14
  • Ender Wiggin #14
    Minden idők egyik leértelmetlenebb, legelbarmoltabb filmje.És hurrá, megint John Boyega...
  • KoLaMan
    #13
    Nem értelek titeket, egy itteni okos ember (valamilyen dömper, vagy mi) már világosan megmondta, hogy a cím a legkevésbé érdekes.
    Ő persze azt állította, hogy a tartalom a lényeg, de persze tévedett.
    Tessék kattintgatni, felháborodottan hozzászólni, forgalmat generálni - ez a lényeg.
  • BaliBoy
    #12
    Amellett, hogy szánalmas, jelentős kishitűségre vall, hogy ilyen címre van szükség ahhoz, hogy a cikknek olvasottsága legyen, illetve, hogy kommentáljanak alá.
  • gombabácsi
    #11
    a csordaszellem parancsba adta a médiumán (újságíró) keresztül, hogy a film bukjon meg
  • wraithLord
    #10
    Ez a hír 1000 másik oldalon is fent van, csak pl. olyan címmel, hogy "Megvan a Pacific Rim 2 premierjének időpontja" vagy "Már tudjuk, mikor kerül a mozikba a Pacific Rim 2" stb.
    Mi az, hogy "Megvan, mikor fog megbukni..."?

    Valószínűleg erre gondolt RAZOR27, mert a hírből várható volt, hogy az SG is a premier dátumát hírezi ki a bejegyzésben, csak éppen "érdekes módon" tette ezt. De persze, nincs benne semmi kivetnivaló. :D

    (- Nem szeretem különösebben a Pacific Rimet.
    - Azért kattintottam a hírre, hogy megnézzem, írt-e valaki hasonló megjegyzést, mint amit én gondoltam erről. Hát majdnem. Nem terveztem kommentálni a dolgot, mert minek..., de mégis sor került rá.)
  • Zoliz
    #9
    Mér' az Independence Day-t nem folytatták most? Ocsmány is lett, hogy az első részt koppintátták feltupírozva több CGI-vel.
    A Tűzgyűrű (Pacific Rim) nekem kifejezetten tettszett, amoly Holnapután, Mag újranézhetős popcornmozi nekem való zenével.
    Lassan ott tartok, hogy mikor a progresszív liberálisok az indexen vagy itt lehúznak egy filmet akkor az kifejezetten szórakoztató és polcra való. Kifejthetné a cikkiró kisfiú, hogy neki miért nem tetszik a film? Mi a baj vele?

    Miért "várja el, hogy megbukjon"?

    Tele van egyedi megoldásokkal és menő látvánnyal, zenével.
  • Zoliz
    #8
    "Megváltozik"? Olyan szar lesz mint az Index.hu ahol már a címekben hazudnak?
  • Dewri
    #7
    Nyilván találnak egy másik átjárót...
  • Cobra.
    #6
    ŐŐŐ, nem úgy volt, hogy egy atombombával bezárták a dimenziókaput a film végén? akkor hogy akarják folytatni?
  • zetortraktor
    #5
    Ezt most duplán nem értem. A hír azt ígéri, hogy megmondja, hogy mikor lesz a premier. Szó van róla.

    Vagy az a probléma, hogy te valami nagyon csámcsogós, negatív hírre számítottál és csorgó nyállal klikkeltél? És nem kaptad meg? És csalódott vagy, hogy csak egy dátumot tudtál meg, és néhány infót. Hát, akkor lehet, hogy nem a hírben van a hiba.
  • Bulics
    #4
    Elolvastam! Megismétlem: nem kell olvasnod, ha nem tetszik. Bármelyik internetes oldal a látogatottságból él, ha nem látogatod, akkor kevesebb lesz a látogatottsága és előbb utóbb becsődöl(vagy megváltozik). Helyette látogass olyan újságot, amelyik véleményed szerint, megérdemli a figyelmet. Én csak erre gondoltam.
  • ostoros
    #3
    Szerintem olvasd el ezt!
    http://szelsokozep.com/cikk/960-a-homokba-dugott-fej-ketes-dicsosege
    Még egyszer az életben nem mondasz ilyen balfaszságot!
  • Bulics
    #2
    Szerintem csesszünk ki a sg-vel. Mármint te. Ne olvasd! Egyszerű!
  • RAZOR27
    #1
    Tipikus balfasz, clickbait sg cikk lett. Le a kalappal.