213
Pokémon Go - Az új Pokémon játék mobilon.
  • Negritis
    #53
    nem is tudok belépni :D
  • Bexter
    #52
    Van frissités
  • Sceleton
    #51
    tegnap végre elértem az 5 szintet. :D
  • cenobite
    #50
    Alakul ez kérem szépen...
  • Bexter
    #49
    Köszi.
  • Negritis
    #48
    jelen állás szerint csak a gym-ben van csata
    se "pvp" se "pve" nincs, remélem ezt később beteszik és a harcrendszeren is csiszolnak mert ez a mash screen nem túl jó
  • Bexter
    #47
    Más pokemonokkal nem lehet csatázni csak labdázni?
  • Negritis
    #46
    a gps jel-n elvileg dolgoznak
    google maps api-vel függ össze a probléma elvileg

    viszont ha a telód nem tudja az AR mode-t akkor nem is fogja később se

    pokemon max cp list
    itt meg tudod nézni mi az elméleti maximuma 1-1 pokemonnak

    drowzee elvileg 1kig mehet fel kb, és az hogy odáig felerősítsd vér/verítéket kíván, értsd : mocsok sok stardust
  • Mr_no_NaMe
    #45
    Sziasztok! Tegnap őtet találtam, és nagyon megszerettem a kis ormányost :D Elképzelhető ebben a játékban, hogy 1 pokemont fejlesztesz és vele fogsz játszani?

    Amúgy Samsung Galaxy Grand Prime telóm van, és természetesen nincs gyroscopeom, tehát nem tudom fényképezni őket, ráadásul a gps jelet is folyton elveszti. Van erre esetleg vlamai megoldás? Vagy kukázzam a Samsungot?
  • Negritis
    #44
    raktak bele lure modult
    olyan fél óráig elvileg nagyobb az esély h jön valami
  • Sceleton
    #43
    Ma találkoztam egy olyan pokestop-pal, ami körül rózsaszín szívek repkedtek. Az miért más mint a többi?
  • Negritis
    #42
    tudtommal nem befolyásolja, a fejlettség megmarad azon kívül pedig kb fix h szintentént mennyi CP-t kap
  • DonPedro22
    #41
    Erre én is kíváncsi lennék de szerintem nem befolyásolja...
  • Anthrax
    #40
    Számit milyen szinten használom az evolve-t. Érdemes elöbb power upolni és utána evolve ?
  • Negritis
    #39
    én melóba sétálás közbe toltam, sajnos kb 300métert "lenyelt" így pont nem kelt ki az egyik tojás
  • Sceleton
    #38
    Tegnap este felraktam tegnap este, de szeró nem ment. Reggel újra próbálkoztam, és hát nem egy Fearow-ba botlottam. :D
  • Negritis
    #37
    valaki tudja hogy a súly / magasság van kihatással a combat powerre?
  • RoboKutya78
    #36
    kezdő mobilos vagyok és nem tudok mindent biztosra.
  • Negritis
    #35
    én mikor visszaértem a lakásba akkor "javult" meg
    szal most filmezek és közbe ha jön valami akkor elkapom :D


    amúgy traininggel hogy lehet fejleszteni a pokemonokat? mert én csak leverettem magam párX a gymnél
  • kamionosjoe
    #34
    Délelött megint jól ment, délutánra megint meghalt az egèsz. Most azt kezdte játszani, hogy be se enged a névvel amit tegnap regeltem.
  • Negritis
    #33
    mondjuk az fontos lenne hogy mihamarabb ingame beletenni szociális lehetőségeket
    friendlist, clan ...
  • Negritis
    #32
    ma voltam kint 2-3 órát ha mennének a szerverek és nem lenne az eső epic lenne
    így csak jó volt
  • DonPedro22
    #31
    Ha tudod az kell és nem lesz jó, miért kérdezed meg? igen 4.4 de nem csak ez a kitétel, kell neki 2GB ram
  • RoboKutya78
    #30
    Skacok kérdés sony xperia c1905 telefonon ne is reménykedjek hogy menni fog a cucc 4.3 as andorid van rajta.
    és tudom 4.4 kell hozzá:(
  • akyyy
    #29
    ingressnél is az hiányzott hogy nem volt jó magyar nyelv, legalább erre tehetnének xD
  • DonPedro22
    #28
    Pokemon Go Tutorial A srác csatornáján van pár videó ami segíthet a kezdőknek sok hasznos dolgot mond és pár hasznos alkalmazást is ajánl ami segíthet.

    Én a lakásban fogtam egy Rhyhorn-t és a lakástól kb 200m-re egy Vaporeon-t aminek 710-re húztam a CP-t eddig ez a legerősebb pokémonom :P
  • Negritis
    #27
    hát, amíg nem csökken az eső én sztem maradok a lakásban :D
    bár lehet mindjárt kimék kicsit mókázni :D
  • Sceleton
    #26
    Senki nem tud írni ide, mert az utcán pokemon-t vadásznak. :D
  • DonPedro22
    #25
    Gondoltam a nagy sikerre való tekintettel jobban pörögni fog ez a topik
  • Negritis
    #24
    nekem most ment, az előbb kaptam el egy zubatot, kár hogy túlzott az eső
  • DonPedro22
    #23
    Most írják, hogy Angliában és erre a környéken is még haldokolnak a szerverek, én időnként kis időre be tudok lépni de párszor frissít és utána vagy lefagy a játék vagy csak tölt és nem jelez semmit :(
  • kamionosjoe
    #22
    Én még dél körül töltöttem le, mentem is egy kört az utcában, találkoztam sok más pokémonossal is, ment faszán. Hazajöttem aztán azóta be se tudok lépni.
  • DonPedro22
    #21
    összeomlottak a szerverek...
  • DonPedro22
    #20
    Én is leszedtem a Play áruházból, előtte töröltem a netről letöltött verziót de most ezzel a hivatalos verzióval nem csatlakozik a szerverhez, azt írja dolgoznak rajta és később próbáljam... :(
  • TopGun
    #19
    Sziasztok! Nekem Galaxy Note IV-em van es az a problemam, hogy allandoan azt irja ki "GPS signal not found" ez mitol lehet? a navigacios progamom siman talal 4-5 muholdat, de ez a jatek semmit! igy csak vizet latok semmi mast! Mi lehet a megoldas? mar vagy 4 megbizhato helyrol letoltottem, de megsem valtozott meg semmi!
  • DonPedro22
    #18
    Annyit tudok hogy tegnap az Angoloknál megjelent de láttam Facen olyan videót ahol Németországban biciklizik valami helyi énekes és vagy 200 m-en csak mászkáló fiatalokat lát telefonnal és mindenkitől kérdezgeti hogy ti is Pokemon Go-val játszotok? és mindenki helyesel :D
  • karajjj
    #17
    Már így is annyian játszanak vele, hogy a forgalmasabb időpontokban szinte elérhetetlenek a szerverek.
  • DonPedro22
    #16
    Még mindig nincs hír az EU-s megjelenésről? kb 1 hete mondták, hogy pár nap...
  • ReszegKoldus
    #15
    Hálás vagyok ennek a játéknak az ilyen hírekért :D
  • MaRee
    #14
    Sajnos már most rohadt sok a csaló emiatt, valamit remélem tudnak majd kezdeni vele mert a félóra-órás softban nem sokat ér ellenük.