6439
  • ReszegKoldus
    #257
    "mi értelme annak, hogy celebeket akik sosem játszottak még talán úgy egyáltalán, beültetnek bf-ezni... "

    Mert vicces lesz, ahogy a füves gyökerek álarc nélkül rohannak a mustárgázba, hogy szívjanak a szép színes füstből :D
  • szabii98
    #256
    Gondolom legalább egy 1-2 órás műsor is lesz...:D
    szerk.: de egyébként derültek ki a multi gameplayről infók.
    Hírességek fognak játszani(snoop dogg, kesha, wiz khalifa), meg BF orientált youtube pro-k... ez azért számomra eléggé csalódást keltő, mi értelme annak, hogy celebeket akik sosem játszottak még talán úgy egyáltalán, beültetnek bf-ezni...
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.06.12. 15:27:43
  • szomferi
    #255
    este 10-kor kezdődik a banzai, YT-on és Twitchen is lesz stream
  • adam46
    #254
    Itt a kódja is.
  • adam46
    #253
    Itt a megoldás, csak smithwarden leszarja. :D
  • toza #252
    NEZITEK!!!


    (leccives nem lehetnem nem fekete a hatter!? semmit nem latni kb..rohad idegesito.. :( )



    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.12. 10:03:36
  • oneal1
    #251
    mikor lesz a videó?
  • Fpocok
    #250
    A testem és a számítógépem készen áll! :)
  • toza #249
  • toza #248



    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.12. 08:12:50
  • adam46
    #247
    Jó ez a háttér, be is cuppantottam. :D
  • PeeTeR
    #246
    #ripcod :C
  • ratgab
    #245
    Nagyon könnyen előfordulhat, hogy feltörték a fiókodat....E-mailjeid közt nem volt olyan, hogy megváltoztatta az origin fiókodhoz tartozó e-mail címed?

    Én jártam így, hogy megváltoztatták az e-mail címem, de nem figyeltem azonnal....

    Amúgy EA supportot tudod ez esetben felhívni (magyarul tudnak), akik segítenek visszaszerezni a fiókot....Mellesleg én ma is be tudtam lépni az originbe.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.06.11. 21:42:38
  • TDC Geronimo
    #244
  • Bogdogege
    #243
    Vegyél konzolt ott nincs ilyen probléma.
  • lac coo
    #242
    Hello, bocs az OFF-ért...de legalább ez a topik pörög ...! :)

    mi a fene van megint Originnel?? Hosszú idő után elindítottam, frissítette magát, de nem jövök rá a jelszavamra, jelszóvisszaállításra meg nem küld semmi emailt...
    a support meg érdekes végigkattintgattam, mi a bajom: jelszó, stb..stb... negyedik lépés: jelentkezz be a fiókodba ! :)))
  • TDC Geronimo
    #241
  • TDC Geronimo
    #240
    Holnap...HYPE!



