5
  • Ender Wiggin #5
    Szerintem a 80-as évek óta nem készült olyan horror, amit kedvencelhetne az ember. 1990 előtt viszont jó sok.
  • tomboy013
    #3
    Nincsenek kedvenc horror filmjeim, a klasszikusokat szeretem(The Thing, Alien-ek, Predator stb.), azokat megnéztem már többször is de jópár éve nem igazán találok olyat ami bejönne. Persze akadnak kivételek, de nem feltétlen a nagy kasszasikerek mint a Démonok között hanem akár kisköltségvetéső amatőr próbálkozások mint az Afflicted, persze ez teljesen más kategóriájú horror. Ezek a démonos, szellemes dolgok nem igazán tudnak meghatni, pláne ha valami ilyen gagyin van megoldva mint a Démonok között 2. Bedobják, hogy igaz történeten alapul és olyan valótlan hollywood-i gagyiságok vannak benne, főleg a végén, hogy az vicc és ezek miatt egyáltalán nem lehetett komolyan venni. Teltházas vetítésen voltam és nem én voltam az egyetlen aki kacagott sok jelenetnél. Barátnőmmel 1-2 helyen még nevetőgörcsöt is kaptunk, pedig ő szereti a démonos filmeket. Biztos lesz aki erre a filmre esküszik mert ugye mindenkinek más igényei és ízlése van de sajnos én kidobott pénznek érzem ezt a filmet.
  • cenobite
    #2
    Melyek a kedvenc horrorfilmjeid?
  • tomboy013
    #1
    Elrángattak moziba megnézni, hát ismét többet nevettem rajta mint "rettegtem" akárcsak az első részen. Nem túl jó horrorok ezek...