10
  • Szefmester
    #10
    Akkor ebben egyet értünk. De addig amíg a másoknak szándékosan kárt okozók (egyéni előnyszerzés miatt), -pláne ekkora léptékben ugyebár- kisebb büntetést kapnak a egyes más bűncselekményeknél...

    A politikusainknak is ugyanúgy lámpavason kellene lógni mint ennek a gennygombócnak.
  • Tetsuo
    #9
    Nem, szerintem ez így nem jó, ezért vagyok úgymond rendszerellenes. ;-) Azzal viszont tisztában vagyok, hogy ezt nem lehet szépen, a többség számára kellemesen megváltoztatni, a radikális változás (társadalmi összeomlás) elengedhetetlen és el is kerülhetetlen.
    A rendszerből pedig nem léptem ki, így használom én is illetve része vagyok a rendszernek.
  • Szefmester
    #8
    És szerinted ez így jó? Hmm? Ha valaki rajtad nyerészkedik akkor az követendő példa? Ha igen, akkor valami komoly gond van nálad.
  • Tetsuo
    #7
    Erről szól a mai gazdasági rendszer, kihasználni a hülyéket. Hál' Isten, rengetegen vannak. ;-)
  • Szefmester
    #6
    Ők meg is érdemlik hogy szívjanak, de ha nincs az a paraszt aki elküldözgeti a szarjait, akkor a hülyék sem tudnak mire kattintani. ;)
  • gosub
    #5
    Korábban 711 milliárd dollár?? Nem kicsit pénzéhessek a Facebook! Ennyi az USA hadseregének éves kültségvetése, meg Magyarország ~15-20 évi teljes GDP-je.
  • Tetsuo
    #4
    A sok hülye, aki rákattint a linkekre, meg is érdemli. ;-)
  • Szefmester
    #3
    Viszont szándékosan okozott kárt és bosszúságot nem kevés embernek, csak azért hogy neki meglegyen az új tévé...
  • Lópikula
    #2
    Jaj hagyjad már, nem ölt embert :D.
  • Tinman #1
    2.5 év? Vicc. Miért nem végzik ki? Hány ember életét keserítette meg ez a rohadék?