40
Dark Souls 2D-ben...
  • wedge31
    #40
    Egy újabb soulslike játék, három óra játék után ugy tünik nagyon jól sikerült.


    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2021.08.04. 19:34:36
  • wedge31
    #39


    Idöközben kiderűlt, hogy pc-re is jön a játék.
  • wedge31
    #38
    Jön a folytatás, egyelöre csak ps-re

  • wedge31
    #37
    Három endings van, különbözö nehézségüek, kettö már megvan de a harmadikat nem könnyü összehozni.
  • steweee
    #36
    nagyon jó kis játék volt. egy ng+ nak is nekikezdtem

    de csak a fegyverek fejlesztésében adott volna többet igazából

    nincs annyi időm és sok más játék vár

    de nagyon jó volt, tényleg !
  • wedge31
    #35
    Amig várunk a második részre / ha lesz egyáltalán / addig itt egy tökéletes hiánypótló.
    Nagyon addiktiv nekem legalábbis már 100+ órám van benne. A hónap végén jővő patchel jönnek új fegyverek, páncélok, stb, de bétázni már most is lehet.

    Vigil.
  • steweee
    #34
    a dotnetfix-el szarakodik. olvastam külföldi fórumokon és a steamen-is róla, de nem sikerült megoldani. win 8.1 net framework 4.6 or higher már be van építve, és le kéne vinni a 4.0-ra

    vmi megoldást tud vki ?
  • Myselor
    #33
    mágussal a betrayer creed-et érdemes .ott vannak a durva vérmágiák :D csak utána szopsz ng+ban meg a többi creed-el egyből támadnak
  • wedge31
    #32
    Mindjárt az elején választhatsz három közül ha végig "no" válaszokat adsz az öregnek.

    A DaS játékokban sose sikerül a parry itt meg nagyon menne kár, hogy nem pajzsos karival tolom...
  • jarlaxxe
    #31
    Én a three creedsben vagyok most de az nem ér sokat.
  • wedge31
    #30
    Ha jól tudom az árusok adnak más-más cuccot creedsenként meg attól függöen melyik épp milyen isten, azt a stilust buffolja, vagy épp nerfeli ha ellentétbe van vele.
    Egyelöre The Iron Ones-al vagyok mig nem akad jobb ez pl kimondotan mágia ellenes creeds.
  • jarlaxxe
    #29
    Hunterrel én is hamar lecseréltem a nyílpuskát pisztolyra.

    #28 Mágussal nem igazán szoktam tolni egy játékot se de ha már végigjátszotad melyik creedet érdemes favorizálni? vagy nincs lényeges különbség köztük.
  • Myselor
    #28
    én is ezt vettem észre.és igazából szerintem ez már tényleg egy kikurt nehéz játék ng+ban elkezdtem hohóckodni mágussal hát 1 hit vagyok minden bossnak sokszor a moboknak is.heavy armor se segít sokkal többet a másik karival :D így nem is vergődök ng+okban .2toltam le eddig harcossal meg mágussal
  • wedge31
    #27
    Ja,azt én is észrevettem mert van egy rúgó karim is de most egy paladinnal megyek annak meg alapból heavy páncélja van.

    A paladinhoz passzolna wisdom alapú varázslás de én inkább lövöldözök, kicsit imba milyen sebzése van a pisztolyoknak.
  • jarlaxxe
    #26
    Hát nem könnyiti meg az amúgy se könnyü játékot.
    A light armor viszont szart se ér a heavyhez képest ezért most a hunter karimal is inkább azt hordom így aztán be kellett áldoznom pár pontot az endurance skillekre.
  • Myselor
    #25
    pedig ez így van.ha sokat sérülsz le pottyansz valahonnan akkor kevesebb marad a maxből.de a szentélyek feltöltik ugye
  • jarlaxxe
    #24
    Érdekes, hogy csak most tünt fel nekem.
  • wedge31
    #23
    Ez a játék legelejétöl igy van...
  • jarlaxxe
    #22
    Az mitöl van, hogy az életeröm nem tudom fullra visszatölteni potionnal? csak sanctuaryban megy vissza fullra de ugy elég nehézkes haladni.
  • wedge31
    #21
    Nekem tetszik csak nagyon lassan haladok vele idö hiány miatt, ráadásul közben tolom a witchert is...azért már a hatodik bosson is túl jutottam.
  • Myselor
    #20
    hát ez nem lett valami népszerű játék itt az sg-n:) én már mágusként is lenyomtam amúgy.elég op tud lenni a sötétvarázslat és kurva jól nézki ahogy fröcsög a vér összevissza:)
  • Myselor
    #19
    na pótoltam az utolsó 2bosst.megszereztem szerintem a legjobb fegyvert a játékban és kimaxoltam .nagyon állat de valamiért 1kézzel baromira nemtudom használni.nem mintha akarnám csak néha nem lenne rossz mikor fáklyázni kell.nemtudom mitől lehet talán a strenght nem elég neki nemtudom:) de nem is érdekes. nagyon jó gyors és hp-t tölt vissza.
  • Myselor
    #18
    ja értem srácok.igazából kurvára nem nehéz eltévedni.és lehetetlen szerintem is mindent első körben megtalálni.ahogy látom kihagytam 2bosst szerencsére csináltam mentést az utolsó boss előtt szóval visszarakom majd és megkeresem a 2 rohadékot:) meg összeszedem az utolsó cuccot is amit tudok :D
  • wedge31
    #17
    Detto.