  • Bogdogege
    #239
  • szabii98
    #238
    Örülök hogy olyanokkal mosol össze engem, aki teljesen retard és wottal meg coddal játszik. Mondjuk nekem a BF3 és a 4 is bejött, de hát akkor biztos elvagyok baszva valahol
  • Bogdogege
    #237
    A Bf1943 kellett volna kiadniuk egyszerű de nagyszerű csak baszták kiadni pc re a faszszopóak.
  • JagFater
    #236
    Igen, sajnos nem mi vagyunk a vasarlo celkozonseg. Ugysnakkor szerintem lennenk annyian veteranok, akiknek el lehetne adni egy regi Bf stilusu gammat.
    Mondjuk egy Wot-Bf42 oszvert.
    Meggyozodesem, hogy ha a statot a leheto legegyszerubbre csinaljak, pl. k/d es kesz, azzal tavol tarthato a hiperaktiv fiatalsag. Se dlc, se anyamkinja, se fejlodes...
    Jatek es kesz.
  • JagFater
    #235
    Na, hat pont rolad beszeltem...
  • yossarianHUN
    #234
    Hát de arra ott a CoD. Tudom, tudom, idealista vagyok. Egyébként vicces amit a CoD-ról mondasz. Anno, mikor még ifjú (ifjabb, mint most) titánok voltunk a haverokkal, az utolsó CoD, amivel viszonylag komolyabb mennyiséget játszottunk, az a Modern Warfare volt. Én már akkor azt hittem, hogy azt a pörgősséget nem lehet fokozni, de akkor még bírtuk cérnával, bár fél óra után igencsak belefáradt az ember agya a folyamatos koncentrálásba, reflexjátékba. Hogy, hogy nem, egy-két hónapja hozzám került egy példány a Steam-en a legújabb Black Ops III-ból, na gondoltam a régi szép idők emlékére felmegyek pár körre, megnézem, mennyire rozsdásodtam be (anno elég szépen osztottunk a magyar szervereken a haverokkal). Hát ne tudd meg mi megy ott, csak kapkodtam a fejem. Az átlag élettartam két respawn között 10 másodperc körül mozog, falon futkározás, jetpackes ugrálgatás, elmebeteg képességek nyomkodása, bézbózütő, buzogány (!), és egyéb közelharci fegyverek segédletével egymás arcának szétgyakása, mindezt akkora mapokon, ahol 16 játékos már álló helyzetben is egymás lábán tapos. Anno CoD 4-ban ilyenek voltak a "baromkodómapok", Killhouse, Shipment és társai, ahova csak hülyülni ment az ember, betett egy LMG-t, megindult, lőtt mindenre ami mozog, aztán jó esetben 3-4 kill után kinyírták, majd indult az egész elölről. Csak épp a BO3-ban már nincs másmilyen map. Elmebeteg reflexharc, egérrángatás, baseballütő-suhogtatás az egész, de komolyan, totális elmebaj. Ha ettől még nem zavarodsz össze eléggé, jön a vizuális sokk, hisz a sok DLC-huszár player mind mintás, rikító rózsaszín, ciánkék, neonzöld ruciban rohangál fel-alá a pályán, szintén rikító rózsaszín, ciánkék, neonzöld fegyvereket lóbálva, lehetőlég minél ízlésficamosabb kombinációkban.

    Azóta megpróbálkoztam vele párszor, de minden alkalommal 5-10 percig bírtam, aztán lejöttem, mert belefájdult a fejem, és megállapítottam, hogy öreg vagyok én már ehhez. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan rojtosra aláznak, elvégre a hörcsögketrec méretű pályák, és a taktikázás teljes kiirtása egyetlen célcsoportnak kedvezett, de nekik nagyon, mégpedig a CoD fő célközönségének, azaz a visítozó 12 éveseknek, akiknek olyan reflexei vannak, mint egy vadászpilóta OKJ-t végzett hokikapusnak.

    Egyszóval oké, abba belenyugodtam, hogy a CoD-ok már (elég rég) nem az én korosztályomnak készülnek, de elég szomorú látni, hogy a BF is ebbe a "ki tud idegbetegebb játékmenetet csinálni" irányba halad. Azt reméltem, ilyen tekintetben a Battlefronttal kiélték magukat, de úgy látszik, nem. Hiába, EA, EA, EA...
  • yossarianHUN
    #233
    Én aztán nem vagyok realizmusbuzi, de ha egy első világháborús játékkal játszom, akkor ne modern játékkal játsszak már, első világháborús skinnel. Egy oldtimer autószimulátor is röhejes lenne, ha háromszázzal száguldoznának a 30-as évekbeli autók.
  • JagFater
    #232
    Sajnos szinte biztos vagyok benne, hogy idegbeteg bf3-4 lesz belole. A lassubb, taktikusabb jatekmenet mar nem divik.
    A mai kolkoknek mar ez kell. Dirr-durr, rohan, ugrik, granat, piff-puff, vege.

