302
  • starman_jones
    #101
    Mi a baj kolyok? Faj az igazsag?
  • Tetsuo
    #100
    Úgy tűnik egyik mondatomat sem értetted. Nem baj.
    Vitázhattok tovább a chemtrailről. :-D
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2016.08.23. 00:24:34
  • TokraFan
    #99
    A műveltség bar alapfeltétel, de nem egyedüli feltétele a jó vezetőnek. Túl sok művelt, megis ostoba es rossz király létezett az emberi történelemben ahhoz, hogy ezt belássuk. A sok léhűtő, gonosz, vagy éppen alapból sík hülye leszarmazóról nem is beszélve. Nincs új a nap alatt...metafizika egy faszsag, pont akkora fake mint barmilyen ezoterikus ökörség. Mese gyerekeknek. Jelzem ezt itt en is lezárom, mert nem ide tartozik.
  • Tetsuo
    #98
    Miféle megoldás? Ki mondta, hogy van olyan? A civilizáció össze fog omlani elkerülhetetlenül, pont az eddigiek következményeként.
    Én konkrétan monarchista vagyok, de egy királyságot nem lehet ilyen mérvű nivelláció után felállítani. Nincs meg az a kiművelt elit, ami megalapozná az arisztokráciát. Modern társadalmunk vertikális tagozódása a földszinttől lefelé irányul, nem fölfelé (az ég felé).
    Metafizikai tradícióról gondolom még nem hallottál... tehát akkor itt be is fejeztem.
  • teddybear
    #97
    Hagyd már a fenébe! Annyit nem ér, hogy akárcsak hozzászólj. Én még bottal se piszkálnám, még rám ragad valami róla.
  • T2k
    #96
    Igen, te mindösszesen ennyit tudsz.
    Köszönjük, leülhetsz kisfiam, elégtelen.
  • TokraFan
    #95
    Akkor mi a megoldás? Egy jó kis diktatúra valami agyhalott, identitását vesztett fel hülye vezetése alatt? Tenyleg érdekelne, mit tartasz legjobb társadalmi rendszernek? (Azzal együtt, hogy értelemszerűen nincs tökéletes rendszer, a demokrácia sem az)
  • Tetsuo
    #94
    Remélem ott azért ellenőrzöd a helyesírásodat. ;-)
    Én nem csak a chemtrail-hívőktől vonnám meg a szavazati jogot, hanem alapból a legtöbb embertől. Az úgynevezett demokrácia az egyik legrosszabb társadalmi rendszer.
  • T2k
    #93
    A gondolkodásra tökéletesen képtelen legnagyobb idióták szoktak ezzel jönni. A chemtrail nem mindenhol, mindig és ugyanolyan intenzitással van szórva te hatalmas eszű.
    Amúgy meg ugyanezek a szarháziak sok tucatnyi nukleáris töltetet robbantattak fel a bolygó légkörében aminek a maradványai minden ma élőben megtalálhatók. Akkor biztos nem is voltak ilyen kísérleti robbantások soha ugye, mert hát maguknak nem ártanának igaz?
  • TokraFan
    #92
    Ez nem hit kérdése! Eppen az a baj, hogy egyre többen közelítenek a hit felől, a tudás es a tények helyett! Lényegtelen, ki mit hisz! Az a lényeg, mit tudunk!
  • T2k
    #91
    Nem tudták eltitkolni. Évtizedek óta megy a program de a 90-es évek végétől indult be igazán és 2001 körül már le is buktak vele.
    A nemes célt meg nem tudom honnan veszed, egy erős 100 év alatt tönkrebaszták a bolygót az agyatlan profithajhászásuk következményeképpen és most amikor már süllyed a hajó össze-vissza kapálóznak hogy elkerüljék, hogy ők is beledögöljenek. Nem az átlagembert mentik - sőt azokat inkább kinyírnák - hanem saját magukat, de azt is olyan szarul, hogy meg nagyobb kárt csinálnak vele.
    A nyugati világ nagyon szépen dögledezik, "hála" a köcsögök sok évtizedes sokszintű aknamunkájának (a természettől elszakadt agyhalott zombi propagandától, a chemtrail-en át az ún. "védő"-oltásoknak beállított, de már régóta megpiszkált vegyi fegyverek obszcén mértékű erőltetéséig, az ivóvíz és az élelmiszerek szándékos mérgezéséig sok minden más is).
    A 3. világnak meg ott van pl. az az áldott "jó" lélek billgeci, aki csak 90%-al akarná csökkenteni a népességet, és marhára dógozik az ezt lehetővé tevő "védő"-oltásain. Ritkán lakott területeken nem hatékony a chemtrail szórás, ezért ott inkább mással próbálkoznak a köcsögök.
  • gforce9
    #90
    Mivel tőled eddig a mocskolódáson kívül semmiféle egyebet nem láttam, mondjuk ponthótranemérdekel, hogy te épp mit gondolsz rólam :)
  • T2k
    #89
    Most nehéz eldönteni, hogy saját magadtól vagy ekkora kretén vagy segítenek is benne. Régebben meg tudtál mondani értelmes feleségeket is, de ez a benyögésed minden kétséget kizáróan molnibalage83 szintű trágya volt. Az teljesen világos vált, hogy a leghalványabb fingod sincs a kérdéshez, de akkor minek ugatsz bele? Bohócnak már régóta itt van molnibalage83, akinek minden alkalommal lekeverünk egy qrva nagy taslit had pörögjön a nyomoronca, nem kell neki segítség.
    Szóval szerinted nem is szabad vizsgálni a kérdést, hiszen az nyilvánvalóan baromság, hiszen a hatalmas geforce9 a hasára baszott és azt mondta.
    A hüllők mind a nemtudomhány ujjukat megnyalnák, nekik pont ilyen agyhalottakra van szükségük a tervük végrehajtásához. ;)
  • molnibalage83
    #88
    Szeretném látni a szakmai referenciádat...
  • T2k
    #87
    Hiába magyarázod neki, soha nem fogja felfogni. Se gondolkodni se olvasni se írni nem tud, hülye mint a segg. Most is kiverte a szemét, hogy okmányirodában, mégsem volt képes meg ezt az egyszerű dolgot sem felfogni. Ha írsz neki valamit az olyan, mintha egy darab kavicsnak magyaráznál a tóriumreaktorról. :P
  • ostoros
    #86
    https://www.youtube.com/watch?v=8mLzgTaR7rg
    Érdekes látvány azért, annak ellenére, hogy én sem hiszek ebben az egészben.
  • T2k
    #85
    A te és a hozzád hasonló hálózatos idegrendszerű fejérjehalmazok létezésére meg egy még egyszerűbb magyarázat van: szép számmal léteznek gondolkodásra képtelen nyomorultak meg kiszolgáló lakájok is.
  • Zsoxx
    #84
    Nem nézel te túl sok sorozatot? (The Lottery?)
  • molnibalage83
    #83
    2005 óta látlak itt baszod és eddig csak személyeskedni és trollkodni láttalak. Hogy a faszba nem basztak még ki innen...?
  • Zsoxx
    #82
    Én csak azt nem tudom, hogy a háttérhatalom emberei hova bújnak a kemtréles mérgek elől. Vagy a gyíkemberekre nem hat?

