13
  • Archenemy
    #13
    Az éj trilógiában rohadt jól jött ki ez a helikopterek meg kommandósok vs sárkányok és élőholtak vonulat :D
  • jkedzs
    #12
    koppintás!!44!!! :O


    https://www.youtube.com/watch?v=InF16sp7J0M


    http://download.gamezone.com/uploads/image/data/1202317/doom_bfg.png
  • takysoft
    #11
    hát van 1-2 kivétel.
    A Star Wars pl tökéletes keveréke a fantasy-nek és a sci-fi-nek :D

    zero: akkor egyszerűen úgy fogalmazok, hogy az én lelki békémnek ez nem ért össze :S
  • sárkánylovag
    #10
    Az még sose volt jó ha a Fantasy-t és a technikai dolgokat egybemossák..
    Kijött egy ilyen zanzásított valami amibe vannak helikopterek meg óriások.
    De ez nem az éj trilógia...
    Életében nem látott még helikoptert aki szerint ilyen mozgó súlyok alatt azonnal nem törne rommá bármilyen helikopter.
    Te jó ég legközelebb vadászgéppel fogunk lepkét a filmekben ?:))))

    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2016.09.07. 21:13:10
  • zetortraktor
    #9
    "ez a mese nem passzol a modern korba"

    Az óriások talán passzolnak?:) Ez nyilván nem a mi világunkban játszódik, akkor pedig bármi szabad.
  • takysoft
    #8
    3 baj van a filmmel:

    1.- Rossz a dinamikája. Pörgősen indul, és a második fele is egész pörgős. De az első felének a 70%-a annyira lassú, hogy kb bealvós :S

    2.- Nincs tisztában a stílusával. Egy szép filmbe isfér humor. És egy humoros filmbe is fér szépség. De nem fér meg egymás mellett a két véglet. Egy ilyen szép filmbe egyszerűen nem passzol a fingós humor :S Úgy éreztem, hogy nem tudja eldönteni, hogy mi is akar ez lenni, mi a célja.
    Könyv ide, vagy oda, ez akkor is zavaró.

    3. Nem olvastam a könyvet. De ez a mese nem passzol a modern korba. Már az elején is furcsa volt a zsemlámpa... de amikor a végén mentek a katonai helikopterek, komolyan mondom, elhittem, hogy ezek véresen szanaszét fogják lőni az összes óriást :S (mert végülis emberevő sorozatgyilkosok vagymi...)
    Mondom, lehet, h a könyvben is ez van, de akkor a könyv is fura :D
  • Ulrich von
    #7
    Igen, hát a könyv megjelenése óta történt egy s más a BFG rövidítés körül, kíváncsi lennék, az emberek hány százaléka asszociál tökéletesen másra erről a címről...
  • Prof William
    #6
    Engem is meglepet a film. A címéből arra számítottam, hogy láthatok egy remek dokumentumfilmet , a Doom ikonidus fegyveréről erre meg jött ez az óriásos nyál. :)
  • Segal
    #5
    Biztos csak sokat játszottam a Doom-okkal de nekem a BFG mást jelent:D
  • dregnarr1 #3
    Nekem rendkívül tetszett. Nagyon különleges, elvarázsolt hangulata van. A vége nekem elszállt lett volna, de sikerült gyerekfejjel néznem, és befogadtam a mesét. Az óriásnak valami elképesztő arcjátéka volt, ámultam-bámultam, díjra érdemes, mind a színész, mind az effektelő.
  • UUUU
    #2
    Szeretett volna hasonlot kesziteni mint az E.T. de nagyon nem sikerult, gyenge lett.
  • Montanosz
    #1
    unalmas