6
  • Aquator
    #6
    Hogy a pékbe ne látnának bele? A titkosítottba nem látnak bele, de a címzettjét annak is ismerik. Elhangzott a lényeg, nem érdekli őket. A kínai adatgyűjtés mennyivel befolyásolja jobban az életedet, mint a Google adatgyűjtése?

    Félreértés ne essék, kémkedni csúnya dolog, itt az a kérdés, hogy megéri-e. Mi az a nagyon titkos dolog, amit Tóth Béla elvtárs művel a neten, és nem juthat Kína tudomására :D
  • gombabácsi
    #5
    legjobb böngésző. reméljük nem lesz belőle kínai kémprogram :)

    akik meg leszólták hogy alig használja valaki: 600 millió dolcsit mégis megért :P
  • kvp
    #4
    "A szolgáltatód is közvetlenül monitorozza a böngészésedet, és közelebb van, mint Kína."

    A szolgaltatok nem latnak bele a https forgalomba, de nem is igazan kivancsiak ra ha rendszeresen fizet nekik az ember es nyugton hagyjok oket az ugyvedek. A kinai allam viszont mas szempontok szerint valogat. Egy atlag szolgaltato nem rak fel kemprogramot egy gepre mert nincs belole haszna, viszont a kinai allam reszerol ez alap.
  • zola2000
    #3
    De mire? A többi esetben meg amerikai a böngésző fejlesztője, showman óta tudjuk hogy az se jobb.
  • Aquator
    #2
    Miért hiszik azt az emberek, hogy mindenki a böngészésükre kíváncsi? A szolgáltatód is közvetlenül monitorozza a böngészésedet, és közelebb van, mint Kína.
  • NEXUS6
    #1
    Ajjajaj. Én eddig használtam. De a proxis gyorsítója miatt most már akkor a kínai elvtársak közvetlenül monitorozzák a böngészésemet. Lehet, hogy váltanom kell?