    #70 megelőztél. :)
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2016.08.22. 21:44:43
  • gforce9
    #81
    Ezt támogatnám... az ilyen szintű néphülyítés terjesztése kárt okoz társadalmi szinten.
  • TokraFan
    #80
    Ezzel párhuzamosan, a Pataki + mittomen milyen reggeli ezós Balázs féle tudatlan suttyókat be kene zárni, nemhogy TV-ben es rádióban engedni nekik, hogy az otthon a gumi falak között megálmodott elmebeteg hulyesegeiket nagy nyilvánosság elott terjeszthessek.
  • Irasidus
    #79
    Hány éves vagy? 7-8 körül, igaz?
  • TokraFan
    #78
    Ennyi marhaságot ritkán látni itt, bar régebben mindennapos volt. Nosztalgiazok rajtad...
    Egyetlen tényt lehet elfogadni a sületlenség halmazodbol...valoban képzetlen vagy.
  • overseer-7
    #77
    én ha a háttérhatalomnak dolgoznék.. abban dolgoznék, hogy vannak már létező vírusok, amik ugyan nehezen kaphatóak el, de szövődményként terméketlenné teszik a nőket.
    Ezt a vírust kicsit feltúrbóznám, hogy virulensebb legyen, és potensebben tegyen terméketlenné.
    Majd még az ellenszert is kifejleszteném amit exclusive csak én birtokolnék.. és a nagyon nagyon magas gyártási költségek miatt.. nagyon drágán is árulnám.. de csak ott ahol van fizetőképes kereslet.. pl usa, europa, japán.. a többi helyen meg orba szájba permetezném a vírust.
    A folyamat mellékhatások tekintetében elég meredeken csökkenne már egy generáción belül is az emberiség létszáma. Főleg a poorabb helyeken.. afrikában, araboknál.. ázsiában..
    A másik mellékhatás az lenne, hogy engem és az érdekközösségemet, talán a világ leggazdagabb embereivé tenne.
  • fonak
    #76
    Az első még hihető is lenne, bár nehéz elhinni, hogy el tudnák titkolni, másrészt miért akarnák eltitkolni az ilyen nemes célt?
    A másik meg: nő az átlagélettartam, a harmadik világ meg szaporodik veszettül, hiába "szórják a mérget".
  • T2k
    #75
    Nem, nem ez a célja. Elsődleges célja az időjárás befolyásolása és az üvegházhatás csökkentése a beeső napsugárzás egy részének visszaverésével. Másodlagos célja meg az, hogy a köcsögök által túlszaporodottnak hitt és általuk már egyre kevésbbé kontrollálható emberiség minél nagyobb része nyomorodjon vagy dögöljön meg. Ez csak egy mellékhatás, de épp kapóra jön az eltaposni való férgeknek.
  • fonak
    #74
    Akkor kérd meg mondjuk az oroszokat, hogy vizsgálják ki pártatlanul. Jó tudom, ők is benne vannak a világösszeesküvésben.
  • T2k
    #73
    A te munkásságod eddig abból állt, hogy az egyik óriási pofáraesésedtől a másikig támolyogtál. B+ beléd pont annyi ész szorult mint szaros gyuribácsiba fityma. LOL! ;)
  • T2k
    #72
    És te mikor tanulsz meg olvasni? Senki sem vett mintát közvetlenül a "csíkból" az idézett tudósnak beállított ismeretlenek közül.
  • T2k
    #71
    A gyorsan forgó propellerek szélein soha a büdös életben nem keletkeznek olyan "csíkok" amik akár tucat órákig megmaradnak foshalmazzá változtatva az eget, és aluminium, bárium meg stroncium hullik ki belőlük.
    Amúgy meg a nagy kétáramúságú gázturbinák néhány extrém esetet leszámítva szinte soha nem képesek tartós kondenzcsíkot képezni, úgyhogy nagyon sok szinten kilóg a köcsögök lólába.
  • molnibalage83
    #70
    Ezt csak úgy lehetne tisztázni, ha eliszed a több százezer embernek, akik repülőgépeken dolgoznak, hogy nincs ilyen rendszer.