    Neha twitch-en megnezem, ugyan mivel jatszanak a nepek, es teljesen kiakadok.
    Regen is rohadt idegesito volt a cod elmebeteg rangatozasa, de most meg epilepszias rohamot kapok egt ilyen nezesetol is.
    Wot-ban sem lehet egy ertelmes csatat lenyomni, mert vege a meccsnek, mire belelendulnek...

    Taktika, meg gondolkodas, okoskodas, ugyesseg helyett dzsidzsu van.
  • szabii98
    #231
    Szerintem azért így is élvezhető lesz, ha annyira WW1 kell az embereknek, akik historically accurate játékkal akarnak játszani, akkor ott az Arma, biztos van hozzá WW1 mod :D
  • yossarianHUN
    #230
    Akkor sok értelme van az egésznek, ha a játék csak névleg lesz WWI, játékmenetében viszont baromira nem. Mertem remélni, hogy ez egyszer az EA volt annyira belátó, hogy ne fertőzze meg a játékot a kazuálpestisével, de úgy látszik túl optimista vagyok.
  • Pluskast
    #229
    Most mit vársz? Amikor ilyen nyilatkozatott tesz az EA prominens képviselője, akkor az ember tökéletesen tisztában vele, hogy zéró a történelem ismeretük és az egész játék csak annyiban korhű, hogy az első világháború alatt játszódik. Pont.
  • Bogdogege
    #228
    Min csodálkozol mindenki hóna alatt ott lesz a Maxim géppuska(igaz 3-4 ember kellet a működtetéséhez), ugri-bugri ronangálás lesz az egész ,a 13 éveseknek akció kell.
  • Nohab
    #227
    Az marad a mesterlövészeknek. Meg is lepődtem volna, ha ebben követni fogja a történelmet.
  • adam46
    #226
    Elmondták, hogy azokat a fegyvereket is berakják, amik már elérhetőek lettek volna, de mégsem vetették be őket.
  • TDC Geronimo
    #225
    Itt a teljes lista

    10 THINGS YOU NEED TO KNOW ABOUT THE WEAPONS OF BATTLEFIELD 1
    They feel fast because they are. If your weapon of choice is an assault rifle or a powerful LMG, Battlefield 1 is loaded with guns to scratch your trigger finger on. In general, all of the weapons might feel a little faster than you'd expect. On top of adding drag and gravity to the bullets themselves, we increased the bullet velocity. This speeds things up and makes the gunplay feel more authentic.

    There are six categories of weapons. There are your Shotguns (great for blasting enemies from up close), SMGs (made for short range rapid-fire), LMGs (amazing at tearing things apart from medium range), Semi Autos (balanced and powerful), Sidearms (great in a pinch), and Sniper Rifles (which do exactly what you think).

    There's a ton of variety. Each weapon type has multiple different weapons to choose from. The weapons of the era were incredibly varied. In fact, many of the weapons of World War I were the first successful versions of those weapons. The first SMGs and Automatic Rifles were deployed during the era, and you can use them in Battlefield 1.

    They are super effective. Technology hurdled forward during World War I, leading to absolutely incredible, efficient weapons that were damn good at doing what they were designed to do. Whether you're blasting holes in walls and taking down hidden enemies or sniping from across the map, you'll find the gunplay in Battlefield 1 feels modern and fun.

    Weapon customisation is more focused. We definitely want to allow you to customise your weapons in Battlefield 1, but we also heard your feedback that we should try to find a way to do this without adding hundreds of additional attachments. That's why Battlefield 1 utilises pre-set Loadouts for each weapon - you're still able to customise your weapons to make sure they work with your playstyle, but in a more focused way.

    Each weapon has up to three Pre-Sets. Maybe you want a shotgun that packs a little more punch? Or maybe you'd rather one that trades stability for accuracy? The different weapon Pre-Sets should help you out. Some have up to three, giving you different ways to play with the same weapons. You're able to customise them as well, changing the zoom levels, reticles, and more.

