rendszerük... 16 év alatt eddig sikerült jutni.
  • UUUU
    #28
    Latom, nem erted az ironiat.
    800k app meg ugy volt ra, hogy a tobbseguk, egy ruppot nem ert, ahogy a telefonjaik sem.
    Egy otvar fos az egesz wp.
  • M2 #27
    A Microsoft mindig is hozzád hasonló, nulla tudással rendelkező, személyeskedő senkiket nevelt ki. Csak így tovább, erősítsd csak a brand-et! :-)
  • T2k
    #26
    Igen, ezzel egyet értek, az vagy!
    Amúgy az idióták pont a két véglet között csaponganak mint te és soha még véletlenül sem találják el a valóságot. Ülj le kisfiam, elégtelen.
  • Dobronski
    #25
    Ne foglalkozz vele, mindig akad egy hülye aki valamilyen süllyedő hajót ajnároz, hogy az pedig milyen jól ment.
  • M2 #24
    Ejj, de hülye vagyok! Hát nem elfelejtettem, hogy a Microsoft a legsikeresebb cég az okostelefonok piacán és szárnyalnak az eladásaik, már övék a legnagyobb részesedés is! Mindez köszönhető a kimagaslóan felhasználóbarát szoftvereiknek és annak a rengeteg alkalmazásnak, amivel a lelkes fejlesztők árasztották el a Wines mobiltelefonokat!
    Na de most már vedd be szépen azt a sárga meg a két zöld tablettádat...
  • T2k
    #23
    Szinte sosem látok betöltés feliratot és telefonom meg soha nem is volt (a kanócosokat leszámítva). Amúgy meg már rég nem a WP-ről szól a történet, hanem a Windows 10 mobile-ról, de hát miért is értenél bármit is akár az alapok alapjairól amihez hozzászólsz és ezzel rögtön betonhülyét is csinálsz magadból te képzeletbeli fejlesztők krémje.
  • T2k
    #22
    Te hol vagy fejlesztő, Napóleon mellett a zárt osztályon? B+ akinek ennyire fingja sincs semmiről annak még egy faék fejlesztése is sokszorosan meghaladja a képességeit.
  • T2k
    #21
    Ez pont ugyanakkora faszság mint az előző pofára esésed. Taníts még minket, had röhögjünk!
  • Dobronski
    #20
    5-6 evvel is ugyanilyen szar volt. Kb semmit nem fejlodott. T2k te pedig orulj a szemedbe égett "Betoltes.." feliratnak. Nen ertem egy telefonert hogy tud rajongni egy ember. Ismerd be magadnak beszoptad, vegyel te is vmi ertelmes telefont, ne nokia 3210et szep kijelzovel. Mert kb azzal er fel a WP.
  • Dobronski
    #19
    Fejlesztőként értek hozzá. Minden appjuk reklammal telihanyt felkesz Android utanzat. Halistennek uton az android telefonom, amint megjon ez megy zenelejatszonak autoba, mert annyi pozitivuma van, hogy jol szol jackrol. Pokemon go nem erdekel, de HS, steam, battlenet autentikacio, wow app, rendes messenger nem artana. Alap email is egy fos, annak pedig ha van se toltok le alkalmazast.
  • M2 #18
    Ez igaz, de annyira lusta, innováció nélküli szar volt, hogy aztán mindenki beelőzte.
  • T2k
    #17
    Egy újabb agyhalott a zárt osztályról.
  • T2k
    #16
    Az MS minden mai szereplő előtt benne volt a "mobilbizniszbe". Mondj még valami okosságot.
  • T2k
    #15
    800 ezer körül van a számuk. Az szerinted van 2?
  • woy
    #14
    Mesélj csak.
  • Elemir
    #13
    Sokat értesz hozzá azt érzem.

    Egy tetves app nincs ami hiányozna... ja bocs de, a Pokemon és társai, de hát ezek úgy kellenek egy WP használónak, hogy nagyon...
  • fonak
    #12
    App lehet hogy nem volt de böngészőből gondolom ment. Bár nem emlékszem már :D
  • M2 #11
    Volt rá Candy Crush!? A userek meg panaszkodtak! Ezeknek semmi sem elég jó!
