49
Diablo klón a viking érában
  • robicarlos6
    #49
    Series X-en tolom mert GOLD-hoz volt és kedvet kaptam hozzá. Haladgattam szépen. Gondoltam yt-on belenézek egy walktroughba hol tarthatók mennyi még a vége. Akkor látom már csak "egy órára" vagyok a game végétől.
    De sajnos most eljutottam egy olyan részre ahol lepkefing vagyok. Azon a részen vagyok ahol van két "golemszerűség" akinek a hátán ül valami manó vagy mi a rák. Na olyanból korábban 1-et levertem nagynehezen ,de itt kettő van egy kis szakaszon és a 30k-s életerejét hiába csapkodom le órák alatt nagynehezen 4k-ig visszatölti és semmi esélyem :(

    Sajnos debol vagyok ezekben a játékokban sose tudom mit kell nézni a fegyverek meg a tárgyak tulajdonságánál. Ugyanezen volt a Van Helsingnél. Ott is a finálé előtt kb 10 percel kipukkant a tudásom...
    Mondjuk a sebzéseket sem értettem soha ezekben a játékokban. Ott van a fasza 2 kezes fegyver 540-es sebzéssel csapkodom az ellen azt ilyen 70 eket szed le így meg 30k-t leverni lehetetlen főleg hogy mindig visszatölti az életét...

    Lehet resetelni valahol a skilleket és újra elosztani?
  • shaba23 #48
    single-ben a bossnak 8k hp, multiban 4,5k... Nem biztos hogy értem a logikát. Ráadásul questrewardnak 2h kard, staff, miegymás, shieldmaidennek...
  • ratgab
    #47
    Én kifejezetten élvezetesnek találom annak ellenére, hogy tényleg nincs túlbonyolítva, habár azért van egy két érdekesség itt-ott.
  • jarlaxxe
    #46
    Gift volt nem került pénzembe, de azért érdekelne érdekes, hogy laptopon egyböl berakta a nativ felbontást itthon meg megse jeleniti azt.
  • neonx
    #45
    Király ez megoldotta a problémámat lehet továbbmenni a barlangba :-)
  • wedge31
    #44
    Mondanám, hogy nem sok mindenröl maradsz le de ha már megveted ki kellenne probálnod.

    Most igy 1000+ óra grim dawn után nagyon fapados a játék, durván látszik rajta, hogy konzol volt a föplatform de egyszer mindenképp végigjátszható.
  • dante3
    #43
    Fixed:
    - Problems going to Dvergheim and confront Simul
    - Multiplayer-button not clickable
    (If it might still occur, it can simply be fixed by either reinstalling the game, or by manually installing VS Studio Redistributable)
    - Some character’s screen customization buttons not being clickable
    - Delays when performing actions in the game.
    - Problems connecting to multiplayer (server changes)
  • neonx
    #42
    Wolves of Midgard Update v20170326 most látom egy nagyobb torrent oldalon. Lehet hogy ezzel jó lesz.
  • jarlaxxe
    #41
    Megvolt, de nem segitett.

    #39 gondoltam rá csak nem találom öket
  • neonx
    #40
    Telepítsd újra.
  • wedge31
    #39
    Config init vagy save datát kellene keresned.
  • jarlaxxe
    #38
    Lehet az a baj, hogy tegnap laptopon is kiprobáltam 1366x768-as felbontáson de a laptop nem birta mert nagyon akadozott igy aztán felhöbe tárolt configot akarja eröltetni az asztali gépen is? másra már tényleg nem tudok gondolni.

    Mindenesetre nekem nincs 1920x1080 opció.
  • dante3
    #37
    Én is 1920-ban játszom, játék állította be az elején alapból!
  • jarlaxxe
    #36
    Törlöm, de kár érte, mert kiprobáltam volna de ha nem nativ felbontáson megy a monitorom akkor homályos és életlen lesz a kép az meg élvezhetetlen.
  • shaba23 #35
    Akkor csak én játszok vele keveset :D
  • jarlaxxe
    #34
    Nekem nem engedi...
  • neonx
    #33
    Igen nekem abban van.
  • neonx
    #32
    Lvl 16 után nem lehet tovább vinni a final boss nem jelenik meg :-( már 3x kezdtem újra a pályát de semmi.
  • jarlaxxe
    #31
    Nektek megy az 1920x1080 felbontás? mert nekem csak a 1600x900 engedi, ráadásul nem találok semi config ini fájl, de még a mentéseket se.

