10
  • Tetsuo
    #10
    Nem nézek mostani hollywoodi filmet, de ezekben csalódtam történet és megvalósítás terén is.
    Nem emlékszem az utóbbi öt év olyan filmjére, ami tetszett, pedig próbálkoztam sokat.
    Pontosabban, az Ex Machina nem volt rossz...
  • UUUU
    #9
    ??? Nem azert de az elso ket film magasan a mostani hollywoodi filmek felett teljesitett szinvonalban.
  • Tetsuo
    #8
    Az első kettőt megnéztem... Egyáltalán nem tetszett.
    A skandináv filmekben mindig van valami beteges, degenerált, ami a szabadossággal vegyül bújtatottan - de sokszor nyíltan is - képviselve a liberalizmust. Ezekkel a filmekkel mégsem ez a legnagyobb baj, hanem a hollywoodi "C" kategóriára jellemző irrealitásuk.
    Meiner Meinung nach - természetesen.
  • UUUU
    #7
    Azert ez a trilogia is laposodik.
    Az elso remek volt, a masodik mar kevesbe, a harmadik szerintem a leggyengebb resz, bar boven a nezheto kategoria, sot...
  • SecuRicsi
    #6
    Igen! Pontosan! :)
  • Tetsuo
    #5
    A Nyomtalanul az első, a Fácángyilkosok a második rész?
  • SecuRicsi
    #4
    Inkább úgy mondanám, hogy roppant jól közelíti meg a hit kérdését a modern világban.

    Wittgen-nel pedig maximálisan egyetértek. Érdemes sorban nézni őket, akkor sokkal érthetőbb az egyes cselekedetek, meglátások motivációja. :)
  • Garfield
    #3
    Harrach Péter az Úrban, egy migráns rendőr!!! Veszélyben a dán gyerekek!!!444!!!
  • Wittgen
    #2
    Nem, nem az. Viszont jóféle krimi. A sorozatnak már volt 2 korábbi része, ugye mindegyikben más-más eset van. Ajánlom azokat is, akinek ez tetszik, sőt jobb is azokkal kezdeni, hogy a karakterek fejlődése is nyomon követhető legyen.
  • Tetsuo
    #1
    Ez a film egyházellenes?