7
  • NEXUS6
    #7
    Ezért sem tudják megoldani azt, amit a levegőben már évtizedek óta használnak.
    És ha engem kérdezel, szerintem vagy 30 évig nem is fogják, hogy ugyan azt elérjék a földön!
  • NEXUS6
    #6
    Ezt már feltalálták, úgy hívják villamos!
    XD
  • duke
    #5
    A repulogepek robotpilotaja amit mar 30-40 eve hasznalnak, megsem kozeliti a mostani robotjarmuvek inteligens rendszereit.
    A levegoben haladni sokkal egyszerubb. Es amelyik kepes az onnalo leszallasra, az se tud barhol magatol leszallni, csak a megfeleloen kiepitett reptereken.
    Raadasul a gepeket akkor is figyeli, ellenorzi a legiiranyitas, amikor azok robotpilotaval mennek, tehat igazabol nem teljesen onnaloak.
    Szoval nagyon mas szituacio repulni es a foldon haladni.
  • duke
    #4
    A balesetmenteseget, csak ugy lehet elerni, ha az ember semmilyen modon nem tud beleavatkozni a vezetesbe. Az auto legyen olyan mint egy lift. Beszall, benyomja az uticelt, megerkezik, kiszall. A liftben is legfeljebb veszleallito gomb van.
  • Ender Wiggin #3
    Igen, ezért nincs kormány vagy gázkar a replülőkön sem, ugye, pedig robotpilóta már fél évszázada van...
  • takysoft
    #2
    Nem hiszem. Szerintem ez kimondottan magától értetődő :D
  • Ender Wiggin #1
    Vajon túle származik az az okos ötlet, hogy az önvezetőbe nem kell se kormány, se pedálok?
    Utoljára szerkesztette: Ender Wiggin, 2016.08.10. 14:41:37