10
  • UUUU
    #10
    Volt akarcsak a romai birodalom!!! Ellenben ma mar az Applenak kell megujulnia, kulonben elindulhat a lejtmenet.
  • HyBrIDNyLA
    #9
    Ez nagyon-nagyon jó volt. Jót nevettem, Köszi;)
  • Sir Cryalot
    #8


    https://pbs.twimg.com/media/Coyn5rIWgAAlvLm.jpgvvv
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2016.08.08. 00:25:52
  • M2 #7
    Amikor ezek hiányoztak az iOS-ből, akkor az android még mérföldekkel le volt maradva - szóval inkább hagyjuk...
  • aru
    #6
    SMS, MMS, Bluetooth, copy-paste hiánya. :)
  • Ferrer
    #5
    Aranykorában azért megvoltak az iPhone előnyei, amiért megérte az árát: jobb anyaghasználat, jobb minőségű alkalmazások, szebb, egységesebb UI, az ITunes integráció.. mára ezek a különbségek sokkal kisebbek.
  • lipovics
    #4
    Lassan rájönnek az emberek, hogy az iphone is csak egy okostelefon. Egy nagyon drága okostelefon.
  • G18XM8
    #3
    Előző hozzászólásom hülyeség. Én hibám, nem olvastam végig, de most már igen.

    Amúgy meg az apple ne csodálkozzon. Az árához képest erősen elmarad a tudása,tehát az ár-érték aránya nem túl jó. A támogatottsága meg még rosszabb. Az iphone-t tényleg csak az veszi meg, aki nem ért hozzá, és fel akar vele vágni, de az árán kívül nincs pedig mire felvágni vele.
  • G18XM8
    #2
    A samsung az véletlenül nem koreai?
  • NEXUS6
    #1
    Ma már nem ciki egy kínai telefon. Magasabb hw szint töredék áron. Támogatás is akár jobb, előbb jelenik meg az új android verzi, mint akár a nagy gyártók telóira.