    Egyelöre még csak három bosson vagyok túl és én is csak jót tudok eddig mondani a játékról.
    A wikin olvastam, hogy itt is vannak opcionális bossok, egypárszor már eltévedtem valszeg megtalálni se lesz könnyü mindegyiket.
  • jarlaxxe
    #16
    Én tolom, csak kevés idöm van rá hétközben.
  • Myselor
    #15
    na a végére értem elég kemény game volt 16 és fél órámba telt.biztos kihagytam opcionális bosst meg rejtett dolgokat.de hát elsőre ki az aki megcsinál mindent ugye:) itt érezhetően kemény lett már egyből az ng+ és sajnálom hogy egyből átrak és nem választhatsz elkezded e.különben a final boss egy vicc volt .de a folyó boszorkánya hát ő egy szopós kurva :D 1 hitelő varázslatával nem kicsit felkúrt ma vagy 20x neki mentem mire meglett. az összes többi vagy elsőre vagy 1-2 próba.összességében nagyon tetszett.jó kis játék mindenkinek ajánlani tudom csak.mellesleg nem játszotok vele srácok?:D
  • Myselor
    #14
    elég húzós ez a játék néha.nem is a bossok bár azok is elég kemények néha de úgy el lehet tévedni meg találd ki hova mikor merre .durva :D eddig nem akadtam el hoszabb időre de kell gondolkozni nem kicsit
  • Negritis
    #13
    akár a skyforge lenne :D
  • wedge31
    #12


    Brutális ez a skill tree...
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2016.05.19. 15:48:07
  • Slee
    #11
    Ja értem:) köszönöm :)
  • Negritis
    #10
    psp-re ne
    pc-re már kijött, azért jött létre a topic

    ps4-re jött ki első körben, ps vitát terveznek
  • Slee
    #9
    Gondolom ne is álmodjak, hogy ez pc-re vagy psp-re is kijön ?!
  • Myselor
    #8
    na csatlakozom én is.tegnap szereztem be a játékot hihetetlen addiktív :D kurva jó.nehéz rendesen és nagyon tetszik minden.pár órára engem is beszippantott túl vagyok 4-5 bosson eddig:)
  • wedge31
    #7
    Nekem mondod, nem bírtam abbahagyni de most már muszáj majd holnap folytatom.
    Összetettebb a játék mint gondoltam és jóval több rpg elemet tartalmaz mint a DaS.
    A pályákon annyi fele lehet menni, hogy az meglepö egy ilyen tipusú játéknál.

    Találtam tesztet a játékról ha valaki még nem volna képben mi is ez.
  • jarlaxxe
    #6
    Hát ez a játék minden fillérjét megérte annyira addiktiv, egyetlen negativumot tudok mondani és az a zene, ki is kapcsoltam, megy helyette a DaS ost.
  • Negritis
    #5
    ezek szerint csak én szoktam twitchet nézni :D
    ott elég népszerű volt mikor kijött, és a fejlesztők is mondták hogy jön majd pcre és vitára is elvileg
  • Voltan
    #4
    Na, ezt csekkolom.
  • Solid Snake
    #3
    Jó kis játék, hozza a souls-os hangulatot
  • jarlaxxe
    #2
    Nah, megvettem én is, furcsa de nekem se volt tudomásom erröl a játékról.
    Inditottam egy whippes karit, majd kiderül mennyire lesz jó és összeségében eddig nagyon rendben van a nehézség.
  • wedge31
    #1
    A játékot ps4 portolták és én nem is hallottam még eddig róla úgyhogy nagyon kellemes meglepetés volt a megjelenés.
    Sok minden visszaköszön a DaS frencsájzból de egy kicsit nekem szerepjátékosabbnak tünik márcsak a hatalmas skillfa miatt is amihez hasonlót csak a Path of Exile-ben láttam.


    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2016.05.18. 12:27:35