4
CHKN
  • LeWyTy
    #4
    Ez !!NAGYON!! creepy Szerintem ennek alap kötelező a 18+ mert ezektől a figuráktól bárki rosszat álmodna.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.07.21. 11:26:43
  • Ironman2
    #3
    Van egy roadmap,hogy lássuk miket raknak be a játékba az elkövetkező hónapokban.Eléggé elszántak a készítők:

    https://trello.com/b/hmrOL3s0/roadmap

    A lények grafikája,felépítése kicsit fura,de úgy látszik nem tántorítja el a játékosokat,én kipróbáltam a csúnya verziót,de hamarosan beszerzem,igéretesnek tűnik.Kicsit egyedül érzem magam a szigeten,szerverre nem lehet csatlakozni a törtben (még jó hogy!) Hangok haláliak,bár nem sok van belőle.Kaját viszont folyamatosan enni kell,mint az ARK-ban,mert az életjelző megy lefelé.Szerencsére sok "szendvics" virág van a szigeten.Fakivágás után ottmaradnak a rönkök,ez is jó ötlet,nem tünnek el.A lénykészítőt nem próbáltam,azt se tudom még a tojásokkal mit lehet kezdeni,de ha megütjük,akkor kegyetlenül megtámad a tojás gazdája.DD
  • Ironman2
    #2
    Kicsit Hurtworldos a grafikája
  • Ironman2
    #1
    CHKN,nekem is fura volt elsőre ez a név,azt hittem valami külföldi együttes név,aztán jót röhögtem mikor megláttam hogy a Chiken rövidítése.Tehát csirkére fel!!! A játék viszont többet takar már most bármelyik craftolós-túlélős játéknál,ebben aztán minden játék elegye megtalálható,legyen az ARK SURVIVAL EVOLVED,SPORE,RUST.Van benne lénykreátor,fantáziánkra van bízva milyen lényt nevelünk benne,lehet bázisokat építeni,gyűjtögetni,és a kreált lényekkel háborúzni,legalábbis amiket idáig láttam a videókban.A szabadság viszont hatalmas a játékban.Ez lesz a következő amit beszerzek,nagyon jónak igérkezik,az értékelése is a legjobb a steamen.

    STEAM Link



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.07.19. 15:32:11