20
Chronicles of Elyria
  • fluency
    #20
    Még dolgoznak rajta. Nem haladnak valami rohamtempóban, de fejlesztik. :)

    Tologatják ki a videókat youtube-on, érdemes ránézni. Én se nézem folyamatosan mi történik, de pár hetente azért rápislantok.

    Panthon Rise of the Fallen YT videók
  • Torzonborz
    #19
    Tényleg, Pantheonnal mi van? Régen néztem már rá.
  • fluency
    #18
    Izlések és pofonok. Nekem ez sosem volt annyira szimpatikus game: csak egy átlagos ügynök volt.

    Számomra inkább az Ashes of Creation és Pantheon Rise of the Fallen volt szimpatikus.

    Viszont sajnálom azokat az embereket, akik finanszírozták ezt a ... valamit, mert jól megszívták. :(
  • AnuluWork #17
    Kár érte, jó ügynök volt.
  • Carmang
    #16
    Itt egy összefoglaló:
    https://www.youtube.com/watch?v=bfiibVaEMeY
  • lwb
    #15
    Elvileg amit pre-alphaként mutogattak, az valójában pre-renderelt cucc volt, köze nem volt az eredeti játékhoz, csak azért csinálták, hogy eladják a hiszékenyeknek, akik minden szar kickstarterre ráugranak. Ráadásul Star Citizen-szerűen már azelőtt árultak e-szirszart (itt nem hajót, hanem földet), hogy a játék megjelent volna. Jó drágán, persze, akár többezer dollárért is. Közben semmit sem csináltak, az ember felmarta 7+ millió dollárt, azt' ennyi.

    Most formálnak pertársaságot a finanszírozok és indítják a pert ellene.
  • mikromanus
    #14
    Szart se csináltak, de legalább elfogyott a pénzük. :)
    Évekig igérgettek és hitegették a népet, felmarkolta a cégvezető a nagy lóvét évente, aztán nem értek a végére. Meg úgy kb a közepére se szerintem. Egyáltalán fel tudtak mutatni bármit ami működő játék kezdeménynek tűnt?
  • AnuluWork #13
    Mi történt? Korábban figyeltem, aztán túl drágának éreztem, hogy bohóckodjak vele.
  • Carmang
    #12
    Na, akkor ennek a játéknak hivatalosan is annyi.
    Sőt, igazából scam lett az egész.
  • Carmang
    #11
    Bocs, elírtam, nem a játék jelent meg, hanem a Store menüpont a főoldalon. Hurrá :)
  • Carmang
    #10
    Megjelent!
    Valaki tolja? Ez most megvásárolandó játék, vagy hogy működik? A főoldalon van egy Store menü, de ott logint kér, miközben én csak infókat akarok szerezni.
  • Torzonborz
    #9
    Nos ha egy mmo behozza a fejlesztésre költött pénzt és még profitot is termel akkor szerintem bukásról nem lehet beszélni.
    A befektető/fejlesztő párost leginkább ez érdekli. Az meg, hogy a játékosok mit hadoválnak már másodlagos.
    Ott van pl az Age of Conan, megjelenés utáni 3. hónapban már mindenki bukásról beszélt, én is baromi nagyot csalódtam pedig mennyire vártam, ehhez képest még mindig él a játék bár azt nem mondanám, hogy virul. Nem véletlen, amíg pénzt termel addig menni is fog.
  • Carmang
    #8
    Azért bukik meg rövid időn belül, mert semmi újat nem tud nyújtani az eddigi MMOkhoz képest és/vagy extradúúúrva P2W rendszerű. Tökéletes példa ezekre az ArcheAge, Blade & Soul, Black Desert. Mekkora hájppal indultak neki :D
    Kíváncsi leszek erre, eddig tetszik, de ugye messze még a fény az alagút végén.

    Amúgy részemről egy MMOban a játékélményen kívül a közösségi élmény a fontos. Ha nem vagyok egy jó csapatban, akkor az egész játék nem ér semmit.
  • Diopapa
    #7
    Mondjuk amit írnak, hogy minden halál 2 nappal rövidíti meg az életedet és 30$-ért vagy mennyiért lehet új "életet" venni, az elég gáz szvsz.. A Star Citizen örökléses izéje sokkal jobb ötletnek tűnik. Itt írják
  • Torzonborz
    #6
    Hogy tud egy mmo 1 év után "megbukni"? Lemorzsolódás van, az meg majdhogynem természetes, elmúlik az újdonság varázsa és/vagy van más helyette.

    Erre meg meglesz a pénz bőven az látszik, az már más kérdés, hogy a koncepció mennyire életképes.
  • lopostok
    #5
    Az összes (új) MMO megbukik egy év után (pl, wildstar, archeage). PAX east-en már kipróbálható lesz a pre-alfa. Szerintem ígéretesnek tűnik, bár vannak kétségeim.
  • Torzonborz
    #4
    Nem tetszik-> nem kell olvasni-> se posztolni. Viszlát.
  • Plata
    #3
    Hát szerintem ez is bukta lesz,először lehet nem is lesz rá pénz,utána úgyis meg bukik,egy MMO amiben a karaktered max 1 évig él utána meghal?
    Baromi nagy hülyeség.
  • grebber
    #2
    "hajmeresztő ötlettel akarják megcsavarni a klasszikus MMORPG receptet." Csavarják a***ukba a multis szarjukat
  • Ironman2
    #1
    Íme egy újabb játék amelyben karaktered az öregkorba belehalhat!
    Olvassátok el a Gamestar cikket a játékról,nekem olyan Fable érzésem támadt tőle.Nagyon jó lesz!! Kickstarteren nyomhatjátok rá a lóvét,minél előbb elkészüljön!

    Gamestar cikk

    Kickstarter



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.05.04. 15:44:28