35
Planet Nomads
  • LaLee67
    #35
    Csinaltam multitool mk 3 mat, kihagyva az mk 1-2-ot. Van az invectorymban 10 battery is hozza. Jobb oldalt az ikonja alul jelzi, hogy mennyi az elemek altal adott energia. Felul viszont egy nagy piros nulla van. Hasznalni nem tudom. Igy jartam a scannerrel is de az ki is irja hogy nincs battery, holott ott van. Valakinek valami tapasztalata, megoldasa?

    Neztem videokat rola, megcsinaltak a multitoolt es a batteryt es mukodott, csak nalam nem.
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2019.05.10. 17:39:22
  • LaLee67
    #34
    Solar Beacont kell letenned. Nalam alapbol nincs aktivalva, hogy jelolje a helyzetet ezert azt be kell kapcsolni.
  • MerlinW
    #33
    Early Access, tehát egyelőre azt amit tudsz. Bázisokat építesz, járműveket (legó szinten, mint a scrap mechanics-ban, repülő, guruló, tetszés szerint, mobil bázis) építesz, felfedezel, olvasod a lore-t. A bolygó mérete hatalmas körbejárni járművel is kb 4-5 óra. Aztán majd ha elkészül, lesz űrrepülés más bolygók, történet, feladatok, stb. Tehát a szokásos.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.03.21. 16:10:17
  • Norbertboy
    #32
    Mit is kell ebben a játékban csinálni?
  • MerlinW
    #31
    Halj meg és az utánad maradt konténert hagyd ott:) Egyébként van helyzetjelző és bacon is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.03.04. 22:06:06
  • balu7802
    #30
    Sziasztok!
    Hogyan tudok helymeghatározó jelölést lerakni egy helyre ( alumínium, kobalt , ezüst stb...bányászati hely) a földre ,hogy vissza tudjak találni oda a bázisomtól.
    Van valahol a készíthető tárgyak közt olyan ami helymeghatározásra való.
    Köszi előre is a választ!
  • AngerH
    #29
    multi mikor lesz?
  • PeeTeR
    #28
  • tutituti
    #27
    Sajna melóból nem tudom megnézni a steames oldalt.Van benne multi lehetőség jelen állapotában,vagy még várni kell rá?jó lenne valami űr rust szerű
  • Dragscorp
    #26
    Az építkezés, ugyan az mint a Scrap Mechanic-ban.
  • Random_
    #25
    Egyelőre lehet ismerkedni a kezelésével és építkezni, járművet meg épületet. Lehet bontani, fúrni, de állatokkal nem találkoztam.
    Az építős részét szokni kell, de amúgy működőképes lehet.
  • Ironman2
    #24
    Akinek kell a link RANDOM-tól kérje priviben,én nem leszek már ma!
  • Random_
    #23
    Kösz a Linket! Kipróbálom!
  • Ironman2
    #22
    Na ebből jó játék lesz! Kezd érdekessé válni.Nem is olyan egyszerű itt minden ahogy első látásra van.Működésre kell birni egyes dolgokat.Még a lámpákat is össze kell kötni a generátorral.NA majd csinálok egy jó kis járgányt
  • Ironman2
    #21
    Hasonlít is rá!

    Bár inkább a 7Days to die random gen world-re hajaz inkább.Itt is szét lehet kalapálni a tájat,jó nagy barlangot csináltam a kezemmel.DD
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.29. 03:11:57
  • Ironman2
    #20
    Kikerült a closed alfa.Irjatok privit,dobok linket!
  • drop
    #19
    ja elég jó alig várom az első járművet amit megépítek benne
  • Ironman2
    #18
    youtubon láttam belőle videót,le van tiltva a survival mod,és csak a creativ érhető el egyelőre
  • Ironman2
    #17
    Jó ez! Már várom hogy épitkezzek benne!
  • haflac
    #16
    live stream
  • Ironman2
    #15
    8 óra múlva tölthető a closed alfa annak aki leperkált érte 40 dolcsit!
  • Ironman2
    #14
    Megérkezett Steam-re a játék:

    http://store.steampowered.com/app/504050

    Illetve csak az infó,és videó egyelőre!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.25. 13:43:36
  • haflac
    #13
    Én ezt megvettem pár nappal ezelőtt.58 percnyi "játék" után visszakértem az árát,de a planet nomad az tetszik,az alapján amit láttam eddig róla.
  • Ironman2
    #12
    Nem,még nincs sehol se.Most lesz a closed alfa teszt 2 nap múlva,40 dolcsiért már be lehet rá fizetni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    gondolom jó szokás szerint már aznap fel is törik a closed alfa verziót
  • Master91
    #11
    "Már most jobb mint a No'Man'Sky."

    Ja hogy már ezzel is játszottál? cool
  • Dagohun74
    #10
    Nekem meg ez.

    Empyrion

    Kicsit modernebb kiadásba.
  • Random_
    #9
    Nekem a Space Engineers jutott eszembe róla.
  • Ironman2
    #8
    Végtelen csillagrendszer lesz! Sőt multiplayert is tervezik! Ahhoz még jópár dolcsinak össze kell gyülnie!! Egyébként februárra van irva a megjelenés! Már most jobb mint a No'Man'Sky.Egyébként voxel based alapúak a bolygók,tehát darabokra szétszedhetők,mint a 7Days to die-ban! Lehet ásni,épitkezni,jármüveket készíteni..Stb.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.21. 22:45:41
  • Ironman2
    #7
    Lesz benne űrutazás! Kickstarteren nagyon sok infó van a játékról.Itt a videó az ürutazásról:

  • TokraFan
    #6
    Egyelőre kötve hiszem, mert nincs info arról, hogy bolygók, csillagrendszerek tömegeit járhatjuk be, melyet a game procedurálisan generál.
    Nekem ugy tűnik, hogy ez egy kvázi szokásos survival game, hasonló pl. a planet explorerhez, vagy a GRAV-hoz. De több hasonló ilyen van, ahol változatos biome-k között, de összességében egyetlen bolygón zajlik a jatek. Sajnos ha tenyleg erről van szó, akkor semmi újat nem hoz ez a game, sok masik pont ilyen van mar.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.08.21. 19:22:21
  • Ironman2
    #5
    Majd kiderül mennyivel tud többet.2017 első negyedévében jön valamikor.Már most elő lehet rendelni,elég barátságos ára van neki (a legolcsóbb 20 dolcsi,de van 100 dolcsiért is gyüjtői változat):


    Steam Early Access Nomad

    $20.00

    Preorder the full game for an early bird price. You’ll also get a Nomad forum badge and 5 gorgeous HD wallpapers.

    ETA Q1 2017 for Steam Early Access
  • DonPedro22
    #4
    No Man's Sky 2? :)
  • Tirion
    #3
    UP!
  • Ironman2
    #2
    Object szerkesztőt ingyenessé tették,innen letölthető:

    https://www.planet-nomads.com/editor/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.21. 13:04:58
  • Ironman2
    #1
    Egy idáig ismeretlen csapat,a Craneballs fejlesztése,Planet Nomads névre hallgat.Elég ígéretesnek tűnik a játék.Sandbox sci-fi,lesz benne craftolás,felfedezés,bázis és ürhajó építés,bolygó felderítés.Kiváncsian várom a fejleményeket!

    HONLAP


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.21. 13:01:31