    There are multiple types of melee weapons. Getting up-close and personal was an important part of The Great War, and while you have plenty of options if you'd rather keep your distance, you'll also be able to use different types of melee weapons, each with their own attack speeds and damage outputs. Some even double as tools – giving you the ability to cut barbed wire, destroy barricades, or even damage light vehicles.

    You'll be able to perform bayonet charges. Being able to close the gap between you and your enemy is important, especially when you're going for a melee kill. Attaching a Bayonet to the end of your gun helps make that a little easier, letting you charge at your enemies. Make contact, and they're on the fast track to the graveyard.

    Frags aren't the only grenade types. Besides being able to toss traditional fragmentation grenades, you'll also be able to use gas grenades (low damage, but their gas lingers for a long time), incendiary grenades (high damage, but for a limited time), and more. Using the right one at the right time can be the difference between life and death.

    The audio fidelity is top notch. DICE is known for delivering some of the best audio quality in gaming, and we're not going to disappoint with the weapon sounds in Battlefield 1. From the BANG of a shotgun to the CLINK of an empty click, we recorded a huge amount of real-world audio to use in the game. You can even tell when your magazine is running out of ammo now - your firing sound slightly changes when your ammo is low.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.06.06. 23:52:40
  • yossarianHUN
    #224
    És hol vannak a bolt-action cuccok, amik az első világháború fő fegyverei voltak? Egyáltalán mit akarnak semi-auto cuccokkal? Az első világháborúban szinte egyáltalán nem voltak még félautomata puskák, voltak próbálkozások, mint az RSC mod. 1917, de a harctéren használt puskák 99%-a zárdugattyús volt (még a másodikban se sokkal kevesebb). Na mindegy, elméletileg, szigorúan véve nem mondom, hogy nincs létjogosultságuk a játékban, de azért elég illúzióromboló lenne, ha 10-ből 8 ember félautomatákkal lövöldözne egymásra. Ezek felől az LMG és SMG osztályok felől sem vagyok teljesen megnyugodva, a trailerekben látott, kézben cipelt Lewis-t például nagy jóindulattal se nevezném könnyű géppuskának, de SMG is csak mutatóba volt.

    Na mindegy, lehet, hogy ez csak kukacoskodás, de azért félek, hogy jó kis EÁ-s nyomásra meg fogják erőszakolni az arzenált, és az lesz a vége, hogy egy BF3 játékmenetet kapunk, átskinezett fegyverekkel és katonákkal.
  • TDC Geronimo
    #223
    Pár infó

    "There are six categories of weapons. There are your Shotguns (great for blasting enemies from up close), SMGs (made for short range rapid-fire), LMGs (amazing at tearing things apart from medium range), Semi Autos (balanced and powerful), Sidearms (great in a pinch), and Sniper Rifles (which do exactly what you think)."

    "You can even tell when your magazine is running out of ammo now - your firing sound slightly changes when your ammo is low."

    "Weapon customization is more focused.

    We definitely want to allow you to customize your weapons in Battlefield 1, but we also heard your feedback that we should try to find a way to do this without adding hundreds of additional attachments. That's why Battlefield 1 utilizes pre-set Loadouts for each weapon - you're still able to customize your weapons to make sure they work with your playstyle, but in a more focused way."
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.06.06. 23:07:03
  • Jim Morrison
    #222
    jóa lenne :) még a régi kisebb battlefield 1 banner kéne és kész is :)
  • adam46
    #221
    Fú, bocsi, csak olyan szar itt a színvilág, hogy azt hittem videót kérsz róla. Nem láttam, hogy az egy link. :D Pedig csináltam egy skint a kollégának, de nem alkalmazzuk
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.06.06. 22:00:34
  • Jim Morrison
    #220
    pont azt linkeltem :p

    // azért köszi.. :)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.06.06. 21:40:40
  • adam46
    #219
    tessék
  • Jim Morrison
    #218
    HÁLYP

    videjó róla
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.06.06. 21:32:41