    Egyébként meg úgy szeretném tudni, hogy a gonosz összesesküvő gyíkember zsidók hogyan nem méregzik saját magukat? Egy levegőt szívunk.

    Félelmetesen ostoba vagy.
  • wraithLord
    #69
    Hát szólj nekik, hogy olyan magasról nem lehet kukoricát permetezni... :D
  • molnibalage83
    #68
    Ez jó. :)
  • molnibalage83
    #67
    Inkább maradtál volna kussba te is...
  • gforce9
    #66
    Semmit nem kell tisztázni. Tökfelesleges erőforrásokat pazarolni néhány idióta kitalációinak cáfolására. Sokkal jobb és értelmesebb dolguk is van a laboroknak. Különben is, ha mondjuk cáfolnák, akkor rögtön lenne aki kitalálná, hogy mostmeg már a vizet mérgezik vagy épp a szúnyogokat génmanipulálják. Sületlenségek cáfolására túl sok erőforrást pazarolni értelmetlen. El kell magyarázni az embereknek mi az a kondenzcsík és miért alakul ki, szemléletes példákkal. Ha ezek után is kemtrélezik, akkor az az ember nyilvánvalóan hülye akar maradni, mert inkább hisz a kitalációinak mint a természettudománynak. Az ilyen emberekkel nincs mit kezdeni. Tökfelesleges bármilyen kutatás.
    Utoljára szerkesztette: gforce9, 2016.08.22. 19:32:05
  • VolJin
    #65
    Az idiotizmus legjobb indikátora, hogy ki köpköd Molnibalagere.
  • VolJin
    #64
    Kondenzcsík az amin itt fantazmagóriálsz.
  • Sippie
    #63
    mekkora ász vagy... 400 oldalas jegyzetet más forrásokból összeollózni tényleg csak a zsenik tudnak.
  • overseer-7
    #62
    Ezt csak úgy lehetne tisztázni ha több független labor mérné meg a részecske szinteket.. több különféle ellenérdekelt országok bevonásával.

    Az úgy nem jó ha csak a Carnegie alapítvány vizsgálata a hivatalos..és a tudományos.
    Az kb olyan, mintha soros gyuri lenne a világbank és a tőzsde felügyelet elnöke.
    Kecskére a káposztát helyzet állna elő.

    Aztán ilyen aero gél szitával megszűrni a repülők által kibocsátott anyagokat.
    A finom gázok és részecskék bejutnak az aero gélbe és laborban lehetne mérni a bárium és aluminium szinteket.

    Persze a vizsgálatot spontán..titokban kellene végrehajtani.
    Erre felkészített repülőkkel belerepülni a csíkokba.. és mintákat venni onnan.
    Aztán várni a több független laborok eredményeit.

    Már az is nagyon gyanús lenne, ha eltérnének a laborok által mért értékek.. jelentősen.