6
Lucifer (FOX)
  • PeeTeR
    #6
    jofajtanezos +1
  • Slee
    #5
    Bocsi, hogy nem tudtam rögtön megírni a kezdő cikket, csak nem tudtam behozni az oldalt valamiért.
    Lényegében hasonlót szerettem volna írni mint 'xido' .

    Nekem nagyon tetszik a sorozat nagyon vártam mindig a következő részt . Szerintem izgalmas, érdekes.
    A második évadot pedig nagyon nagyon várom már :)
  • xido
    #4
    Hogy is írjunk ehhez olyan ismertetőt,ami nem lövi le a vezér-szál csavarjait?Habár már lefutott a teljes 1.évad mind a 13 része,de csak most nyílt hozzá topic,meglehetősen szótlan módon,feltehetően a hazai sugárzásnak köszönhetően...Poénból megpróbálom :)

    Angyalok háborúja,Ómen,Légió,Angyalok városa,Dominion...hogy csak az ismertebbeket soroljam fel..ha láttad némelyiket közülük,.már egy támpontod van,hogy a Lucifer témáját behatározd...
    Hegylakó,Forever,New Amsterdam....ha a közös pontot megtaláltad,megvan a második támpontod is..
    Ha ezeket összedobjuk egy tégelybe,meghintjük a manapság oly' trendi nyomozós maszlaggal,némi humorral,pofátlanul sármos (olykor picit ripacs) főhőssel,akkor meg is érkeztünk a Lucifer című sorozathoz.
    A Pokol urát is utolérheti a munkaundoritisz,hát gondolta egy határozatlan idejű szabadságot vesz ki és elvegyül leendő kliensei között...feljön az emberek közé és megtapasztalja milyen élni.Halhatatlansága és már már hidegvérű érzéketlensége révén elégedett is playboy szerű életvitelével,mígnem a sors egy személyesen átélt bűntény során megnyitja előtte az emberi érzések egyre szélesebb tárházát...



    Utoljára szerkesztette: xido, 2016.05.08. 03:43:07
  • eddaniel
    #3
    :))))) ez az ?!
  • Szabi #2
    részletes leírás, köszönjük.. :D
  • Slee
    #1
    http://www.imdb.com/title/tt4052886/?ref_=nv_sr_1