8
  • Pupuci
    #8
    Te, aki a cikket írtad - ne nézz filmet vagy tanuld meg a helyén kezelni a dolgokat.
    Ennek a filmnek semmi baja. Igaz, annyira nincs ott mint az első, de ettől még egyáltalán nem rossz. Ripacskodni max te ripacskodsz.
    Biztos fasza gyerek vagy, meg jól írsz (nem jókat, érzed ugye a különbséget), de a filmekhez nem értesz.
    Inkább menj el kapálni. Ostoba.
  • Ender Wiggin #7
    8 film több, mint 2 milliárdos bevétel (inflációval számolva 3 felett). Nem annyira rossz az együttműködésük...

    @zetor, a legutóbbi kettőben nem, de az azt megelőző 5-ben igen :-)
  • MasterMason
    #6
    Nagyon különleges steampunk képi világa van ennek a mesének, ahogy az előző résznek is.

    Egy igazi mese.
  • yamato41
    #5
    Más kérdés, hogy én csak azt a Depp filmet tudom elviselni, amihez Deppnek semmi köze.
  • zetortraktor
    #4
    Szerintem egy kicsit le vagy maradva, mert Depp nem szerepelt Burton legutóbbi 3 filmjében. Ebben viszont szerepel, és ehhez nincs köze Burtonnek - mint ahogy a legutóbbi 9 Depp-filmhez sincs köze. Akkor ezt és azokat is el tudnád viselni?

    (Egy főhajtós produceri pelcsnije van, de az csak névleges, az előző rész rendezői tisztsége miatt.)

  • NEXUS6
    #3
    Johnny Depp és Tim Burton nagy spanok, eccerűen muszáj minden Burton filmben szerepelnie. Más kérdés, hogy én csak azt a Depp filmet tudom elviselni, amihez Burtonnek semmi köze.
  • BrockSamson
    #2
    Szerintem nem Depp jatekaval van az igazi gond, egyszeruen rosszul valaszt filmeket az utobbi idokben.
  • Seth
    #1
    Ettől a posztertől kiráz a hideg