  • Dobronski
    #10
    WP remélem megbukik. Félkész, ótvar, lassú rendszer, 0 support, 0 app, 0 lehetőség. Mint egy végtagok nélküli gyerek a játszótéren, olyan érzésem van WP mellett.
  • fonak
    #9
    Annak jó volt, aki nem telepítgetett appokat, max. facebookozott, candy crush-t játszott. :D
  • djcom
    #8
    A Microsoft elkésett egy pár évvel annak idején. Ha korábban beszáll a mobilbizniszbe, másképp alakulhatott volna a dolog. Most már kár erőlködnie...
    Utoljára szerkesztette: djcom, 2016.09.12. 08:37:58
  • wraithLord
    #7
    Pl. egy gombnyomásos Google Now, Google App nem nagyon van rajta szerintem, vagy a Google Play-es zenéim, könyveim, filmjeim, játékaim, Google Play accountom stb. nem igazán érhetők el Windowsos telefonon, legalábbis gányolás nélkül.
    Az egy dolog, hogy ahogy Androidhoz lehet kapcsolni a OneDrive-ot, úgy Windows Phone-hoz a Google Drive-ot, Gmailt stb. De igazán integrálva sosem lesz egyikbe se a másik rendszere... Annyi érv pedig nem szól egyik mellett sem a másik ellen, hogy érdemes legyen idegen platformról szórakoznom a másik cég rendszerével.
  • UUUU
    #6
    Volt ra egyaltalan ket app ? :D
  • Gauge
    #5
    Windows mobile -t használva is tudsz mindent google accounton keresztül intézni. Ahogy Windows accounttal is lehet minden android telefonon keresztül. Ez a típusú átjárhatóság egy ideje már jelen van.
  • cateran
    #4
    Nem tudom ki a banat talalta ezt ki, de az 520-as 1 kalap szar volt...Jah olcso, mint a fene..es annyit is tudott..2 app es maris tele volt...
  • wraithLord
    #3
    Mondjuk nem ártana az Android mellé egy rendes konkurens, az iOS részesedése az iPhone-ok mennyiségére enged következtetni, nem az oprendszer részesedésére, tehát hogy pl. a mobilgyártók (esetleg a felhasználók, bár biztos mindenki azért vesz iPhone-t, mert az iOS-t szereti...) melyik oprendszert preferálják.

    @fonak: nálam a legnagyobb érv az Android mellett az volt, hogy kb. mindent a Google accountommal csinálok, amit úgy gondolok, hogy érdemes online/cloudban csinálni, ezért nyilván baromi sok értelme lett volna windowsos telefont vennem, mikor az androidosba integrálva van minden, ami Google. iPhone-t is ezért nincs értelme vennem (, és azért is, mert jócskán túl van árazva, erre rá még minden téren különcködik is).
    Ezentúl a windows-os telefonok szoftveres téren sokkal kötöttebbek, mint az androidosok, és a microsoft online áruházában kb. semmi nincs (mondjuk ez utóbbin biztos sokat segített volna, ha rendesen elterjed, és pláne az nem segít, hogy lassan kihal).
    Szerk.: Mielőtt jön az érv, hogy de ez egy telefon, minek akarsz ezt meg azt csinálni vele... Nem, ez már régen egy mini-PC, amivel telefonálni is lehet.
    Utoljára szerkesztette: wraithLord, 2016.09.11. 16:00:00
  • attes
    #2
    Már amikor kitalálták akkor nyilvánvaló volt a legtöbb embernek, hogy szinte senki nem akar majd nokia telefont, amin windows fut.
    Szóval nem nagyon lehet ezen meglepődni.
  • fonak
    #1
    Kár, pedig pl. anno a Lumia 520 a legjobb volt ár/értékben a kategóriájában.
    Az egész mutatja, mennyire zombik az emberek, mert kizártnak tartom, hogy racionális vevői magatartás miatt bukott ekkorát a Windows telefon vonalon, legalább egy stabil harmadik helyet ki kellett volna hasítania, csak a csordaszellem, a divat Microsoft-utálat stb. miatt nem sikerült. Nem magyarázza ezt az sem, hogy kevesebb app volt rá, rengeteg felhasználó nem telepítget szinte semmit, gyári állapotú szinte a telefonja.