15
  • adler741
    #15
    Az a tank elég fürge a trailerben,ugy tudom az csak cammogott 5-6 km/h-val.
  • Sir Cryalot
    #14
    elhiheted hogy a célközönségnek is komoly bőr van a gőgös arcán, ráadásul egyre nagyobb és vastagabb, AAA-bb, "kell"-ezősebb.
  • lipovics
    #13
    Már látom a game.co.uk-n, 50 fontért lehet előrendelni :D
    Nagyon komoly bőr van a srácok arcán, egy évente megjelenő lövöldéért ennyit kérni.. és akkor nem is számoltam a 3-5 dlc, végén drágább lesz a játék, mint egy PS4 :D
  • Sequoyah
    #12
    A loveszarok-harc a jatek szempontjabol egyaltalan nem biztos, hogy unalmas. A loveszarok-harc a valosagban azert unalmas, mert napokig bujdostak az arkok melyen a vizben, buzben, mocsokban es urulekben; rendes kaja ruha es ellatmany nelkul. De nyilvan egy jatekban a harcnak nem ezt az aspektusat kell megragadni (max egy atvezeto videoban), hanem magat a rohamot, ami azert igencsak izgalmas is lehet. feltetelezvbe hogy nem kell ugyanazt a rohamot 10x megismetelni persze:)
  • vik3
    #11
    Elég ratyin néz ki a világa, de mindegy, már rég kicsúszott a kezükből a franchise - acélsisakos, buzogányos COD - édesisten
  • attes
    #10
    ja az 1942 már brutál elavult, abból egy új az nagyon jó lenne.
    a 43-at több év tologatás után törölték pc-re.
    A 42-t sztem sokan szénné játszottuk, de a többi nem annyira jön be.
  • Angelus1991ster
    #9
    Nem pattintja a Jagdpanzer E-100-at így szart sem ér....
  • dbali
    #8
    Az első hír, amit az új BF-fel kapcsolatban olvastam megemlíti, hogy ez egy alternatív 1. világháború lesz, tehát nem a történelem szerinti. Innentől kezdve nem kell attól tartani, hogy unalmas lövészárok harc lesz az egész és lassú, használhatatlan tankok/repülők/puskák lesznek benne:)
  • Zombee
    #7
    Nem, ez most kell. AAA kategóriás I. világháborús játék nem volt még.
  • Alien69
    #6
    Többnyire pont az a lényeg, hogy a BF-ben a csalók gyalogosak. Ergo, mondjuk a repcsi pilóták nem lesznek csalók. Márpedig, ha ebben ilyen gépek lesznek, nagyon szar nem lehet. Kérdés, hogy bevezetik-e a BF2 "újításait", mint pl gázálarc.
  • Meridian
    #5
    A trailer maximálisan hangulatos... mozifilm nem lesz ebből? ;)
  • Omega
    #4
    A kib*szott csalókkal kezdenének valamit.
  • Jagdgeschwader
    #3
    Akkor nem csak a lövészárokban lehet majd kuksolni? Akár még jó is lehet a cucc, szívesen csapatnék egy kört a legendás Fokkerrel (még ha virtuálisan is).
  • patchaou
    #2
    Vezethetünk első világháborús tankokat? Az aztán nagy élmény lesz XD
  • lipovics
    #1
    ww2 jobb lenne