40
Titanfall 2
  • Harbinger
    #40
    A 2. kampánya fantasztikus lett! Tényleg jó lenne a folytatás, egy hack biztos multival. Múlt hónapban letölöttem az elsőt erre nem található szerver.
  • Daermon
    #39
    De jó lenne egyTitangfall 3, ami folytatja a 2 sztoriját, és egy még jobb multival.
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2021.02.26. 06:00:41
  • hunbalee
    #38
    Az EA szerint csak a Respawn csapatán múlik, hogy lesz-e Titanfall 3

    "Az EA nem tervez beleszólni se az Apex Legends, se a Titanfall jövőjébe" Rájöttek hogy amiben beleugatnak abból fos lesz
  • Darkman86
    #37
    Üdv! A Titanfall 2-vel játszanak még? Nem kell hosszú perceket várni amíg meccset talál? Elég rég játszottam vele és nosztalgiázni feltenném megint ha van még normális mennyiségű játékos.
  • Daermon
    #36
    A Respawn NEM is készití a Titanfall 3at
    :(
  • grebber
    #35
    Titanfall 2 4.99$
  • Futocsiga84
    #34
    Sziasztok.
    Közben megoldódott. :-)
  • Futocsiga84
    #33
    Sziasztok.
    Tegnap beszereztem az origin access keretein belül.
    Az lenne a kérdésem mikor oldódik fel a multi része??
    A kampányban már a robotban ülök és berakott ilyen erdős pályára legalább is úgy indul.
    Meddig tart a prologue???
    köszi :)
  • JaSoN HuNTeR #32


    Ez a rész nagyon jó.
  • yossarianHUN
    #31
    CD Galaxisban most 8990 forint, kevesebb, mint feleannyi, mint Originen. Én le is csapok rá.
  • Shep
    #30
    Állat ez a játék, single is nagyon jó lett, csak sajnos rövid. Katapultálni mivel tudok?
  • Nagylaci
    #29
    Én inkább a Discord -ot szeretem, ingyenes és többnyire jobban is működik.
    Ezt a videót nézzétek meg! Reddit -en posztolták, én vagy egy percig nem bírtam abbahagyni a röhögést akkora poén. :)

  • kicsirobi
    #28
    Ts-en vagytok valamerre?
    Ma vettem meg, elég korrekt :)
  • Nagylaci
    #27
    Semmi gond, megkeveredtünk itt rendesen. :)
    I_chr0N0s_I néven vegyetek fel ha gondoltok, elég csúnyán ráfüggtem (erre is, első részben is Gen10 voltam...) mutatom:



    Ettől függetlenül nem vagyok pro vagy valami, egyszerűen erre szúrom el a szabadidőm nagy részét. Hétköznap délelőtt és kora délután szinte mindig játszom, hétvégén erősen változó.
    Utoljára szerkesztette: Nagylaci, 2016.12.05. 16:49:28
  • Maxtreme
    #26
    bahh bocs, én néztem be.
    a #18-as hsz-ban linkelt videóra kattintottam :)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.12.05. 16:13:36
  • Daermon
    #25
    Ez jó :D
  • Daermon
    #24
    Az Titanfall2.
  • Nagylaci
    #22
    Hát nekem valamiért akkor a linkre kattintva egy Titanfall 1 videó jön be, totál nem értem a dolgot.
    Egy laza fejes tőlem:

    Titanfall 2 - An unbelievable headshot...

    De komolyan, erre mekkora esélyem volt?! XD
  • Maxtreme
    #21
    nope
  • Nagylaci
    #20
    Ez az első rész...
  • JaSoN HuNTeR #18


    Tegnapi trial próba.
  • Krisztiam #17
    8 ezer ft cd galaxisba most, akit érdekelne:
    Titanfall 2
  • lostprophet
    #16
    Lemondtam a Watch Dogs 2-ről, a Titanfall 2 javára. Most csorog lefelé, aki esetleg tolná multiban, vegyen fel Originen: lostprophethun
  • Daermon
    #15
    Nekem tetszett az 1 is. De a 2 tényleg jobb. Multiban sokat csiszoltak, élvezetes. És a single campaing pedig rohadt jó. 1-2 küldetés bagyon odaver :)
    Golden Joytick díjjat is megérdemelten zsebelte.
    Kiváncsi leszek majd mennyi és milyenek lesznek az ingyenes dlc-k.
    Nem vagyok nagy fps-es. Ezen kívül is csak CS:GO meg Overwatch van meg :D Se BF, se CoD nem tud érdekelni, de valahogy a Titanfall egyből megfogott.
    Meg amúgy is: "Life' better with a Titan" :)
  • ozimak
    #13
    Szerintem megéri! Bár aki több száz órát tolt az 1-el annak tényleg lehet, hogy nem lesz egy nagy szám. De nekem tetszik! Kicsit oldschool is, kicsit új is, kicsit a megszokott, de van benne azért erősen újítás is. Mind játékmenetben, mind pedig az egész játékot tekintve. Bár nekem kicsit furcsa, hogy nincs benne 4k-s felbontás Talán a motor itt is már az utolsókat rúgja mint a COD-nál?
  • Krisztiam #12
    akkor ha 5 euro lesz megveszem :D
  • Maxtreme
    #11
    Én

    Nekem bejön. Kb olyan utánérzete van mintha 1 DLC az elődhöz (némi apróbb változással) , de ettől függetlenül jó :)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.10.30. 10:32:17
  • bazccka
    #10
    no ez engem is érdekel... Igen megnyerő a játékot övező üzletpolitika ;)
  • Krisztiam #9
    valaki játszik? vélemény?
  • yossarianHUN
    #8
  • yossarianHUN
    #7
  • yossarianHUN
    #6
  • Maxtreme
    #5
    Kifejezetten tetszetős.
    ..és ha nem un rá az ember 30-40 óra után mint az elődre, akkor garantált a siker :) (ja meg remélem a "cheaterpisztoly" ebből a részből kimarad)
  • yossarianHUN
    #4
  • yossarianHUN
    #3
  • yossarianHUN
    #2
  • yossarianHUN
    #1
    Az EA sikeres online FPS-ének folytatása. Október 28-án számíthatunk az érkezésére és legalább 60 titán kap majd helyet benne, ezen felül egyjátékos kampánnyal is rendelkezni fog.