  • ratgab
    #30
    Én már 2x upgradeltem a kovácsot...Egy szint után már van értelme, mert nagyon jó fegyvereket tudsz kraftolni.
  • shaba23 #29
    Inkább Titan Quest mint diablo. A boss fightok egész szórakoztatóak :) A multi kb semmi, + itt-ott bugos. Együtt lehet questelni, ahol a host éppen tart. Több gold jár, az biztos. Upgradeltem a kovácsot, de még nem láttam gyakorlati hasznát :) Az altar köv upgrade-je 60k gold, most van olyan 2k, szóval nem egyszerű, ráadásul már megint kezdem érezni, hogy gyenge a gear az aktuális questhez... Loki hívőként természetesen orrba szájba esik a bow, meg a 2h, de 2x1h még az van, amit kb lvl2-n craftoltam :(
  • neonx
    #28
    Explore the utgard cave ezt a questet sikerült valakinek megcsinálni? Final: egy barlangban van egy nagy kavics, elvileg fel kell robbantani de nem tudom leromboltam mindent de semmi.
  • neonx
    #27
    Köszönöm,sikerült
  • shaba23 #26
    Igen, erre közben rájöttem:)
    Egyébként ami a legidegesítőbb az a mentés... diablo szerű H&S-ben ez a mentési pontos dolog elég szokatlan és sajnálatos...főleg mikor esik valami jobb cucc és meghalsz, mielőtt mentene :D
  • ratgab
    #25
    Oltárt szerintem nem abból upgradeled (arany, fa és fém kell hozzá).
  • shaba23 #24
    A rúnát a runesmith rakja bele. Nem rúnákat árul, hanem amit tőle húzol bele a cuccodba, az a saját rúnád és nem megveszed, hanem a berakásért fizetsz :)
  • shaba23 #23
    Igen, az eleje tényleg nehezebb, mint az ember várná, főleg, ha diablo-t nézzük. A grim dawn-tól összetettebb, abban bármit kiteoltam és levertem, itt a bossfightok meg tudnak fingatni, ha nem figyelsz. A fagy dot tényleg idegesítő picit, de nincs mindig. A rúnát még nem tudtam beépíteni én sem, pedig megvan a runesmith is, de lehet az is csak upgrade után tud majd ilyet, ami viszont baromi költséges O.0
    A szintlépés elég fura, hiszen nem automatikus, hanem költeni kell rá, ráadásul ugyan abból kéne upgradelni az oltárt is, és most még minden elég karcsún gyűlik.
  • neonx
    #22
    Valaki tudja hogyan tudom berakni a runát a weaponba?
  • grebber
    #21
    VGA teszt
  • Cassell
    #20
    Nohát nem egy Grim Dawn. Normálon sem könnyű, amivel nem is lenne feltétlen gond ha nem kéne állandóan a tábortüzekhez előre vagy vissza rohangálni, mert különben fagyos dmg overtime a jutalmad. Valahogy kicsi a látószög is a rangerrel is olyan mintha melee weaponnal aprítanál. Szépnek szép, de valahogy nem jött át.
  • shaba23 #19
    Még az előző rész is csak folyamatban van :)
  • Daermon
    #18
    Csak kár, hogy MEA közben jön :D
  • shaba23 #17
    Közben rájöttem, hogy mindenkinek holnap lesz start :) És közben én is megvettem
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2017.03.23. 17:03:42
  • shaba23 #16
    Hali, úgy tudom, hogy az előrendelők már játszhatnak vele. Ha igen, írsz róla valamit?
  • Daermon
    #15
    Passz. Én steamen vettem meg.
  • shaba23 #14
    Valaki nézte/vette már ezt?
    Instant gaming -44%
  • shaba23 #13
    Jó lesz ez :)
  • Daermon
    #12
    Azt hittem előbb lesz, na nem baj :)
  • grebber
    #11
    Még márciusban a Vikings: Wolves of Midgard is megjelenhet
  • Daermon
    #10
    Megvettem, Dio 3-mat is szeretem, ez is jónak tűnik. Kikapcsolódásnak jó lesz :)
    Expedition: Viking néven meg jön egy régi módi RPG (minta Baldur's gate, vagy újabbak közül a Pillars of Eternity, Divinity: OS), azt figyelem még.